0 oy
540 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
18.03.2020 tarihinde bebeğimi kaybettim hanımlar o günden sonra bir müddet kendime gelemedim eşimin abisi aldı gömdü yavrumu bana yerini demediler daha sonra ikinci evladım oldu tam bir buçuk yıl sonra 06.03.2022de doğdu kuzum bir oğlum oldu bayramın ilk günü kaynanamlara geldik nese büyük eltim ölen yavrumun konusunu açtı ben hala o çocuğa yanıyorum üzülüyorum dedi ben cinsiyetini bilmiyordum ordan gömen abisinin eside ben cinsiyetini biliyorum ama demem söz verdim dedi dedimki ya bildiğini unutacaktin yada söyle dedim söylemedi sonra ben ısrar edince eşimin büyük abisi neydecen ** yemiştir köpek yemiştir boşver dedi dedim abi öyle söyleme geri eltime ısrar ettim git eşime şöyle dedi eşine de çok sordum her defasında kapat konuyu dedi kapattırdı cesaret edip soramadım dünde eltime otururken senin dûnki yaptığın çok ayipti dedim eşin sana söylediyse söz verdiysen ya hiç demiycektin yada söyle dedim oda yine ben eşimin bana güvenip söylediğini ben sana ne diyim dedi aradan bir buçuk yıl geçti artık söyleyin çocukta oldu artık bilmek istiyorum yerini dedim ben diyemem eşime ben söylûyûm sen diyemiyosanda söylesin sana ikide bir bana sorup durma dedi ordan kaynanam atladı napacan benim kızında ûc tane öldü herkesin başında dedi bende o merak etmeyip ûzerine düşmemiş olabilir ama ben merak ediyorum kaç yıl geçti dedim artık söyleyin dedim o zaman eşine şöyle sorsun dedi eşime kaç kez dedim eşim vurdum duymaz in teki hiç sormuyo dedim kaynanam ordan iyi dedikoduyu bırakın temizliğinizi yapın güzel gûzel lafa söze düşmeyin dedi sen dedim bana dedikoducu mu demek istiyon dedim yok dedi sen dedi çok biliyon dedi dedim bana ne diyceksen direk söyle lafı çevirip deme dedim laf sokar gibi konuşma benimle dedim çıktım ayrı odaya o arada eşimle abisi geldi eltim Merve beni sıkıştırıp duruyor söyle şuna dedi eşimde yanında ne gelen oldu yanıma ne giden eşime dedi mi bilmiyorum dün gece eşim hiç konuşmadan yattı uyudu yanimda

10 Cevaplar

0 oy
(7,199 puan) tarafından
Bebeğin kaç haftalıkti cinsiyetini bilmiyorsun ? E devlette yazmaz mi cinsiyeti? Çok enteresan bir ailen var eltin aşırı ***** bir kişi insan bile değil kaynini da Allah bildiği gibi yapsın itler kopekler yesin onu ağzından ne cikiyor farkında değil herhalde 
tarafından
Ya tabiki onların söylediği çok kırıcı böyle bişi denemez asla ama siz de çöpe atmıştır diyosunuz o da üzücü bence. Sizin ne demek istediğinizi anladım ben.
(162 puan) tarafından
Ben çöpe atmıştır demedim bana ** köpek eşip mezar yerini yemiştir dedi büyük kaynım gömen kaynım değil
tarafından
Sana demedim canım
tarafından
Sağ ol canım ben kötü niyetle demedim yani Allah'ım ahirette kavuşturacak zaten. Ama çok kırıcı konuşmuşlar ben yanlış anlamışım onlar öyle deyince şüphelendim bende umarım yerini söylerler en çok senin hakkın yerini bilmek
(162 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne demek yerini söylememek o senin bebeğindi:( 
0 oy
(1,721 puan) tarafından
Cinsiyeti neden saklıyorlar onu anlamadım 
(162 puan) tarafından
Yerinde cinsiyetini de demiyorlar kapat konuyu diyolar her defasında ûzulmim diye başta demediler ama kaç sene gecti
0 oy
tarafından
Bebeğinin yerini niye söylemiyorlar ya çok saçma gerçekten
0 oy
tarafından
söylese ne olacakmis ki bu kadar büyütmüşler.resmen eziyet insana.les kopek.yemiştir ne demek nasil insanlar bunlar insanlarin.acisi ne kadar da kolay geliyor pes hepsi de çok ilginc 
(162 puan) tarafından
Her yerini incelemiş eşimin abisi kaç tane doktora gittim anensefali tanısı konuldu normalde yaşama ihtimali yüzde sıfır dendi suni sancı verilip alınmasına karar verildi heyet raporuyla
tarafından
hmm anladim basiniz sagolsun yorumlarda baktim cok küçükmüş.soylemediklerinde daha cok üzülür insan ya ne biliyim
(162 puan) tarafından
Kaç senedir onun acısı var içimde bir kez gitsem yanına belki acim dinmese de hafifliycek
tarafından
takmaykn kafanızı allah bir evlat daha vermiş olmayanlar ne yapsin ya da sağlıksız doğanlar çok sukur halimize
(162 puan) tarafından
Diyorum ya bu bebeğimle normale dönmüştüm ama konusu açılınca açım ilk gûnki gibi
0 oy
(31 puan) tarafından
Bu ne cürret ya canım valla iyi sabirlisin onlar kimler ki senden böyle bir şeyi saklıyorlar okurken kendimi senin yerine koydum ben olsam bide bu muhabbetten sonra o insanların yüzüne dahi bakmazdım hiç yüz verme köy tavrını hadsizler ya senin bunu bilmek en doğal hakkın allaha havale et ama ben evlendigim günden beri şunu farkettim yaşayıp ve inan ki gördüm ETME BULMA DÜNYASI  ha allah kimseyi evladıyla sınamasın ama elbet yaptıklarını da çekerler koy tavrını allaha havale et :(((
(31 puan) tarafından
Kıyamam ya sen boll boll duanı en allah ıslah etsin sen çocuğuna bak onlarada hiç yüz verme boşver
(162 puan) tarafından
Mecbur yüz göz oluyorum hala kaynanamlardayiz daha evime gitmedim
(31 puan) tarafından
Işte kendi evladına vicdani olmayan adamdan ne bekliyorsun ki
(31 puan) tarafından
Orada olsam bile hiç muhattap olma sadece mecburi durumlarda konuş sadece çocuğuna odaklan oyunlar oyna onunla gül konuş sohbet et çatlasınlar
(162 puan) tarafından
Öyle yapıyorum genelde yapilcak birşey varsa yapıyorum çocuğun yanında oturuyorum ayrı odada
0 oy
(492 puan) tarafından
Hepsinin ağzına çarparım geldi kusurabakma ama 
(162 puan) tarafından
Konuşsan bir dert sussan bir dert girdim bir çıkmazın içine tek başıma çırpınıp duruyorum
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Ya sana neler söylemek isterdim de... Sen çocuğunun gömüldüğü yeri nasıl bilmiyorsun sen kaynını nasıl öyle konuşturabiliyorsun!  Okurken sinirlerim boşaldı resmen.cinsiyetini söylese ne olcakmış hem!!!gidin sülalece psikolağa bence.
(162 puan) tarafından
Ben hastane de yatıyordum o an o çocuğu aldı gömdü hastaneden çıktım eve geldim sordum demedi sonra aradan zaman geçti eşine sordum ben bilmiyorum dedi eşinle konuş nolursun bana söylesin dedim konuştu kapatsın konuyu daha açmasın dedi eşime kaç kez dedim konuş abinle söylesin yerini dedim tamam dedi sormadı ben kaç kez sinir krizi geçirdim yine ûzeri kapatıldı sır gibi saklıyorlar anlamıyorum neden demediklerini hakkım değil mi bacım Allah aşkına yoruldum ben tek başına yiprandim çırpınmaktan
(1,156 puan) tarafından
Polise gitsene ben olsam polise gitmiştim kaynım falan umrumda olmazdı. Bu arada eşin ne işe yarıyormuş o gömseymiş bebeği o kayın bende olcak varya adamı kesin öldürmüştüm
(162 puan) tarafından
Eşime de çok sinirliyim herkese aynı şekilde yalnızım tamam o esnada benim yanımda oldu ben hastanede çok kötüydüm kaynım aldı gömdü eşim de iyi değildi ama aradan kaç sene geçmiş neyin sırrı bu anlamıyorum polise de gitsem polis ne yapabilir ki
(1,156 puan) tarafından
En azından sorgulatir. o kaynının seninle öyle konuşmaya hakkı yok.resmen seni delirtmek istiyorlar. söylese nolcak devlet sırrı mi. senin evladın.tabikide bilmeye hakkın var. o kim seninle böyle konuşuyor. kendinizi bu kadar ezdirmeyin ya. o seni böyle zor durumda bırakıyorsa sende onu zor durumda bırak !
(162 puan) tarafından
Dün işte çileden çıktım ne geldiyse ağzıma söyledim ama gel gelelim hala aynı değişen birşey yok
0 oy
(662 puan) tarafından
Canım çok saçma geldi olaylar bir bana mi öyle anlamadım. 12 hafta düşük kabul edilir ve sıkça olabilen bir durum evet bir anne üzülür ama bu durumu bu kadar niye büyütüyorlar anlamadım tavırları cocukca şu an zaten sağlıklı bir bebeğin var. Seni meraklandirip peşlerinden kosturmaktan keyif alıyorlar başka niyetleri yok
(162 puan) tarafından
Benim aklımda bile yoktu kaynanamlara gelirken çocuğumla ilgileniyorum konuyu açan büyük eltim oldu beni suçluyor keşke aldirmasaydin diyor ben aldirmadim ki zaten heyet raporuyla alınmak zorunda kaldı kaç tane doktor baktı inceledi yüzde sıfır yaşama ihtimali vardı ve beni zehirleme olasılığı da vardı sezeryan doğum olacaktı normal doğum hakkım olmuycakti
(662 puan) tarafından
Canim onlar kötü niyetli insanları analiz etme konusunda kendime çok güvenirim. Sana vicdan yaptırmak istiyorlar söyleseler merakın gidecek konu kapanacak ama söylemiyorlar ki sürekli o yara açık kalsın. Olabilir böyle durumlar ablamın 4 düşüğü var iki sağlıklı oğlu şu an bu durum niye bu kadar dramatize ediliyor Allah korusun doğar buyur bir kaza gelir başına çok çok acı da sen çoktan atlatmışsın olayı Allah tekrarını yasatmasin
(162 puan) tarafından
Tamam çocuk çok küçüktü ama herşeyi oluşmuş dedi doktor ben cinsiyetini sordum doktora bakmadım dedi yada söylemek istemedi ben sadece istediğim yerini bilmek benden çıktı o benim için sağlıklı yavrum neyse diğeri de benim bir parçamdi cinsiyeti bu konu açılırken aklımda yoktu eltim soktu aklıma ben biliyorum demem dedi konu arasında cinsiyet konusunu bile konusmuyorduk o soktu aklıma sonra kenara çekildi
(662 puan) tarafından
Muhakkak söyleyecekler çok peşlerine düşme senin durumunu kullanmalarına musade etmiş olursun
0 oy
(10,387 puan) tarafından
Canım ben anlamadım 12 haftalık baya küçük oluyor nasıl cinsiyeti ayırt etmiş ki. Bir de hastane genelde anne karnında ölümde inceleme için alır sanki bebeği. Hastane kaydından cinsiyete ulaşabilirsin. Üzme kendini Allah evladına uzun sağlıklı ömür versin
(162 puan) tarafından
Doktor bakmadım dedi ama 12 haftalıkken tüm organları oluşmuş tamamlanmış oluyor dedi 12 haftadan sonra bebekler gelişmeye baslarmis

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 589 göst.
10 Haziran 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 572 göst.
20 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Mavilimm (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 90 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 635 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,435 soru

11,390,390 cevap

34,899 kullanıcı