+1 oy
858 göst.
Aile kategorisinde (2,054 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar  bugün  evlilik  yıldönümümüz 7 yıl oldu  ve de  7 yıldır  eşim  hatırlayıp  hiç  kutlamazdı sadece  ağzının  ucuyla  kutlarsa  kutlardı  çok  heves  ederdim  bir  pasta  bir  iğne  veya da çiçek  alıp  gelsin  ama  hiç  yapmadı  bugünde  öyleydi  hiç beklemiyordum hatırlayıp birşey  alacağını  akşam  sadece  12yi geçtikten  sonra bugün  günlerden  ne dedim o da  18 miydi  dedi bende  dalga  geçtim  baktım oralı  degil  birkaç saat önce bana  çarşıda  işim  var  dedi  gitti  az önce  eve  geldi çocuklara top almış  pazar  alışverişi görmüş  sonra dışarı  çıktı  bi geldi  arkasında  birşey  saklıyor  o ne dedim  hiç  dedi sonra  çıkardı ben  pasta  aldı  sandım  bir  baktım hediye  çantası  içinde  bunlar  var resmen gözlerim  doldu  :(halbuyse  ben  ondan  artık  hiç birşey beklemiyordum  bu konuda  unutmuştur  zaten  deyip  ben  bile  boşvermiştim aldığı  hediyeyi  görünce  gözlerim  doldu  unutmadığı için  o yüzden  benim  gibi  eşi  olan  kadınlar birgün  ansızın  o odun(ironi ama benimkinde az birazda  olsa  odunluk var):Deşiniz bir  iğne  bile  olsa  alıp  gelebilir yani yeterki o ümidiniz hep olsun  Rabbim herkese  hayırlı  mutlu sağlıklı ağız tadıyla  yaşayacağımız  eşler  nasip  eylesin  bu arada  bana  en güzel  hediye  manevi  olarak  çocuklarım ve de eşim  bu arada en güzelleri sizin olsun hava atmak değil amacım bacılar 16.04.2015 ~<3:)

image

image

20 Cevaplar

+1 oy
(44,603 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Mutluluğunuz daim olsun canim güle güle kullanman dileğiyle❤️
(2,054 puan) tarafından
Çok teşekkürler Amin ecmain canım en güzelleri  senin olsun inşallah:)
-Reklam-
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Güle güle kullan canım ❤️❤️ nice güzel senelere inşallah
(2,054 puan) tarafından
Allah razı olsun amin ecmain inşallah en güzelleri  senin  olsun  canım:)
0 oy
(241 puan) tarafından

Ayyy canım güle güle kullan olurken duygusallştıö vallahi semi düşünemiyorumm :) 

(2,054 puan) tarafından
Çok teşekkürler en güzelleri  senin olsun Gözlerim  doldu  inan  çünkü  hiç beklemiyordum  
Aldığı  hediyenin  altın  şu bu olması değil  düşünüp alıp  kutlaması beni  mutlu etti:)
(241 puan) tarafından
Amiiiinn canımm cümleten herkesin öyle olsun inşallah Tabiki canım bende taddım o duyguyu hiç beklemediğim anda bana hediye almıştı :D şok üstüme şok yaşayıp gün boyu ağlamıştımm birde hamileyimmm hormonlar tavan duygu patlaması yaşıyorummm
0 oy
(2,510 puan) tarafından
Ne mutlu kuzum masallah güzel günlerde kullan
(2,054 puan) tarafından
Çok teşekkürler en güzelleri senin olsun inşallah:)
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Bizimde 7 yil olacak ekimde bakalim bnim hanzo bişey alacakmi:)) 

Hayirli olsun cnm cok kibar bişey
(2,054 puan) tarafından
Alır inşallah  ümidini kesme en güzelleri  senin olsun inşallah:)
(1,251 puan) tarafından
Sağol canım:)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ahahahahha ne hoş yaa maşallah size
(2,054 puan) tarafından
Teşekkürler canım:)
0 oy
(47 puan) tarafından

Nice güzel seneleriniz olsun ne ince düşünmüş biz eşimle özel günleri kutlamayız ama normal sıradan günde ben ona bişe alırım kıyafet VS ya da o bana alır sana çok yakışır dedim der özel günleri ikimizde unuturuz ;))) 

(2,054 puan) tarafından
Bizde  öyle  ama  böyle  günlerde  başka işte Amin ecmain inşallah;)
0 oy
tarafından
Güle güle kullan 
(2,054 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım;)
0 oy
tarafından
güle güle kullan cnm..bizim de haziranda 10 sene olacak..doğum günümde hediye almıştı 10.yıl şerefine de hediye bekliyorum tabii ben de alıcam
(2,054 puan) tarafından
Bn almadım  dün  bakındım  nşrsry bulamadım  cüzdan alacam  çarşıya  çıkınca  inşallah teşekkürler en güzelleri  senin olsun:)
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun cnm bende birşey beklemiyorum hiç eşimden 2 yılımız oldu kutlamadı geçen ay evlilik yıldönümümusdu gitim pasta aldım süslendim bir baktım ben gidiyorum diyip gitti abisiyle bende üzüntüden tüm pastayı komşulara dağıttım :( sonra bana dediki bosver yıl dönümü ne doğum günümu kutlar oysaki küçük birşey mutlu eder beni
(2,054 puan) tarafından
Benim eşimde  öyle 11 yıldır doğum günümü hep unuttu üzülme  birgün  hatırlar kutlar en güzelleri  senin  olsun inşallah
0 oy
(27,155 puan) tarafından

Güle güle kullan

(2,054 puan) tarafından
Çok teşekkürler:)
0 oy
(613 puan) tarafından
Çok sevindim adına. Rabbim daim eylesin
(2,054 puan) tarafından
Çok teşekkürler Amin hepimizinkini daim eylesin inşallah:)
0 oy
tarafından
Güle güle kullan canım
(2,054 puan) tarafından
Teşekkürler en  güzelleri senin olsun canım:)
0 oy
tarafından
Yaa güle güle kullan bizimde 1 ay sonra 7. Yılımız ☺️
(2,054 puan) tarafından
Teşekkürler  en güzelleri senin olsun  sizede  şimdiden  nice  mutlu  hayırlı  sağlıklı huzurlu yıllara inşallah  :)
0 oy
(118,475 puan) tarafından
guzel gunlerde kullan ♥️♥️♥️
(2,054 puan) tarafından
Teşekkürler sevda :)
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Ne demişler 'Çıkmadık candan ümit kesilmez' maşallah diyelim nazar deymesin :)

(2,054 puan) tarafından
Ahsh  aynen öyle  bir dahaki  hediye  Allah nasip  ederse  7 sene  sonra  diyor  eşim:)
(1,389 puan) tarafından
Buna da şükür diyelim :)
0 oy
tarafından
Güle güle kullan canım Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah
(2,054 puan) tarafından
Amin ecmain inşallah Allah razı olsun canım en güzelleri senin olsun:)
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Ayyy çok güzel sade,kibar. Çok güzel durur bu kulakta
(2,054 puan) tarafından
Aynen öyle en güzelleri senin olsun inşallah:)
(2,492 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Bi farklı modelide benim kulagimda asko cok hafif guzel oluyo bunlar hade hyrli olsun mutluluklar hep :*)
(2,054 puan) tarafından
Aynen  kibar  duruyor  gerçekten  :)
0 oy
(665 puan) tarafından
Güle güle kullan cnm altın mı acaba ?

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Busrais (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.
+1 oy