0 oy
1,107 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Oğlum otizim tanisi aldı diğer postlar dan hatırlarsiniz belki.. içim içime sığmıyor konuşamıyorum artık dokunsalar saatlerce oturup çocuklar gibi ağlarım bu oruç ayında benim oğluma ne olur dua edin Allah rızası için

25 Cevaplar

0 oy
(4,390 puan) tarafından
Rabbim hayırlı kapilar açsın size bağışlasın şifalar versin inşallah 
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Allah şifa versin canım inşallah sağlıklı olur hep 
0 oy
(123 puan) tarafından
Allahü teala acil şifalar versin inşaallah yavrunuza size de ferahlık versin. İnşaallah değildir eğer varsa da Allahü teala kolaylık versin. Evlatla imtihan zor çok zor ama hep şükretmek lazım. Üzülmemek elde değil ama kabullenip kendinizi biraz iyi hissederseniz çocuğunuz da etkilenir rahatlar inşaallah. 
0 oy
tarafından
Üzülmeni çooook iyi anlıyorum ama otizmin ilerlemesi gerilemesi sizin elinizde bilim insanları yönetmenler yazarlar bir sürü otizmli birey var toplumda kimisi söylemese haberimiz bile olmaz çünkü kendini geliştirdikçe geriler o. Sizinki hangi seviyeymiş canım birde 1 yaşından önce hiçfark etmediniz mi örneğin dönen cisimlere uzun uzun bakma seslenildiğinde dönmeme aşırı sesten rahatsız olma ne biliyim 2 yaşına doğru mu oldu tek belirtisi. Bide siz TV telefon vermişsiniz çocuğa üstüne bide pandemi vardı ben olsam çocuğuma hemen tanı koydurmam önce bir kaç yıl her türlü ortama sokarım TV telefon asla göstermem bide öyle denerim sonrs doktora götürürüm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 274 göst.
0 oy
11 cevap 300 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 582 göst.
27 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine&&& (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 320 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,082 cevap

34,835 kullanıcı

...