0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Hanımlar 7 ay önce sezaryen doğum yaptım. Gebelikte 30 kilo aldım doğumda 15 kilo falan gitti sonrası bikaç kilo daha verirken sütün gelmiyor şunu ye bunu ye cümleleri yüzünden bilinçsizce herşeyi yediğim için şuan hamilelik kiloma tekrardan döndüm iştahım o kadar açık ki hiç kilo veremiyorum, nasıl zayiflayabilirim ya emzirdiğim için herhangi bir kür vs de yapamıyorum, sizde durumlar nasıl?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende 301 kilo aldım veremedim hâlâ şuan iki buçuk ay oldu doğum yapalı insallah gider
(1 puan) tarafından
Ayy inşallah verirsin benim gibi olmazsın :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum yemıceksın cok basıt,ekmek hamurısı tatlı sur yapmaz sen neyın kılo yaptıgını bılıyosundur sana
tarafından
Çok doğru ekmek ve tatlıyı biraz azalttım mı bile kısa sürede etkisini görüyorsun önce bunlara bir dur denilmeli
(1 puan) tarafından
Lohusayken o kadar istikrarlıydım ki bebeğim 1 aylıkken toplamda 20 kilo vermiştim ama kayınvalidemler sütün az geliyor yemek yemiyosun çocuğunu düşün diyerek bana vicdan yaptırdılar ve kim ne derse yedim :( verdiğim bütün kiloyu geri aldım, şuan o kadar açıldı ki midem yemek yemeden özellikle hamur işi tatlı yemeden duramıyorum, sabah uyanıyorum diyete başlıyorum gün içerisinde bozuyorum :( inanılmaz kötüyüm normalden emzirme sürecinde bütün kilolar verilirmis ben aksine aldım :(
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok mu hareketsizsin acaba benim kızım 16 aylık çok emiyor bazen hala 40 lı bebek zamanları gibi acıkıyorum gece yatarken Bile yiyip yatıyorum elim ayağım titriyor sabah kalkınca ama almadım çünkü sürekli ayaktayım ona bağlıyorum canım daha çok şekerli ve yağlı şeyler istyor
(1 puan) tarafından
Evet cok hareketsizim yiyip yatıyorum hep :((
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Diyetisyene giderek ve spor yaparak
0 oy
tarafından
Emzirdigin için diyetisyenle zayiflamalisin. Online diyetisyenle 2 3 aya zayiflarsin cnm
0 oy
(1,030 puan) tarafından
12 kilo aldım 15 kilo geri verdim :) ama benim sütüm kesildi emmedigi için ondan Sonra aç kalarak ve oğlumun peşinde koşturarak verdim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
0 oy
7 cevap 200 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bglm_ftma (5,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 159 göst.
16 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvacly (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgiumt (2 puan) tarafından soruldu

374,608 soru

11,204,168 cevap

34,506 kullanıcı

...