0 oy
207 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,368 puan) tarafından
Kızlar 4 gün önce doğum yaptım nasıl kilo verebilirim görünüşte çok bi kilom yok gibi ama var neler yapabilirim korse kullan diyen oldu nasıl korse almalıyım

7 Cevaplar

0 oy
(3,579 puan) tarafından
Bende şu korse olayını merak ediyorum surda bekliyim
-Reklam-
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Bnm 4 . Dogumum 3 normal 4. Sezryan dogumdan hemen sonra korse giydim sifir gobek suan 3 ay oldu dogum yaptim gündüz giydim gece cikarttim korseyi
(5,368 puan) tarafından
Nasıl korse kullandın canım nerden aldın bende alayım
(3,345 puan) tarafından
Canım normal kıyafetlerin altina giydigimiz korseden giydim sortlu olanlardan ama baya bi dardı
(5,368 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Canım Dr sormadan birsey yapma bence bende korse aldım hemde daha hastahanede baglayacaktım Dr olmaz asla dedi. İç organlar daha 3 ayda toplanıyor mus. İdrar kacırabilirsin bilmeden sonra dedi. Ben napayım takmadım. Birde sıkma kendini 2 sene ver kendine. 
(5,368 puan) tarafından
Hiç aklıma gelmedi sormak 40 ım çıktıktan sonra çağırdı beni
0 oy
(608 puan) tarafından
40 çıktıktan sonra korse kullan canım vücut anca kendini toparlıyor öncesinde takarsan sağlıksız 
(5,368 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından

image

image

3cu sezeryani oldum 9ay once dünden beri takıyorum korsemi 5yil once almıştı eşim bu konseyi bna 
(5,368 puan) tarafından
Erken mi yani kullanmam için
tarafından
Hayir hemen kulln ben geç kullaniyorum benim 3kez dikslerm patladı oyuzden
(5,368 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(342 puan) tarafından
Ben 2 kere sezeryan oldum hic korse kullanmadim gobegim gitti dogumdan kalan bir gobek yok birde akisina birak kiloyu kafana hic takma cunki 3 ayda o kilolari odemleri atiyosun 
(5,368 puan) tarafından
Aslında benim sezaryen değil normal doğum oldu kanama durmayınca ameliyata aldılar ilkinde sardıydım kanamam felan güzel olduydu bunda tık yok belki korseyle içimde ki kirli kanı atarım diye düşündüm
(342 puan) tarafından
Himm onu bilmiyorum acikcasi ne yazsam yalan olur
(5,368 puan) tarafından
Benimde öyle canım
0 oy
tarafından
Vallaha canim 68 le hamile kaldim 95 le doguma gittim. Kizim 17 aylik su an 65 kiloyum emzirmiyorum cocugun peşinde kosmaktan uykusuzluktan vallaha oyle bi gidiyor ki kilolar hic kafana takma bebegine odaklan :))
(5,368 puan) tarafından
Evet canım nasıl olacak bilmiyorum
tarafından
Ne zaman dogum yaptin
(5,368 puan) tarafından
5 gün oluyor canım
tarafından
Daha yeni canim dur bakalim olur yavas yavas kanaman
(5,368 puan) tarafından
Inşallah canım ilkinde çok olduydu bunda olmayınca korktum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 104 göst.
0 oy
5 cevap 196 göst.
0 oy
2 cevap 32 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiiprensesinannesi (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 194 göst.

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...