0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Kızlar eşimi sabahtan beri arıyorum sürekli biriyle konuşuyor ben arıyorum 10 kere meşgule atıyo açmıyo açtı şimdi de sen karı mısın diyo arama beni ben seni arıyom mu diyo git eve barka bak beni arama diyo neyse amacı pisliğin bir şey desen hemen sen karı mısın diyo gidecem burdan annemler gelmedi memleketten gidecek yerim yok olsa beş dakika durmam çocuğa bir şey al yecektim ne biliyim yaa nasıl davranmalıyım ben buna her zaman böyle diyo ne desem tersliyo 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,068 puan) tarafından
Bana sen karımısın diyen adama sen kocamısın arıyorum başımıza bir işmi geldi merak edip açmıyorsun telefonu diye yaptığının aynını yapar kapatırım telefonu yüzüne sen sustukça üstüne gelir gerekeni yapar hakkından gelirdim
-Reklam-
+1 oy
(315 puan) tarafından
Valla bacım tek diyeceğim sana yazık daha fazla kendine yazık etme değerini bilmiyorsa uğraşmaya bile gerek yok 

Benim eşim 2yıl önce ben konuşurken  tamam tamam sus der gibi lafımı kesti 2 yıldır derim 2yıldır özür diler 

senin eşin çok kırıcı konuşuyor
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin canm. 

Seni aramim kimi arayayım de. 

Esisin  sen gerekirse kimle konuşuyorsun de bi saattir elbet ki hesap soracaksın. 

Rabbım hidayet versin nekadr süre evlisiniz
tarafından
Ama yok sürekli böyle meymetsizse nereye kadar cekecen kuzum
(209 puan) tarafından
Evlendik sonra değişti oğluna karşı iyi bi baba ama bana karşı hep böyle
tarafından
Konuşmayı denedin mi canm neden böylesin diye falan
(209 puan) tarafından
Dört dörtlük istiyo herşeyi bir şey eksik olsa yanlış yapsan hemen kavga hep beni suçlar sen söylesin sen böylesin der ama kendisi öyle ben hiçim yani başkalarıyla ilgilenir ben arasam açmaz yapmaz başkası arasa bir şey dese hemen koşar
tarafından
Canım benim inşallah düzelir inşallah zamanla herseyi asarsiniz başka diyecek biaey bulamıyorum.  Hamuru nekadar yigurursan okdar özlü olur eşinde zaman geçtikçe düzelecek insallah
0 oy
(1,156 puan) tarafından
P.slik adam.... üzülme canım senin aldatigini düşünüyor musun ?telelfonla kimle konuşuyor biliyor musun? 
(209 puan) tarafından
Bilmiyorum kii boşan ne tapıyosan yap dedim defol git diyo
(1,156 puan) tarafından
Yaa cabim benim Allah yardımcın olsun
0 oy
(7,018 puan) tarafından
O adammiymış peki onuda bi sorgulasın
0 oy
(6,472 puan) tarafından

bu iliski bitmis sen karimisin nedir ya sen erkekmisin i.t kb canm:ermm:

0 oy
(714 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun acil birşey olur ilk kimi ararsın eşini bilmiyorum bir garip benim eşim 1 2 saat aramim kendi arar hemen ben aradığım zaman anında açar 
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım 
0 oy
(803 puan) tarafından
Tabiki arayacam tabi kariyim bak sana evlat verdim de deki sende acacaksin küçük bebeğim var ya bişey olsa ya açık durum olsa napacan vebali senin olur rahatsız edilmek istemiyorsan evlenip çoluk çocuk sahibi olmayacaktın. 
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun sen karı mısın diyince de ben adamın kralıyım adamlık görde öğren az paçoz de :D

0 oy
(1,099 puan) tarafından
Hep mi böyleydi keske çocuk yapmasaydin ona
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bu nasıl bir ilişki git işine bak sende kadınmısın ne kadınlar var demek istiyo.Sen hizmetçisin demekki.Razımısın buna.Haddini bildir.meşgul olduğu saatlerin ekran görüntüsünüde al bak kimle konuşmuş.değmez bakmana ama delilin olur.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 367 göst.
0 oy
8 cevap 328 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 243 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 706 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ftm (610 puan) tarafından soruldu