0 oy
622 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından

Kızlar çok gördüm burada o yüzden post açayım dedim ;) bayramda eşinin ailesine gidecek olanlar valizler hazırlandı mı :) memnun musunuz bu durumdan ? 

Biz köye gidicez ben şimdilik mutlu gibiyim ya iki gün kalıp donucez hem orası kalabalık bayram güzel geçiyor :) tadını çıkarmaya çalışcam :)

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bavula falan ihtiyaç yok 2 adımlık yol haggsgs 

Bayram sabahı erkenden gideriz mutluyum yani 
(1,685 puan) tarafından
Daha iyi cnm en azından telaş yok :)
(369 puan) tarafından
Haha benimde yan binam zaten bi oraya gideceğim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kalabalık bayramlara bayılırım cekırdek aıle guzel ama bazı gunler kalabalık olmalı aıle cümbür cemaat kahvaltı sofrası bayramın tadı bence. :)

aynı ılcedeyız ıkı aıleyle de esımın ailesinde kahvaltı ve bıraz oturma sonrası benım aıleme gecerız bırazda orda durur akraba gezmeye basarız 2 gunde anca bıtıyor zaten bızım gezme :D

(1,685 puan) tarafından
Kalabalık bayramla çok guzel cnm zaten bir yere gidince birileri gelince tadı çıkıyor
tarafından
Çok klasik olacak ama nerde o eski bayramlar kizlar :) Bende cok seviyorum kalabalik bayramlari ama maalesef benim kucukken tattigim o kalabalik aile yok artik :/
tarafından
Yok valla eski bayramlar ırem :( cocuklugumu özluyorum ama cocuklugumuzu cocuklarımıza elimizden geldıgı kadar yasatırsak en azından tamamen silinip gıtmez bazı değerler dıye dusunuyorum :) yıne de guzel ya aksamdan heyecan basıyor benı hala
tarafından
Kesinllikle katiliyorum. Biz cocuklarimiza eski örf ve adetlerimizden birseyler katalim ki onlarda cocuklarina katsin. Böylelikle hiç sonu gelmez bunun
tarafından
Valla ben 10 yasinda gibi gidip kendime eśime bayramlik aldim :)
0 oy
tarafından
Çok uzaktalar eşime izin yok 
(1,685 puan) tarafından
Kötü olmuş canım olsun inşallah güzel geçer bayraminiz:)
0 oy
(4,089 puan) tarafından

Kendi aileme gideceğim valizimi yarın hazırlayacağım  :D

(1,685 puan) tarafından
Ben de hazırlamadim ya aman hazırlanır canım :)
0 oy
(897 puan) tarafından
Ben bügün geldim.. Kaynanam çocuk zayıf süt ver mama ver demeye başladı bile puuufffff
(1,685 puan) tarafından
Ayyy o çekilmez işte ya ver ağzının payını
0 oy
(335 puan) tarafından
İki bavulla yolculuk yapmaya hazırız valla hem eşimin ailesne hem kendi aileme gidecem o yüzden mutluyum
(1,685 puan) tarafından
Ne güzel cnm daha ayrı bir mutluluk o zmn :) iyi valiz hazırmış ben daha hazırlamdm pazar günü gdicez
(335 puan) tarafından
Bizde pazar günü gidecez
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bennn ama annemin evi de ayni mahallede yani iksinde gideriz
(1,685 puan) tarafından
Ooo daha güzel cnm bir taşla iki kuş:)
(3,950 puan) tarafından
Evet canım öyle
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Bayram sabahı eşimin ailesine gideriz sanırım ama onlar genelde uyuyor namaza gitmiyo tuhaf insanlar :)) benim ailem sabah erkenden kalkar namaza gider onlar gelene kadar biz kahvaltı hazırlanir miss gibi ben öyle gordm yanii:)) 
(1,685 puan) tarafından
Aaa o zmn ilk sizin aileye gidin daha mantıklı :)
0 oy
(69 puan) tarafından
Benm alt sokakta oturuyor. Eltilerimi abilerimi sevdigim icin guzel geciyor valla...
(1,685 puan) tarafından
Zaten onları sevince güzel geçiyor cnm ben de seviyorum eltilerimi o yüzden mutlu oluyorum inşallah güzel geçer bayramimiz :)
(69 puan) tarafından
Insallah canım :)
0 oy
tarafından
Geçtiğimiz cumartesi gününden beri kayınvalidemdeyim canım pazar kahvaltıdan sonra kendi anneme geçicem :) :) ben Beylikdüzünde oturuyorum kayınvalidemler Küçükçekmecede yakınız yani ama evde tek olmaktansa buradayız bir haftadır :) 
(1,685 puan) tarafından
Oo cnm sizin bauram erken başlamış ,:) iyi olmuş tek kalmak çok kötü ya
tarafından
Aynen canım :) :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Üst sokakta bizimkiler valize gerek yok hergün ordayım zaten :D annemler uzak oraya belki gidemeyiz özel araç lazım oda bizde yok :D gidersek valizi oraya alıyom ben 
(1,685 puan) tarafından
Olsun cnm valiz hazırlamak dert zaten :D güzel geçer ins bayraminiz :)
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bizim bavulluk bi durumumuz yok aramız arabayla 10 fk en fazla sabahtan oraya öğleye doğru benimkilere inşallah ertesi günde kalan akrabagilleri gezeriz bayram rutinimiz şaşmaz. Eskiden bizimde bayramlarımız kalabalık olurdu öyle tadı bir başka oluyor 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
valizlerim temmuzda hazirlanacak Allahin izniyle  aileme gidince esin ailesi 15 dakikalik uzakta
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Arife günü eşimin ailesinin yanına birinci gğn akşam yemeğine anacığıma inşallah akşamda orda kalıcam sonra ikinci gün evimize geri dönüüş bize bayram bu kadar ☺️
tarafından
Oh en güzeli ben bir hafta kalacağım
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Aynı yerdeyiz evet gidicez 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bavul hazırlamadık yol çook uzun nası gidecez 3 çocukla bilmiyorum ama artık sabahtan kalkar önce aile içi bayramlaşılır hazırlanır valiz de almadan alt kata ineriz herlde :) her bayram olduğu gibi. 
(1,685 puan) tarafından
Valizsiz olmaz alt kata cnm adet yerini bulsun :)))
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Bavula gerek kalmıyor 20 dakikalık yol arifeden gidiyoruz sabah bayramlasip anneme geliyoruz. 
0 oy
(676 puan) tarafından
Yürüme mesafesinde bayram sabahı gideriz güzel geçer mi ruh halime bağlı :) 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yarın bavul yapıcam kaynanamlar la hep beraber köye gidicez.kendi ailem uzakta inşallah kurban bayramında da onların yanında olucam ama kız kardeşim geliyor mutluyum
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Valize gerek yok arac ile 5 dk :) her bayram ilk onlara gideriz kahvaltı faslı orda olur öğleden sonra da kendi anneme geçiyorum 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 214 göst.
+1 oy
44 cevap 927 göst.
0 oy
11 cevap 388 göst.
0 oy
16 cevap 3,177 göst.

378,004 soru

11,314,206 cevap

34,753 kullanıcı