0 oy
139 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (609 puan) tarafından

Kızlar 15 nisan dr gittiğimde 3 kilo almıştım 72 kg çıkmıştım dr soylemişti ben korkudan kilo bakamıyorum :)

Dün baktım 71.55 di inanmadım gece kalkar tartılıp bakarım şaka herhalde dedim gece kalktım 72.55 çıktım şimdi tekrar baktım 71.55 neden olur kızlar gece ödem toplayıp gündüz ödem iniyor mu saçma soru oldu ama merak ettim 

Kilo verdiysem bebek zayıflamışmıdır :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız az yemissindir üstündekiler incedir 1 kilo sjjs
(609 puan) tarafından
Anlamadım kız gece kilo alıp gündüz mü veriyorum :D
(609 puan) tarafından
Tartıda 73 çıktım üstümdekileri saymadı 72 dedi öyle hesaplıyor dr elbise ağırlığına ayakkkabı vs saymıyor ona göre
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kac haftalik gebesin
(609 puan) tarafından
24+2 canım
0 oy
tarafından
Ben hiç almadım hep verdim canım bebekle alakası olmuyor korkma dediğin gibi ödem olabilir 
(609 puan) tarafından
Anladım canım cok sağol
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Bu normal bişey takıldığın şeye bak :) gerçek kilo sabah aç karna wc sonrasıdır

(609 puan) tarafından
:))) kilo takıntım var ondan sordum sanırım :D
0 oy
tarafından
Ben ilk 3 ay 4 kilo verdim 8 kilo aldim sadece gebelikte bebek sende vitamin alır ama senin direncin olmaz bol su iç ödem olabilir
(609 puan) tarafından
Su içmeye çalışıyorum canım elimden geldiğince
0 oy
tarafından
Canım bebek zayıflamamıştır o konu da rahat ol. Bende de öyle oluyor gece 70 isem sabah bir kilo eksik çıkıyor. Çünkü vücut uyurken bile efor sarfediyor. Ama o sarfettiği eforu gün içinde bir su ile alabiliyoruz. Fazla etkili değil. Şu an ben de kilo vermeye çalışıyorum hamilelikte doktor laf yaptı. Hamileliğim başında 68 kiloydum şu an 6.5 aylık hamileyim 73 kiloyum çok almışsın dedi dikkat et dedi bana normal geldi ama tatlıyı, ekmeği, kızartmayı, Karbonhidratı filan kestim. Mecbur sabah 1 dilim ekmek yiyorum onu da tam tahıllı yiyorum artık ama mide bulantısı yapıyor zoraki yiyorum resmen. 
tarafından
Kesinlikle canım bebeğimiz sağlıklı olsun gerisi önemli değil ama doktorlar öyle baskı kuruyor ki. Şimdi birşeyler yerken 40 kere düşünüyorum. Yesem kilo alırsam sonra ne olur filan diye. Normalde kahvaltı yapmam tost yaparım onu suyla yerim sonra bir daha akşam yemeğine ekmek filan yemem. Doktordan çıktım eşime dedim ne yicem ben aç mı dolaşıcam :) :) Hala daha düşünürüm ne yesem diye. Şükür bebeğim sağlıklı kilosu da normal ama işte. Doktorlar sıkıntı valla :) Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
(609 puan) tarafından
Aynen ya kilo alma falan diyorlar insan ne yiyeceğini şaşırıyor e canımız cekiyor dedim o zaman nefsini Körertecek kadar ye dedi :) aynı soruyu bende eşime sormuştum kız :D
Akşamları genellikle yoğurt yemeye çalışıyorum
tarafından
Afiyet olsun canım :) :) bol bol vitamin olsun bebeğe :)
(609 puan) tarafından
İkimizin bebegi de vitaminli olsun canım insallah tesekkur ederim
tarafından
Cümlemizin canım
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Pinpirikli lik te son nokta 
(609 puan) tarafından
Ne alakası var
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Gece zatwn bende 1 bucuk kilo fazla cikiyorum yemekten sonrasi sabah tartildigimda 1 bucuk kilo daha zayif
(609 puan) tarafından
Gece uyanır uyanmaz ihtiyaç giderip baktım sabah ta öyle ama arada fark oluşmuş sabah 11 de tartıldığım doğru p zaman dimi canım
(2,016 puan) tarafından
Evet sabah kilosu dogru
0 oy
(119,112 puan) tarafından
30 dan snr acayip kilo alirsin
(609 puan) tarafından
Hayırlısı canım bebeğim sağlıklı olsunda sorun degil :) zayıflamışsam güzel olur yani fena olmaz
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bende hamilelikte çok kilo verdim ama bebekle alakası yok bebeğim 4 kiloya yakındı 
(609 puan) tarafından
Masallah canım :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
27 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 195 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde Prensesp (7,349 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 524 göst.
29 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,144 soru

11,317,993 cevap

34,764 kullanıcı

...