0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar kızım 4 buçuk yaşında 3 aylik gebeyim kızıma kardeş gelecegini yeni söyledim ve söyleyeli kizimda farkli durumlarla karşılaştım krese gidiyordu ogretmeni de ayni şeyleri soyledi söz dinlemiyor vuruyor issiriyor koltuklari çiziyor istedigim olsun diyor okuldada ayni bu sekilde imiş surekli ogretmenini diger cocuklardan kiskaniyormus hircanlasmis bu durumla karsilasan arkadaslar yardimci olur musunuz

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer cnm,:))
(7 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun biz dogmadan basladik sanki
tarafından
Amin cnm
-Reklam-
0 oy
(3,321 puan) tarafından
Muhtemelen öyledir canim şükür biz dogum olunca aştık bu sorunları ona kucuk hediyeler hazırla bak bunu kardeşin senin icin yollamış dee
(7 puan) tarafından
Insallah ama ins daha kötüye gitmez cok korkuyorum simdiden
0 oy
(33 puan) tarafından
Allah yardim etsin.Benim oglumda kızım doğduğu zaman 2 yasında olucak insallah kıskanmaz simdeden korkuyorum valla
(7 puan) tarafından
Amin canim amin ins sıkıntısız atlatırız
(33 puan) tarafından
Insallah canım
0 oy
tarafından
Aynenn canım kıskançlık tutmus benim kızım ikibicuk yaşında 10 aylık bebeğim var kızım çok kiskaniyo aslında bütün ilgi sevgide onda ama işte onu firlatiyo bize saldırıyı bebeği izin vermiyo alalım o benim annem o benim dedem o benim babam bu şekil arada bebegede saldiriyo bütün ilgi onda olsun diye yapmadığı yaramazlık kalmiyo valla
(7 puan) tarafından
Peki bi doktora falan gittiniz mi pedegoga falan
tarafından
Yok canım :))) valla normal şeyler olucak öyle kıskançlık ama ne yapalım yani kardesi olduğunu onu sev diye söylüyorum bbazen gelip opuyo sariliyo gel beraber oynayalım bazende civitiyoo saldiriyo yani ama bütün ilgide onda yapacak bişey yok anlar büyüdükçe kız valla 7 aylikta Gebeyim bakalım bunda neler gorucemmm:)))))
(7 puan) tarafından
Hadi ya masallah
tarafından
Saol canım
0 oy
tarafından
Ben anlatıyorum anlatmayada çalışıyorum ama küçük daha anlamiyo seninkine azından biraz büyük  ona kardeşliği anlat karnını sevdir hediyeler al kardeşin sana almış diye bebeği karnındayken bile sevdirmeye çalış 
(7 puan) tarafından
Yani evet anlıyor çok şükür anlata anlata atlatiriz ins
tarafından
Daha üç aylık gebesin daha var şimdiden sevdir karnininaevdir konuş anlar onu dogurana kadar zatn biraz daha büyü seninki
(7 puan) tarafından
Anladim tessekkür ederim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sabirli ol cocukla konuş alıstir tatlim

Kizma bağırma 
(7 puan) tarafından
Tsk ederim

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,086 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu