0 oy
150 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
Kayınvalidem kendi ailesine çok düşkün evlendiğim çocuğum oldu ne çocuk görmeye ne hayırlı olsuna gelmediler. Her bayram gidin teyzenlere vs deyip duruyor. Bir tanesi düğünüme bile gelmedi. Eşimde bende gitmek istemiyoruz ama gidin demesinden çok yoruldum artık. Hatta bir teyzesi arkamdan kim oluyor o falan demiş bir mevzuda eşimlede kavga ettiler zamanında ama benim bildiğimi bilmiyor. Kayınvalideme tabi ki giderim bayramda ama onlara gitmek istemiyorum ben haksız mıyım? Çok mu abartıyorum? Eşimin teyzesigille çok sık görüşmek zorunda mıyım? Hepsinin evladı var her işine eşimi çağırıyolar bunaldım artık. 

9 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Mecbur değilsin.
-Reklam-
0 oy
(7,097 puan) tarafından
Tabi ki mecbur değilsin. 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Aman bosver kiz fazla samimiyete gerek yok
0 oy
(13,957 puan) tarafından
Güzel bi dille söyle. Anne çocuğum doğdu teyzem aramadi bile niye gitmemizi istiyorsun de. Belki oda anlar sizi. 
(82 puan) tarafından
Kaç kere dedim aman nolcak deyip duruyor eşim 37 yaşında çocuk değiliz ki yok sayıp duruyor. Çok sıkı fıkılar ben sevmiyorum hiç birini görüşmekte istemiyorum. Ablası üst katında oturuyor geçen almış çocuğu bir teyzen görsün diyor göndermedim çok merak ediyolarsa evimize gelsinler dedim
(13,957 puan) tarafından
Nasil nolcakmiş  ya. Anne sadece bizi değil seni de yok sayiyor. Görmezden geldiği çocuk senin torunun de. Sende onu birau doldur napcaksin artik. Sana kiymet verse torununa da kiymet verirdi de. Şu çocuklari görmezden gelen insanlardan nefret ediyorum. Düşmaninin çocuğu bile olsa sevgiyle yaklaşmalisin bence. Benimde kayinbabam yoksaydi kizimi. Bende kocamda hayatimizdan çikarip attik. Bir gün bize muhtac olsa bile dönüp bakmam.
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben teyzemlerle evlendim 10 senedir gorusmuyom dugun filan olursa goruyorum.. Cok samimiyet varsa gidilirde yoksa nasil gidecen 
0 oy
(7,215 puan) tarafından
Silai rahim farz
0 oy
(119,689 puan) tarafından
valla oyle bi mecburiyet yok
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Benim kaynana da kız kardeşlerine çok düşkündü eşimi kaynımı onların çocukları olduğu halde her işlerine koştururdu. Bende karşı çıktım dedim nedir bu sen bunları yolda bulmuşsun herhalde li paspas etmişsin kardeşlerine. Gitmeyiz eşim de artık hiç bir islerini etmez. Bazı laflar sözler falan da oldu. Sadece karşılaşırsak konuşuruz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 458 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,483 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 719 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 252 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 726 göst.