0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Evimiz soguk diye kaynanama getirdi esim beni. Bi haftadır dogum yaptım. Annemleri kardeşlerimi  cok özledim. Kafayı yiyeceğim. Haftasonu gidecem diyorum. Kaynanam olacak kadın git bebegi bana bırak git onları gör gel diyor. Gel de git simdi. 40 ım cıkmadan da evime de bırakmıyorlar. Hic rahat degilim burda geldiğimden beri lavaboya bile 2 günde bir utana sıkıla giriyorum. Hep gözlerim dolu dolu ölmek istiyorum yemin ederim.... 

10 Cevaplar

0 oy
(1,374 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Annende kalsan birazda daha rahat edersin
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Öncelikle bebeğin hayirli evlat olsun insaallah evinize hanenize yasamiza huzur getirsin<3

Bu günler gecicek, hersey cok güzel olucak önce buna inan<3

Sogukta yalniz olsan inan daha zor olur biraz sabret yat bol bol dinlen bebeginin mis kokusunu icine cek. Abdestini al okuyabildigin dualari icinden oku <3

Doğum yapan bir kadin bütün günahlarnda arinmis olup, tertemiz olur. Seytan da bu sebeple seninle ugrasir vesvese verir bunalima sokmaya calisir. Zorlukla beraber kolaylik vardir. Lutfen kendini uzme. Annenler gelmez mi yanina, evine gitsen? Ama ben de yalniz kalmamani oneririm bu surecte. 

(87 puan) tarafından
Sagol canım Allah razı olsun
tarafından
Nekadar guzel yorum yapmissiniz :)
tarafından
Saol kuzum ❤️❤️❤️❤️❤️ :)
0 oy
tarafından
Sakin  ol kuzum.bebegini düşün ailene soyle onlar yanina gelsin. Az toparlansin cocuk geçersin evine kötü düşünme. 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ee evin sogukmus annen onlar gelse ozlem giderseniz olmazmi bebegin hasta olur yoksa soguk evde
0 oy
tarafından
Esine şöyle cnm anlat durumu ya evinize gidin ya da annengile götürsün seni bebegde yansır çünkü bu kadar stres Allah korusun sütun kesilmesinde sebeb olur kuzum yanlış anlamsan eviniz neden soğuk yanı 
(87 puan) tarafından
Sobalı canım. Bana kalsa ısınır da bırakmıyorlar
tarafından
Sobalı ev zatten ısınır cnm neden soğuk olsunki bebeginle beraber sobalı odada kalırsınız sanki
0 oy
(11 puan) tarafından
Neden eviniz  soguk canm sobalimi karariferlmi
(87 puan) tarafından
Sobalı canım
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Kiz keske gitmeseydin yaa ohooo hersey sorun duş sorun yedigin 1 dilim ekmek bile yeri gelir goze batar 
0 oy
tarafından
O ne demek be bebeği bırak git. Kime doğurdun sen bebek kimin bebeği. Tovbe estağfurullah ne tipler var yaa
0 oy
tarafından
Niye ölmek istiyorsun ne münasebet de ben nereye bebeğim oraya diyemiyor musun? Neden bu kadar ezılıyorsun

Kendıne gel toparlan Allah yardım eder 
0 oy
(345 puan) tarafından
Canım keşke ilk kendi evine gitseydin bebekler ilk hangi evin kokusunu alırsa o evin kokusunu ararmis bak benimde evim buz gibi güneş görmez etmez bende 2 ay olcak doğum yapalı kaynana diyor gel kal diye ama gitmem ben bebeğimi 3 tane battaniyeye sariyorum sımsıcak oluyor bende sıkı giyiniyorum tamamdır ilk günden belli gitmedim kimseye ve sezeryan olmuştum yanii

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 160 göst.
0 oy
11 cevap 211 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 487 göst.
1 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Askercocugum (113 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...