0 oy
554 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar ben 10 aylık evliyim ve evlendiğimizde 90-60-90 fit bir kadın değildim balık etli ölçülerindeydim . Eşim daha 1. ay bitiminde beni başka kadınlarla kıyaslamaya kalktı diyet yap veya benimle spor salonuna kayıt ol dedi birkaç kez. Hipotiroidi ve antidepresan ilaçları kullanıyorum haliyle eve de odaklanmak istedim daha sonra dedim. Kilo konusu şuan kapanmış durumda hamile de olduğum için bazı şeylerin farkına vardı. Şu sıralarda o işten gelmeden hazırlanıyorum özellikle de makyaja. Kapıyı tebessüm ile açıyorum mutfağa geçiyor ne tatlı olmuşsun diyor sonrasında yüzüme dikkatli bakıp burnunda siyahlık var deyip eliyle silmeye çalışıyor. Bunu 4-5 kez yaptı bu 10 ay içinde. Dün de aynısı oldu ve makyajı sildim komple yanına geçtim sonra da suratım düştüğü için beni suçladı yanılmış olabilirim sana hiç uyarı yorum yapamayacak mıyım vesaire dedi. Artık bakımsız olmaya karar verdim saldım kendimi açıkçası en azından yorum yapma fırsatı vermemektedir adına. Böyle bir durum yaşayan var mı? 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendisi cokmu bakımlı acaba
(1 puan) tarafından
Hayır haftada 2 kez duş alır
-Reklam-
0 oy
(110 puan) tarafından
Niye saliyosun. Kendin için suslen başkası için ne süsleniyorsun ya. Kocan bilr olmuş olsa. Salma kendini boşuna 
(1 puan) tarafından
Hayır benim bu konuda hassasiyetimi biliyor ve beni suçluyor kendini haklı çıkarıyor belki yanıldım neden suratın düşüyor diyor
(110 puan) tarafından
Takiliyordur belki sana çok evham yapma
(1 puan) tarafından
Hayır ciddiyetle söylüyor gerçek anlamda ama siyahlık yok yani burunda nasıl bir siyahlık olabilir
0 oy
tarafından
Allah yardım etsin bacım o kocan olacak herifede akıl ihsan eylesin insallah
(1 puan) tarafından
Sanmıyorum ona birşey olmaz
tarafından
Kötülere hic bir zaman birsey olmaz kocn seni nasil eleştiriyorsa sende onu eleştir eğer birsey derse işte bende bu duruma düşüyorum diyi ver kocan için degil kendin için süslen bacım:)
0 oy
tarafından

Hiç salmadim cünkü hiç toparlanmadım :D 10 yıl sevgili kaldık ve 2 yıldır evliyiz.

Sevgiliykende böyle arada eserse canım öyle süslenirdim.tamam paspal değildim ama makyaj yapmazdım giyiyimim hoş olurdu o kadar. Özel bir yere gidilecekse öyle yapardım. Eşim bundan memnundu erkek olarak işine geliyordu. Evlendik ve evde gene dikkat etmedim. Biz ikimizde aynıyız bu konuda o atlet şort takılır bende klasik ev hali. Ve bir kere ağzından ya şu da böyle ama sen değilsin ya da saldın mı lafını duymadım. Derse bozulmam çok fena benzetirim. Aksine bazen ben derim g.t göbek aldı gidiyor az kendine gel diye. 

(1 puan) tarafından
Bravo
0 oy
(14 puan) tarafından
Aynı sorun bendede var :( 
(1 puan) tarafından
Gerçekten çok kötü ya hani hassasiyetimi biliyor ve beni suçlu çıkarıyor yanılmışımdır diye
(14 puan) tarafından
Haklsin çok bendede aynı sorun var iki aylık bebeğim daha kendimi topluyamadim saldın kendini tvb makyaj yap onu giy bunu yap cock o bu ev işi derken vakitte yok. Bunalyrm bende başka oizlara bakıyor bu sefer. İnciliyorum
(1 puan) tarafından
En azından senin sebebin var doğumdan yeni çıkmışsın fakat benimki ilk aydan böyle ve 6 ay sonra doğumum var neler olur bilmiyorum
(14 puan) tarafından
Doğumdadan öncede yaşadım kilo aldin sistin o bu vb bence takma ben Allah'ım büyük diyorum
0 oy
tarafından
Galiba kendisi filinta :) 

E canım sonuçta sen evlenmeden önce seni biliyordu madem olmayan kilonu dert edecekti  müzeden iskelet alıp onla evlenseydi  keşke...

Sana tavsiyem bakımlı olmak illa makyaj değildir,  spor yap evet ama zayıflamak için değil dinç kalmak için... yüzünü temiz tut her zaman ve her zaman makyaj yapma çünkü o makyaj ilerde yüzünü bozar.. güzelce sabunla yıka ve rimel yeterli bence birde ruj arada büyük makyaj yap. 

Ne olursa olsun ne derse desin sen kendi öz guveninden vazgeçme.. 
(1 puan) tarafından
Evet zaten öyle canım ama o kadar gururum kırıldı ki artık yormak istemiyorum kendimi zaten çevremdekiler ondan daha iyi olduğumu söylüyorlar
tarafından
Doğru canm yok ben onun için demedim hani bakımlı olman için makyaja gerek yok temiz bir yüz senin ozguvenin için dedim canm
0 oy
tarafından
Eşim beni hiç bir kadinla kiyaslayamaz durum oraya gelirse bende başka erkeklerle onu kiyaslarim hoş olur mu olmaz. Bence eşin hadsiz bu haddi nerden buluyo. Tmm aşkım biraz dikkat et sağlığın için dese eyvallah ama bu kadarı çok fazla
(1 puan) tarafından
Hayır ben makyajı silip yanına geçtim niye sildin kızdın mı diyor ve ben daha önce bu konuda onu uyardığımı söylediğimde belki yanılmışımdır sana bir eş olarak uyarı yapamayacak mıyım diyor konuyu kendi tazeliyor
tarafından
Tabiki uyarı yapabilir ama bunu daha tatlı dille yapması lazim
0 oy
tarafından
Sıkıntılı bi eşin var canm allah yardmcn olsn evlendiğimde 70 kg dum şuqn 92 kg yum eşim böyle bişey dese bende üzülürdüm canm sıkma canını
(1 puan) tarafından
Evet ve ben ondan 15 yaş gencim vücut bitti yüze geldi şimdi ve yanılmışım olamaz mı deyip üste çıkıyor
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Öf bende 27 haftalık hamileyim tombuklum diye seviyor beni kaç kere uyardım deme bak gücüme gidiyor zaten kılo aldım diye ama diyor senin esin biraz abartmış ne yaparsan yaranamazsin bunlara:)
0 oy
tarafından
Canım malesef erkekler böyle.Biz dışarı çıkarken hazırlandığımı görse düğüne gitmiyoruz der. Ama bakımsız da olsam laf eder. Makyaj  değilde diğer türlü bakıma odaklan. Sabah akşam yüzü temizleme tonik serum krem bu şekilde bak nasıl oluyor bide dene. Kendini salma canım.
0 oy
(485 puan) tarafından
Cnm şaka yapmistir bence maddi açıdan seni kisitlamiyorsa eğer cildine maske al güzel parfüm sık alışkanlık haline getir bakım konusunu canım erkeklerin geneli böyle kuzum takma 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 176 göst.
1 saat önce Diğer kategorisinde Ozinin Annesi (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 278 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 854 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde Elifhanim01 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 607 göst.