0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Eşim ile çok arama girmeye çalıştı çok şükür eşim artık mesafesini koydu konuşmuyor mutluyuz annemgil ile kaynanamlar komşular kaynanam komşulara benim hakkımda bekarken annesini dövüyordu kına günü annesini dövdü sonra benim gelini kapıya koydular anneannesi büyücü demiş hamile olduğum halde kan pıhtılaşmasi var çocuğu olmuyor demiş gurbetteyim ben senede 2 defa giderim kimse beni fazla görmez eşim asker oğlumun parasını burada annesine gönderiyor annesi yiyor diyor benim daha önce bir nişanim oldu madde kullandığı için nişanı attım ben senin eski kaynanan ile konuştum ben senin neden nişan dan döndüğünü de biliyorum diyip namusuma dil uzatiyor 4 gelini var 4 gelin ilede kuş şu an komşular kendisinin iftiracı ve yalancı biri olduğunu biliyor ama yaptıkları zoruma gidiyor ne yapmam lazım nasıl böyle birinin hakkından gelirim ha bide inkarcı biri kaynanam

11 Cevaplar

0 oy
(1,361 puan) tarafından
Bırak Allah a havale et. Öyle insanla muhatap olmaya bile değmez. İftiracınin cezasını en güzel Allah verir hem bu dünyada hem öteki dünyada. 
(393 puan) tarafından
Çok zoruma gidiyor sadece bana değil etilerimede öyle ve en iyi bana davranıyor düşün artık
(1,361 puan) tarafından
Boşver cnm  zaten herkes onun ne mal olduğunu biliyormuş. Hiç takma bile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç takma benim kaynanamda öyle geçen iftira atmış bende duydum eşime sordum ne yapayım ama isim anmadım biri benim hakkımda böyle böyle dedi dedim ne yapayım tabi anladı uzak dur dedi 
(393 puan) tarafından
İyi ki eşim anlayışlı biri
tarafından
Aman kuzum boşver hiç umursama eşim sen kendini bildikten sonra bi başkası bilmesede olur der hep
0 oy
tarafından
Böyleleriyle baş etmek zor bacım aynısı bendede var her şeye bir kulp bulur hiç takma mesafeni al muatap olma 
(393 puan) tarafından
Şeytanla yarışıyor resmen
tarafından
Şeytan az kalır yanlarunda
0 oy
(15,778 puan) tarafından
Ne çektik bu kaynanalardan. Allah onları ıslah etsin
(393 puan) tarafından
Amin amiin kızlarıda kendileri gibi insanlara düşsün
0 oy
(17,577 puan) tarafından
Hiç birşey yapma sen Allah görsün bilsin napcaksın dövsen dövülmez atsan atılmaz kendi pisliğinde boğulsun inşallah
(393 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Onun hakkından sen gelemezsin canm bu hayatta yalancı iftiracı kişiden korkacaksın sen Allah'a Burirak emin ol o kadın hak ettigini bulcak
(393 puan) tarafından
İnşallah bulur ve inşallah bende görürüm
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Tatlım iftiralara kulak tikarim ama konu  namusum olunca babamı bile tanımam  kocama gerek yok ben arar rezil ederim terbisz kadın  seni sevmiyorsa bile eşin var arada bide torun olcak ne kadar ayıp ... 

Arayıp desene evet oğlunun parasını annle yiyoruz evet sende kudur diye.. 
(393 puan) tarafından
Telefonlarimi açmıyor. Cnm
(4,859 puan) tarafından
Totosu yemiyor ondan herhalde dengesiz kadin
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Böyle insalar.ile kimse uğraşamaz canm 1 tanede bende var 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Ona o fesat kalbi yeter.Nasıl kıskanıyosa canınız yansın istiyo.Zaten yspmış yapacağını dshs ne yapabilirki çatlamaktan başka.Annende sıkmasın canını Allaha havale edin o mikrobu
0 oy
tarafından
Allaha havale et yüzüne karşı da bizzat söyle seni Rabbime emanet ediyorum o sana neler yapacağını bilir de 
0 oy
(407 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın boylelerini

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 917 göst.
8 Eylül 2018 Aile kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 424 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Omerim (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 905 göst.