0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bir hali beğendim bir yatak odam var onu bile ben kendim almadım halı önceden almak istiyordum.bugun bir halıcı geldi bende bir hali beğendim fiyatı sekiz yüzdü.baktim kaynanam hemen bu para fazla beyaz halıyı kim yıkayacak sana para lazım bilmem ne bilmem ne ? Kocamda onu tutar gibi oldu  bende çıktım geldim eve sonra arkamdan geldi niye almadın dedim oğluna 59  milyar vermeyi kaptirmayi biliyorsun bana gelince para kısma oluyor dedim valla sakınmadan herşeyi suçlu oldum siz konuşur muydunuz yoksa burnun dan mi getirirdiniz?

5 Cevaplar

+2 oy
(14,428 puan) tarafından
Amaaan vıdıvıdı edecek zaten,alıp çıkaydın ne küsğyon kız
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kimden istedin anlayamadım ben kaynanamdan istemezdim eşiminde durumuna bağlı varsa ve çok ihtiyacın olmasına rağmen almıyorsa ona kırılırdım 
tarafından
Biz ev üstünde beraberiz halicidan alacaktim
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Çalışır kazanırım kimseye demeden ihtiyacımı alırım. Haa çalışma durumun yoksa kocana söyle istiyorum de kimseye hesap vermek zorunda değilsin ama kocanın gönlü olursa alırsın kaynananın ruhu bile duymaz eve gelince alırsın. Ama benim düşüncem halın çok eskş kullanılmıycak gibiyse bence yenileme parasını koy altın birikim Bi şeyler yap biliyorsun durumlar hiç iyiye gitmiyor. Allah sana daha güzellerini nasip etsin :) 
0 oy
tarafından
Alsaydın 3 gün konuşur sonra susardı 
0 oy
tarafından
Herşey uçmuş zaten geçende bir akrabam halı almıştı 2 buçuk milyar dı yani kaynana işte onla gidersen illa karışır eşinde anacıymıs belli ona hak verdiğine göre durumun müsaitse çok pahalı değil bence 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 364 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 391 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 398 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sebebsizz (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 195 göst.