0 oy
623 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından

Kızlar çok gördüm burada o yüzden post açayım dedim ;) bayramda eşinin ailesine gidecek olanlar valizler hazırlandı mı :) memnun musunuz bu durumdan ? 

Biz köye gidicez ben şimdilik mutlu gibiyim ya iki gün kalıp donucez hem orası kalabalık bayram güzel geçiyor :) tadını çıkarmaya çalışcam :)

32 Cevaplar

0 oy
(12,484 puan) tarafından
Keşke yakın olsalardı da gitseydim teeee muş talar ben ise İstanbul dayım 
-Reklam-
0 oy
(119,086 puan) tarafından
iyi tatiller    
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Ben odamdan çıkıp oturma odasına gitcem bayramda kaynanamlarla :D

Aynı evdeyiz 

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Evet seviyorum onları gayet guzel oluyo esim ailesi çocuklarım cok guzel geciyo cok şükür 
0 oy
(6,936 puan) tarafından
Maalesef alt katta zaten mecbur ilk onlara gideceğiz gurbetteyim bi de.
0 oy
tarafından
Valla ben hiç memnun değilim evin olmayınca çok kötü kendi evim olsa misafir gibi gidip gelsem çok memnun olurdum ama ailenin büyüğü kaynanamlar tüm sülale gelip gidiyor bir saniye boş kalmiyor ev herkes gözümün içine bakıyor oturmam yatmam batıyor millete 
0 oy
(8,960 puan) tarafından
Ay evet daha yarın hazirlicam:)):(
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Yarın hazirlycm hiç gidesim yok açıkçası 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Uzakta yaşıyoruz bu bayram gitmicez hiç bir yere eşimle kızımla birlikte geçecek bayramımız.malum benzin fiyatı almış başını gidiyor.

Kurban bayramına nasip.
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Valize gerek yok aynı ilçede oturuyoruz yakiniz arabayla 15 dakika aramiz:)ilk gün kaynanamlardayim bende 

0 oy
(251 puan) tarafından
Ben gidiyorum bugün bir yanım istiyor bir yanım istemiyor üstelik 4 5 gün kalicam bana bol bol.dua edin istememin sebebi kızım.alerjik çok dikkatli olmam gerek kayinvalidemin lafi arada birde kizin eline ekmek.verirler az da olsa bende kızım.kabiz olursa diye şurup aldim yanıma meyve suyu yaptım kepek ekmeği aldim 
0 oy
tarafından
Ben. Gidecem   bu akşam çıkıyoruz inşallah yol a   ....   Bayram  boyunca. Kalacaz  sonra. Eşim beni orda bırakacak 15.gün. Kadar ben.  Bebişler le tek kalacaz....  Açıkçası memnunum  bi sorunum şikayet im yok  çok şükür.... Sadece eşimsiz kalmak zor olur sanırım  3 yıl boyunca   iki gün üst üst e ayrı kalmadık. Bazen. Bi gece  kalırım dı annem ler de ama.  Bu defa. Onbeş - rmi. Gün. Olacak. Bakalım neler bekliyor  beni 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 214 göst.
+1 oy
44 cevap 927 göst.
0 oy
11 cevap 389 göst.
0 oy
16 cevap 3,178 göst.

378,070 soru

11,315,926 cevap

34,757 kullanıcı