0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Abarttım mi sizce ne yazmaliyfim

image

7 Cevaplar

+1 oy
(3,034 puan) tarafından
Kaynana bi sorsana eşini doğurmasına ne kadar kalmış. Hani yani doğsun da göbek bağını kesin belki o zaman salar sizi. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah sabır versin ya. Ana kuzuları da hiç çekilmiyo. 
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Yüz yüze olmuyor ise mesajla:) 

Ben abartılmış olarak görmüyorum kadınlara derler ailesinden zor ayrilir diye aslında erkekler zor ayrılıyor.

0 oy
tarafından
Neden sevmiyorum diosunuzki eşinize. Adam o zaman adım atmaz ki atacağı varsa da böyle bir msj sizi daha çok kötü eder erkekler inatçı ve kincidir biraz unutmazlar . Ben olsam böyle konuşmak yerine yureklendrrdm evet kötü şeyler yasamissiniz bunu siz bilirsiniz ama bu şekilde konuşarak adamın yapacağı seylere bile nokta koymuşsunuz. Onun yerine güzel bir şekilde ifade etseniz belki size DHA ılımlı olurdu
0 oy
(65 puan) tarafından

Benim hayatta imrendigiim tek şey eşini savunan erkekler 

Ama bana da Kısmet olmadı seninle aynı sorunum var benimde ayrıca abartmamissin ağzına eline sağlık 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sevmiyorum kelimesi ve evliliği sırf evlat için götürmek yada ayrı eve çıkmak için bu nedenleri sunmanız çok doğru kavramlar değil eşinize kendiniz daha farklı şekilde anlatmanızı öneririm 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben anlamıyorum neden kadın laf anlatmaya alttan almaya bilmem neye uğraşıyor. Adamlarda akıl irade yok mu, onlar uğraşsın birazcık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 364 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 398 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sebebsizz (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 279 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 322 göst.