0 oy
524 göst.
Aile kategorisinde (303 puan) tarafından
Günaydın kızlar. 

Gurbette geliniyim, 1 sene önce memleketime geldim baba evine. 21 Nisan babamın evine geldim geleli 1 hafta oldu. Bu bayramı ailemle geçirmek istedim babamı 1 yıl oldu görmüyordum. 2 yıllıkta evliyim. Eşim bana sınır koymaz ne zaman dersem o zaman yollar eder. Kaynanam ile de bir sorunum yok anlaşırız ama dün telefonla konuştuk ne zaman geleceksin dedi bayramdan sonra dedim 1 ay mı kalacaksın fazla değil mi diyor bana bu çok zoruma gitti. Her bayram onlara gitmek zorunda değilim. Memleketten dönüşte buraya da gel dedi bende saygımdan tamam anne gelirim dedim oysa ki kırılmıştım tepkisine. Yani babamın evi uzak 7 gün 10 gün kalmak için onca yolu tepip gidiyorum. 20 gün kalmam neden dokunuyor anlamış değilim. Gözüme çok batıyor konuşması tavırları. Eşime söyledim bu durumu benim kocam tek sensin dedim ailen değil dedim. Annen rahatsız oluyor ailemin yanında 1 ay kalmaya. Eşimde seni sevdiğinden paylaşamadığından diyor. Bende ses etmedim artık. Benim ailemde bana özel ve güzel annem babam hasta kardeşlerim var yeğenlerim özlüyorum hepsini normal değil mi 1 ay kalmam? Abartıyor muyum? Yoksa hamile olduğumdan mı böyle his ediyorum? Bence kaynanamın fazla kalıyorsun 1 ay fazla bayramdan sonra gel demesi çok boş ve saçmaydı. Sizin fikirler nedir?

22 Cevaplar

0 oy
(1,050 puan) tarafından
Ben eşimi 1 ay yalnız birakamam çok çok uzak olsa bile 2 hafta durur gelirim oda en fazla ama karar sizin tabi
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Abartmıyorsun benimki de 15 gün kalınca bu sefer uzun oldu kızım dedi oysa pandemiden 8 aydır gidememiştim. Eşime dedim görümce bir ay kalınca ses yok ben on beş gün kaldım epitopu sallama boşver saçmaladı dedi. Eşin izin veriyorsa cidden sallama boşver. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 645 göst.
0 oy
18 cevap 591 göst.
0 oy
7 cevap 727 göst.
0 oy
3 cevap 420 göst.

384,859 soru

11,511,714 cevap

35,174 kullanıcı