0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (248 puan) tarafından
4.5 aylık oğlum 2.5 yaşında kızım var yaklaşık 4 aydır destekle baktım çocuklarıma son 2 haftadır yalnızım ve kendimden nefret edecek kadar oldum gulmuyorum hiç bişey beni mutlu etmiyor uyku desen atak haftasi meme reddi ne uyuyorum ne bişey sürekli sinirliyim sürekli patliyorum herkese çok ofkeliyim içimde koca volkan sanki bir daha mutlu olamicam bazen iki çocuğumda aynı anda ağlama krizine giriyor böyle boşlukta gibi kalıyorum orada donuyorum bazen patliyorum sonra kendimden nefret ediyorum herşeye kendimde dahil sovuyorum bumu lohusa depresyonu

3 Cevaplar

0 oy
(2,492 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Lohusa sendromu veya lohusalık sadece 40 günle kalmıyor maalesef. Uzamış lohusa depresyonu da olabiliyor. Başına gelmiş biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Mutlaka bir uzmandan yardım al
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lohusa değilsin ki nasıl lohusa depresyonuna gireceksin

Çocukların arası az diye yorgunluk stresten seninki
(248 puan) tarafından
Yaaaa okadar zormu diyorsunuz atlatmasi sizin neler olmuştu ayrıca ilaç aldinizmi
(248 puan) tarafından
Şerife hanım cumartesi nasipse başlıyorum umarım iyi gelir
(2,492 puan) tarafından
Önce psikoloğa sonra psikiyatriye gittim. İlaç kullanıyorum. OKB rahatsızlığım da var ikisi için
(248 puan) tarafından
Ama emziriyorum ben bu süreçte kullanamıyorum ki yoksa yeterki iyi olayım ne verirse kullanirdim
(2,492 puan) tarafından
Sen yine bir danış mutlaka yol gösterir
0 oy
(65 puan) tarafından
Lohusa değilsin ama çocuklarının sana vermiş olduğu yorgunluk ,uykusuzluk seni strese sokmuş. Kimsenin seni sevmediğini anlamadığını felan düşünerek  kendi pisikolojini bozmuşsun . Hepsi yorgunluktan yani bende de oluyor aynısı
(248 puan) tarafından
Ama ben böyle olmak istemiyorum elimde degil sanki kontrol edemiyorum kendimi oysa çok şükür iki bebeğim var en güzel zamanlwri tadını çıkart diyorum kendimi kontrol edemiyorum bı noktadan sonra

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 406 göst.
11 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Zeynooooo (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.
0 oy
11 cevap 211 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 485 göst.
1 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Askercocugum (113 puan) tarafından soruldu