0 oy
1,396 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Ben pcos luyum. Vucudum da tuglenme var. Ayni şekilde yüzümde de ama yüzüme cok takıntılıyım sürekli alıyorum ağdayla o yüzdende tüyler kalınlaştı.  Sabah 8 e randevu aldım annemgile gideceğim yuzumu aldiryim öyle gideyim diye. Kuaföre de ilk defa geldim burya yeni taşıdığımız için.  Alırken sey dedi bana esin sana amca oglu diye seslenmiyor mu. Bunlar nasil tüy dedi.  Bende kuyruğu dik tutup hayır seni cok seviyorum hayatım cok güzelsin diyo dedim ama eve geldiğimden beri ağlıyorum.  Yani yüzümün böyle olmasını ben istemiyorum hastalık bu  bekarken igneli epilasyinada gittim ama evlenince maddi imkanlar el vermedi geri eskisi gibi oldu. Anneme gidecektim orayada gitmek istemiyorum 

56 Cevaplar

+7 oy
tarafından
düzenlendi
O kuafor var ya tam bi Gerizekalii beyinsizz malin teki
(17,796 puan) tarafından
Bana dayanamadı geri geldi :D
(119,340 puan) tarafından
sanami banami ☺ bi el opturmedi kaldi yalvartti zalim hamile beni
(13,202 puan) tarafından
Yaa benim mercimeğim saray sarması mı istemiş yoksa teyzesi pek güzel yapar. Keşke burada olsa annesi de veya ben :(
(2,698 puan) tarafından
Kızlar benim akciğer de sorun çıkmış leke varmış tomografi istedi gene inşallah bişey çıkmaz
(10,373 puan) tarafından
İnşallah çıkmaz canım sen içini serin tut
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kuaforlerin lackalasmis muhabbetlerini cok takmayin beee bide aglamissin degermi
+1 oy
(792 puan) tarafından
Bu ne küstahlık deseydin. İnsanlar ne diyeceğini bilmiyor artık şaşırmış tabii ki de bu senin elinde olan bir şey değil. O tüyler seni çirkin göstermez Ama onun çirkin kalbi nasıl bir insan olduğunu çok belli etmiş.
0 oy
tarafından
Terbiyesiz kuofor aglamana gerek yok bnde agdayla alirim yuzumu insanlik hali hormaonlardan kaynaklanio herkez kilsiz tuysuz olmak zorunda degil
0 oy
tarafından
Heele gerizekalı ya bak sana kurban olsn o üzülme öyle kope kler için cnm bn 
0 oy
tarafından
Geri zekalı demek geçti içimden. Bosver uzme kendini hiç 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Benim kardeşimdede var çok zor oda takıntılı biz bişey demiyorz üzülür diye bunlar nasıl insanlar ya Allahtan korkmuyo mu aynısını yaşatır demiyomu
(17,796 puan) tarafından
Aynen keşke biz olsaydık aynaya yapıştırsaydık Allahın ayısını
tarafından
Bize denk gelmiyo bacim yoh:D
(17,796 puan) tarafından
Bence ilk baştan anlıyolar bulaşmıyolar yoksa vardır illaki ama işte :D
tarafından
Kiz bak oda olabiler djhd
(17,796 puan) tarafından
Ben zaten çok sinirliyim tutamıyom kendimi
0 oy
tarafından
Ayy ağzı olan konuşuyor ne takıyosun ya bide ağlamışsın deydi mi 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ağlama bana da biri kafanda yumurta mu kırdın demişti Türkiye'de .

Çok tuhaf oldum ve ani cevap veren biri değilim şaşırmıştım yüzümde tuhaf bı gülümseme olmuştu
0 oy
(10,373 puan) tarafından
Komik mi bu haddinizi bilin deseydin. 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
7 kat yabancıyı neden umursuyorsun ki bidaha gitme hatta senin yerinde olsaydım bağırır çıkardım ordan
0 oy
(119,340 puan) tarafından
şoyke patavatsizlar icin kendinu uzdune degmez
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Canım hıc sıkma canını bu da senın bır ımtıhanın.Kuaforlerın genelı dengesız.Benım sacımda bi ara egzama vardı kepeklenme gibi felan sac kestırmeye gitmiştim bit mi o ne diye ıkı dukkan yandaki kuaforu cagırmıs baktırmıstı.O zaman kendımı kotu hıssetmıstım bı daha da gitmedim o kuafore.Kendınle barış gerısı bos 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ne terbiyesiz bir kuaför cok laubali.
0 oy
tarafından
Saalak kuaför vereydin ağzının payını o seni ilgilendirmez işine bak deseydin.terbiyesiz ya 
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Dangalagin  biri işte takma kafana tuydegidigin ne bi avda ya jilete  bakar 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ya boşver ya senli kendileri pürüzsüz bana dedi damarların belki çok varıs mi yok dedim kime göstererek ne varisi diyor takma yaa
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Ya şu kuaforlerin boş muhabbetlerinden nefret ediyorum. İğrenç bir üslupları ve ortamları var. Sırf bu yüzden gitmiyorum.mumkun mertebe. Keşke öyle deyince kalkıp gitseymissin. 
0 oy
tarafından
Senin eşinde sana beyinsizzzzz diye seslenmiyormu deseydin ya bacım böyle insanlar sevilmek ne olduğunu bilmedikleri için böyle konuşur sana ispatlayamam ama eşi tarafından hiç sevilmemis biri o adım kadar eminim çünkü sevgi boya kiloya bakmıyor...
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Utanmaz ahlaksız bide kuaför olacak kuaförler odasına şikayet et

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 539 göst.
30 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 439 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 266 göst.