0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (833 puan) tarafından

Öncelikle Kadir Gecemiz Mübarek olsun arkadaşlar. Size bir konu hakkında fikir almak istedim. Sizin de eşiniz çocuğunuzu kıskanır mı. Yani çocuğa yemek bile yapsanız bana hiç öyle şeyler yapmıyorsun çocuğa benden daha çok değer veriyorsun diye yakınır mı. Bugün cocuk okuldan gelecek diye yemek yaptım hamile halimle zar zor ki bugün çok sancim vardı ikina ıkına yemek yaptım o halimde bile kıskançlık yapıyor neymiş çocuğa kendisinden daha çok değer veriyormusum. Kendisine de soruyorum hep ne yersin ne yapayım diye. Artk çok yoruldum çok yıpratıyor beni . çocukla kendini kıyaslaması çok saçma geliyor artk :(

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bir yasima daha girdim.
(833 puan) tarafından
Inan bende 10 yıllık evliyim her gün bir yaşıma daha giriyorum yeni yeni icatlar çıkarıyor bazen hiç taniyamiyorum gibime geliyor. Hamile olan ben trip atan kendisi..
-Reklam-
0 oy
(17,274 puan) tarafından
Heralde çocuğuma senden çok değer veriyorum desene kız evlatla kimse bir olamaz 
(833 puan) tarafından
Öyle diyim de kıyamet kopsun di mi? Cevap vermeye izah etmeye çalışırken bile beni susturuyor konuşturmuyor hiç. Kendince kendini haklı sanıyor iste
(17,274 puan) tarafından
Ayyyy çocuğunu nasıl kıskanır bi baba
0 oy
tarafından
Kiskanmaz tabikide
(833 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
tarafından
Evet çocuğum senden daha değerli desene :) sanada annecin yapsın diyeydin :D
(833 puan) tarafından
Onun icin es ön planda cocuk ikinci plânda olacakmış.
0 oy
tarafından
Ah senin koca büyümemiş sende kendisine çocuğun gibi davran o yavrum kuzum diye sev mama mi istiyorsun de ona özel de yemek yap sen yedir sırtını sıvazla belki geçer kıskançlığı:)))

Valla kusura bakma ne yazacagimi bilemedim 
(833 puan) tarafından
O da onu istiyor zaten
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Sjsjsjsj Ay Allahim su mubarek gunde akil ohsan eyle ;D sanki baskasinin cocugu  hahahaha 
(833 puan) tarafından
Oruç başına vurdu heralde açlığına veriyorum bende. Yoksa bunun hiç bir şekilde mantıklı bi açıklaması yok
(7,035 puan) tarafından
Bencede bacim normalde de boylemi
0 oy
(291 puan) tarafından
O nedir Ya.. Kocan çocuk bence
0 oy
(632 puan) tarafından
Bebegin kucukken yapti komik gelebilir ama ek gidada yaptigim her mamadan o da istedi. Ama cocuk buyudukce birakti sagolsun
(7,791 puan) tarafından
Ulan benimiine zorla diyom askim tadina bi bak buyuk versiyonunu bize yapam cay kasiginin ucuyla bakardi tadina. Artsa bile ben yerdim cok guzel diye o yemezdi :D
(632 puan) tarafından
Guzel oluyor gercekten bebek muhallebisi :)
(7,791 puan) tarafından
Muhallebi degil canim çorba fln sebze yada degisik çorbalar yapiyom hic yapmadigim ** diyom ben niye kendimize yapmadim bunu hic :D
0 oy
(13,961 puan) tarafından
İnanamıyorum gerçekten mi herhalde çocuğum ondanda herkesten de daha değerli ne olmasını bekliyordu ne büyük saçmalık ne kadar gereksiz bir davranış 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Brnim esim kiyas degil de hani dalga icin bazen der sen hep kizini sev zaten diye bende derim git senide anan sevsin :D biz böyle sakalasiriz  ciddi manada tabiki ben esime dahi derim kizimiza beneen cok deher vermelisin diye ve ben en cok anne babamdan da ote kizimi seviyirum derim yani. Olmasi gerektigi gibi.
0 oy
tarafından
Yok kıskanmaz nıye kıskansın kardesı mı o cocugun, hayatımda da cocugunu kıskanan baba duymadım ya
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O adamdan çocuğu koru Allah korusun
0 oy
tarafından
Eşin ilgi bekliyor canım 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Tabiki çocuguma daha çok değer veririm ayol onu ben doğurdum ama benim eşim yapmaz aksine daha mutlu olur. Kendi de çocukları olmadan kursagından bir lokma geçmez. 
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Çok şükür eşimin akıl sağlığı yerinde. İnsan çocuğunu kıskanır mı ya şaka gibi gerçekten
0 oy
tarafından

Aşk bekliyor:D:D:D

Biraz kendini toparlayınca kocanı pohpohla:D Kendisi daha çoçuk:D

0 oy
(1,272 puan) tarafından
Seninde dediğin gibi kendini çocukla kıyaslaması çok saçma 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,075 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy