+1 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oğlumun böbreğinde genişleme var bizde nefroloji bölümünde randevu bulamadık çocuk doktoruna gösterip belki bizi sevkede bilir dedik, eşimle beraber gittik doktorun yanına girdiğimizde çocuk nefroloji sine göstermeniz lazım benim yapacağım bişey yok dedi, bende dedim randevu bulamıyorum. Yapacak bişey yok dedi doktor, hem bu çocukta ürtekiz var bende hocam ürtekiz nedir dedim Doktor güldü eşimde güldü sen anlamazsın dedi kafanı yorma dedi, hocam kötü bir şeymi dedim, böyle şeylere girme araştırma çorba yaparsın dedi çok üsteleme ve yine güldü eşimde orda güldü, bende odadan çıktığımız zaman eşime sen neden gülüyorsun ki dedim sonuçta ewladım İn sağlık sorunu ile ilgili soru sormayacakmıyım  sende gülmeyecektin gülünücek ne vardı  dedim, doktor orda sana cvbını verdi diyor neyine verdi, sadece güldü, o kadar para alıyor hayrına mı çalışıyor mecbur dedim sonra arabada tartıştık bana kalkıp diyor ki götün kalkmış dedim aferin sana söylediğin kelimeye bak   bende sinirlenip, beni kendinle karıştırma dedim, baya tartıştık sonra yaptığı hatalarıı yüzüne vurdum, bana kalkıp diyorki hatalarımı sürekli yüzüme vuruyorsun, bende yapmasaydın vurmazdım, ben sana sadıkken sen değildin dedim ve bana dediki ne bilim belki sende yapıyorsun sürekli dilendirdiğine göre,  seni ALLAH'A havale ediyorum dedim çok sinirlendim,  ben sana ihanet ediyorsam RABBİM benim belamı versin sen ediyorsan senin belanı versin , sonra sinirlenip beni ewe bırakıp gitti işe " normalde bugün izinliydi izin kullanacaktı' ben öyle diyince çıkıp gitti sizce abrttımmı ben 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Merak ettim.baktim.google da bile ürtekiz yok.neymiş ki
(137 puan) tarafından
Bende bulamadım sordum cvbımı bile vermedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Az bile yapmışsın 
(137 puan) tarafından
En çok ***** eşime sinir oldum
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben hiç anlayamadım konu nerden nereye gelmiş. gecmis olsun Allah yardımcınız olsun evladin için. 
(137 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(3,276 puan) tarafından
O nasıl doktor be sende lafını verseydin anlatması gerekeceği yerde gülüyor çorba yap diyor sende oturduğun yerde g.t büyütme diyeydin bu ne terbiyesizlik be 

Eşine de iyi yapmışsın herkesi kendi gibi sanıyor sanırım direksiyona kafasını da geçirseydin bir 
(137 puan) tarafından
Ya ben orda bişey diyemedim doktora çünkü eşime daha çok sinir oldum
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım ben sağlıkçıyım doktorun böyle konuşma hakkı yok bilgilendirmeyi düzgün yapmak zorunda ben cimere yazmanı tavsiye ederim
(137 puan) tarafından
Gerçekten Bi görseydin nasıl kğçümsedi, edicem şikayet
(1,787 puan) tarafından
Hiç hoşlanmadığım şeyler ürtekiz neymiş dalga geçmiş resmen açabilirdi sevk
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Doktor sana cvp nasil vermez bence ***** bi doktor muş aciklayamicagi icin cvp vermemiş komis birşey denemişsin ama erkekler anne gibi olmaz canm uzulmezler
(137 puan) tarafından
Aynn erkekler anneller gibi olmaz
0 oy
(790 puan) tarafından
Cnm eşine az bile demişsin hem o ne anlamşta gülüyor.tıpta ürtekiz dye bir şey yok doktr ne sallamış takma kafana cnm.randevu bulamıyorsan şikayet et saglık bakanlığına sbh git hastaneden sıra al bekleme benm oğlumda vardı genişleme ana büyüdükçe geçti korkma bidahada o dengesiz doktra gitme
(137 puan) tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
(118,484 puan) tarafından
valla yaptigin az bile oyle dr mu olur
(137 puan) tarafından
Yaşlıydı bide
0 oy
(1,004 puan) tarafından
Eşine değilde o mal doktora sinirlendim
(137 puan) tarafından
Ben ikisinede sinirlendim
(1,004 puan) tarafından
Eşin destek vermesi gerekir. Benim eşim doktora genelde der oğluna düşkün heyecanlı tiptir diye.. ama o Pisliğe keşke haddini bildirseydin şikayet etseydin hastanede birime
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Doktor saçmalamış o nasıl doktor yaa az bile yapmışsın kocan da seni savunup doktora 2 laf edeceğine boş boş işler yapmış
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Doktor bana bu şekilde laubali konuşacak eşimde orda sırıtacak valla Kesin güvenlik dahil olurdu bizim başımıza gelseydi... Bırde eşinin sana kullandığı cümle çok çirkin nasıl eşine o lafı eder sen onun namususun tövbe yarabbim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 349 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 386 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 277 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 709 göst.