0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
tarafından kapalı
Başka şehre görümceme geldk 2 günlüğüne çocuklar hiç uyumuyor durmuyor bunaldım, ikiz kızlarm bde otizmli oğlum var eşim sabah yattı öğlene kadar kalktı çarşıya gitti iftardan sonra görmcem aşağı inelim dedi indk çocuklar uyuynca eşmde vardı. Nse kayınvalidem aradı uyandı gel die uyut geri gel dediler tm dedm çıktım 3üde uyumadı kalktı ağlıyorlar eşimle görmcem taa çarşıya inmş geziolar beni beklememişler üstüne bide eşim demio ben çıkıp bakaym siz gezin hala kendini gezdrme peşinde geldiler gıcık gıcık gülüo bde sinir oldum zor tuttum kendmi zaten bunalıyorum durmuo lar eşm gezmeye doymuo. 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herşeye uyarı vermeyin yaaa 
(33 puan) tarafından
Şunu çok merak ettim soru yerine yazamıyorum da çocuklar yeni uyanmış o kara cahil kaynanan hiç mi buyutmemis çocuk veya yeni uyanan çocuğu hemen nasıl uyutcak demiyormu eşin? Veya hemen gittin uyutcan senin uyutman 1 saati bulur 1 saat de onlar aynı yerde mi bekliycekler dolu sorun var
-Reklam-
0 oy
tarafından
o gülüşün bedelini ödemeden uyumamalısın ne bencılce bı hareket

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 386 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 394 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sebebsizz (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 277 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 281 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Minik kiralicemm (119 puan) tarafından soruldu

374,705 soru

11,208,231 cevap

34,513 kullanıcı

...