0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (346 puan) tarafından
Evet hanımlar altıncı aydan sonra kızım sürekli uyanmaya başladı midesi büyüdüğü için mi ya da başka ne olabilir

5 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Aliskanliktan canm başka bi nedeni yok malesef
(346 puan) tarafından
Kendi başına alıştı bacım nasıl olduysa sastik artık
(4,853 puan) tarafından
1 yaşından sonra gece beslenmesini kesin diyor doktorlar o aylarda dis te çıkarıyorlar disten de kalkar ve dediğim gibi alışkanlıktan da kalkıyorlar
tarafından
Kızım 13 aylık halen gece mama veriyorum. Yanlış mı yapıyorum ki ? Lıkır lıkır içiyor .
(346 puan) tarafından
Kesilmesi gerekiyormuş bir tasinfan sonra diyorlar
(4,853 puan) tarafından
Canm bi sekilde kesmen lazım instagramin varsa turkan acarin videolarını tavsiye ederim çok işe yarıyor azalta azalta kesebilirsin
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Aciktigi için dişten olabilir arada kesretleler oluyor canım kaç aylık 
(346 puan) tarafından
11 aylık olmamıza  9 gün var
(7,376 puan) tarafından
Canim karnini doyurup yatıyorsan acıktığı değil alışkanlık yaptığı için kalkıyor olabilir destekli uyutuyorsan sürekli uyanır bide sanallarına bak belki dişte olabilir
0 oy
(422 puan) tarafından
Aç olduğu için değil aliskanlik yaptığı için uyanıyor sadece mama yada emmeye uyanmiyorda yedikten sonra uyuyorsa alışkanlıktan ama yok yedikten sonra huysuzsa dişten olabilir ağrısı olabilir bebeğim 9 buçuk aylık 8 buçuk aylıkken gece yemesini biraktim kalkar su veririm emziğin veririm ağrısı yoksa geri uyur
(346 puan) tarafından
Yok emziriyorum hemen geri uyuyor birde şöyle bir ara çok fazla kalkıyordu sabirim distendi mesela iki üç gündür üç kere veya dört kere uyanıyor fakat kızım gece 12 veya 1 gibi yatıp öğlen 12 ye kadar uyuyor masaAllah normal mi böyle peki
0 oy
(1,257 puan) tarafından
2 defa uyanirdi bazen bir kere onda da ya Mama için yada su için huysuzlugu hiç olmadı gece 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Acıkınca uyanirdi kızım canım yani bazen iki kez bazen 1 kez bazen ise hiç kalkmaz Di şuan 17 aylık 10 da uyuya kalıyor en geç 11 sabh 9 da kalkıyor kendi ben gece bazen kalkıp mama yaparim uyandırdım diye kıyamet koparıyor bende o kalkmadan kalkmıyorum artık 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 139 göst.
10 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GamzeDerin (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
20 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Busraalmila (118 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...