0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Esim bugün izinli idii annesini bir yere bırakmaya gitti bana sofrayı hazır et geliyom dedi bende tamam dedim geldi birseyler yiyoz bana yaz gelmis gerçekten dedi bende hava isindi diye diyor şandim valla yaz gelmis dedi ortalığa sonra baana dank etti bana ne anladin bademler cicek açmış dedi bende hoşuna gitmiştir bakınca gözün açılmıştır dedim bişey demedi açık sacik kızlara bakmış bende oturdum ağlıyorum

18 Cevaplar

+4 oy
(1,059 puan) tarafından
Evet salataliklarda yetişiyor derdim direkt
(852 puan) tarafından
Ayyyy yarıldım gülmekten ayyyyy Allah seniiii
(1,210 puan) tarafından
Valla bacım bir erkeğin açılsa aşığısi meydanda olmadı surece baksan nolcan kadınlar kalça göğüs bacak birde açık oldumu her yer meydanda
(1,059 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️vallahi oyle bu iyi erkek dedigimiz akrabam olduki neler duyduk. Valla ici disi herseyi soyleyen erkekten zarar gelmez
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bakmayan mı var dicem linç yicem :D hepsi bakıyor bir tanesi diyemez ki benim kocam bakmiyor. Demesi yersiz olmuş ama ağlama hormonlar coşturuyor işte kız adam senin kocan takma. 

(7,177 puan) tarafından
Ne tür genişlik bu tövbeler olsun ... Allah'a şükür eşimin öyle bir huyu yok.  Ben yokken bakarsa da Allah sorsun ben bir şey bilemem .  Bazı kadınlar öyle giyiniyor ki gözden kaybolana kadar ben dalıp bakıyorm benimle birlikte durakta ki 70 lik amcalar da bakıyor :)
(1,210 puan) tarafından
Benim oğlum var ikinciye hamileyim oda erkek Rabbim ogullarimi güzel ahlaklı topluma ornek bir birey olarak yetistircem valla tamam gördün de bunu bana neden diyon gördün baktın gelip bana neden diyon
(5,240 puan) tarafından
Linç değilde  Allah yolunda olan yapmaz onu şahsen ben eşime cok güveniyorum o konularda
tarafından
Ben benim diyene güvenmem valla :) senin benim baktığım yerde onlar mı bakmicak. Allah sorsun bakana.
(5,240 puan) tarafından
Tabi orası öyle hep derim yaparsa da Allah sorsun iki gözü kör olsun:))))
+1 oy
(7,177 puan) tarafından
Bademler çiçek açmış diye kadınlara mi diyor aleni? Keşke sende onun kafasında çiçek açsaydin
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Ben olsam ağlamazdım kafasına ederdimmmm o lafı yedirtirdim. 
0 oy
tarafından
Bunun için ağlanirmi çaksaydin bir tane bak bir daha diyebiliyormu
(1,210 puan) tarafından
Valla hamileyim ne bilim ağladım valla hemen ben ona çocuk doğurayim ikinciyi kucamiza alcaz herifin dedine bak
0 oy
(792 puan) tarafından
Ağlıyor musun saçmalama ben o lafı burnundan getirirdim. Sen neden ağlıyorsun?
(1,210 puan) tarafından
Napim hamileyim ikinci çocuğumuzu kucama alcam ben vücudumu çocuğum iicn heba edim yani doğurayim onun dedine bak gördüklerinimcogu genç ve anne olmayanlar napim ağladım sonra burnundan getircem sürünsün
(792 puan) tarafından
Üzülme. Kendini sakin üzme karnındakini düşün de üzülme erkek milleti hep aynı Allah iyi etsin inşaAllah. Sadece bu dediğine pişman olması için ona surat yapabilirsin sebebini sorarsa ben de dışarda gördüğüm erkeklere böyle desem hoşuna gider mi de gitmezse benimkine de gitmiyor de bitti gitti
0 oy
(315 puan) tarafından
Niye ağlıyorsun o yemeği boğazına tıkardım 
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha soyle bir gercek var ben bile kadin olduguma ragmen bakiosam  ostemsizce erkekler hayli hayli bakar. Bakan erkekde suc varsa acan kadinda suc var bence
(1,210 puan) tarafından
Ya hakli diyon bazen ben bile bakiyom dönüp ama madem baktın gordun yaz gelmis demek bu şekildemi anlasilir yani bana neden diyosun karımın kızıp kuscemiz belli
0 oy
(803 puan) tarafından
Ağlayan kadar verseydin ya cevabını kendini bekâr delikanlı sanıyor heralde beyefendi
(1,210 puan) tarafından
Ben de o an hamilelik hormanu ile ağladım aklima laf gelmedi
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Gözü dışarda erkekleri oldum olası nefret ettim ya bide söylüyor utanmadan
(1,210 puan) tarafından
Of hadi baktin deme kavga etcemizi kuscemizi bile bile kadınlara bu denirmi
0 oy
(704 puan) tarafından
Bakıyordur bakmamasını beklemek saçma. Olurda denir mi yani öle patavatsız hemde eşine ben olsam büyük kavga çıkarırdım 
0 oy
tarafından
Linç etsenizde söyliycem çok nadir erkek oda çok nadir bakmaz belki ama tümü erkek bakar bakmaz gibi yapar ama yinede bakar.yani erkek huyumu nemi.ağlama kız boş ver 
(1,210 puan) tarafından
Bakması sorun değil bende bakiyom ne açıklar var dönüp bakıyorum ama eşimin gördunu gelip yaz gelmiş şeklinde ima etmesi bana demesi gerekmez kuscem aglicam belli amaç yani
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Vallahi o sinirle hoş olmasada beni de çıkar da salatalıklar da çiçek açmış mi bir bakıyim derdim. Hiç ağlamam onu dogduguna pişman ederim. Bademi soluk borusuna kacirttiririm.
0 oy
(674 puan) tarafından
Guler gecerdim napim ben kadin halimle gözüm kayiyo sanada insanlar başlamış acik giyinmeye demek istemiş aaammmaaannn bide onu kafama takmazdim valla
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bende ayçiçeği gibi acilcam deseydin
(1,210 puan) tarafından
Hamileyim valla ikinciye formum Bozuldu hamileyim alingalim onun bunu demesi adamlık mi gördü gördük yerde kalsij
(1,556 puan) tarafından
Valla ben hamileyken kendimi çok güzel hissediyordum bı güzellik gelmişti evlat vercen ona güzelleşmişsindir
0 oy
tarafından
Ağlama sebebin ne eşinin yaptığı göz zinasi icin mi ağlıyorsun
(1,210 puan) tarafından
Dedi laf için adamlık mi bu açık sacik kİz görüp yaz gelmiş demesi adamlık mi
tarafından
Adamlık değil elbet ama takma sanki kızlarda onun peşinde dolaşır ya
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Linç yemeye razıyım ama bu konuyu abartmayın, adamların gözünü bağlayamayız ki. Trt dışında dizilerde her yeri açık kadınları eşlerimizle izliyoruz da dışarda bakınca mı sorun olacak. Hamile olduğun için ağlaman normal
(1,210 puan) tarafından
Şimdi sorum şu empati yap bacım dışarda bir erkek gördun sadece şort var üstü çıplak şeyi belli oluyor baktın baktın akşama eşine yaz gelmis dedin bu normal mi gördün gördük yerde kalsın eşine böyle yaz gelmiş demesimi adamlikmi
(5,491 puan) tarafından
O konuda haklısım. Eşine söylemek de ayıp, bakıyosan orda bak
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben konuşmazdim hatasını anlasin şükür eşim ne oyke bos konuşur nede bakar güvenim tam 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 695 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde emirinannnesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mother.00 (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 353 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yuska (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.