0 oy
709 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
Sadece içimi dökmek için yazıyorum 6. Yıla giren evliliğimi bitirdim bu sabah erken kalktım düşündüm üzerimden bir yük kalkmıştı bi eş düşünün mahremini ortaya döken özel konuları ailesine anlatan onlarda başkalarına anlatıyor kulağıma kadar geldi insan mahremini anlatırmı yattığını kalktığını sırları gerçekten bu adammıydı . İftiralar arkası kesilmedi . İnsan boşanırken tanıyormuş eşini olmaz okadar denilen herşeyi yaşadım . Kendime özel sırlarımı anlattım eşim dediğim insana ama o ne yaptı önce ailesine sonra aileme sonra arkadaşlarına anlattı . Bir insan bukadar asagılık olabilirdi ve oldu .hayatımı mahvetti . Ne hayallerim vardı evlilik bu değildi . Şimdi diyorum iyiki BİTMİŞ . Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın herkesi ve yavrularımızı .  

12 Cevaplar

+10 oy
(3,209 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kıyamet gününde Allah Teâlâ’ya göre en fena insan, karısıyla mahremiyetini paylaştıktan sonra onun sırrını ifşâ eden kimsedir.”(Müslim, Nikâh 123 )  bu hadis üzerine daha bişey söylemeye gerek yok haramdır ve melekler lanet eder. Senin adına sevindim kurtuldun böyle karakter yoksunu insandan 
(610 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bende artık öyle diyorum kurtuldum .
(3,209 puan) tarafından
Takma kafana daha fazla sürseydi senin psikolojini mahvedecekti. Aile olmayı bilmiyormuş
(610 puan) tarafından
Öyle canım bilmiyormuş . Adam olamamış
(3,209 puan) tarafından
Aynen öyle senin ailene kadar anlattıysa daha da adam denmez zaten
(7,207 puan) tarafından
Deyyus iste hadislerdede geciyor ya.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bazı şeylerin son bulması devam etmesinden çok daha iyidir. Hakkında hayırlısı olsun canım kendine tertemiz yeni bir sayfa aç bundan sonra önüne bak geriye bakıp üzülme 
(610 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım yavrumla daha mutlu olacağız
0 oy
tarafından
Iyiki bitmiş gözün aydn çocugun varmydı
(610 puan) tarafından
Sağol canım var 1 tane
0 oy
(333 puan) tarafından

Hakkınızda hayırlısı olsun canim benimde kaynanam oyle eşimle özelimi anlatmış annesine farklı şehirden gezmeye gelmiştik kaynanamgile afedersin adettim (kokuyorken eşimin yanina hayatta yaklaşmam duş alırım))  kaynanamgille ebeveyn banyosu nu kullanıyor tek o günde kayinbabam yatak odasında uyuyormuş bende ayıp olur utanırım diye onun yanından geçip duşa girmek istemedim o gece çocuk odasinda eşim ayrı baza da ben ayri baza da yattık kaynanam kaynanam pat içeri girdi bisey almaya bizi gördü ya hemen annesine bacisina anlatmış onlarda ertesi gün bana soruyor eşinle sorunun mu var ayrı yatıyormuşsunuz demezler mi :angry:

(610 puan) tarafından
İşte insan art niyetli olunca anlatır Rabbim akıl versin
(12,674 puan) tarafından
Onda terbiye olsa sizin uyuduğunuz odaya girmez zaten kapı çalınır müsade istenir ne lazımsa öyle alınır millet ne görgüsüz olmuş ya bir de utanmadan anlatıyor
0 oy
tarafından
Doğru bir karar almışsın hakkında hayırlısı olsun 
(610 puan) tarafından
Öyle canım inşallah
0 oy
(355 puan) tarafından
tazminat davası aç, kaç yaşındasın 
(610 puan) tarafından
Boşandık artık ama daha devam ederse açarım
0 oy
(313 puan) tarafından
Rabbim sizi kimseye muhtaç etmeden hayallerinden daha güzel yaşatsın inşallah 
(610 puan) tarafından
İnşallah canımm
0 oy
(213 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun kurtulmuşsunuz. Kesinlikle öyle sizden alıp ailesine a dan z ye kadar her şeyi anlatan erkekle olmaz 
(610 puan) tarafından
Aynen öyle canım olmadı zaten
0 oy
tarafından
Belkide senin için hayırlısı buydu
(610 puan) tarafından
Aynen öyle hayırlısı böyleymiş
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah hayırlı kapılar açsın 
(610 puan) tarafından
Amin canım hepimize