0 oy
588 göst.
Aile kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Olaylar üç beş günlük veya üç beş aylık değil koskoca 4senelik;)

Çok yoruldum cook kirildim çok bitkinim çok şeyler yaşadım

Hep bir mücadele hep bi çaba hep bi umut sevgi ile ayakta kalma çabası kızım dan sonrada hayatta kalma çabası 

Ne aileme gitmek istemiyorum nede evimde kalmak sığamıyorum hiçbir yere şuan aileme gidiyorum morelsiz mutsuz üzgün 
Annem in gönlü olsun diye gidiyorum ama hiç gitmek istemiorm 
Oradada rahat değilim zaten sinirlerm moralim bozuk bi laf dense oturur hüngür hüngür ağlayacgm 
Eşimle çok sorunlu bir evliligimz var pisikoljmi cooook bozdu bozmaya da devam ediyor kendime bakınca acıyorum halime üzülüyorum o eski halimden eser kalmamış 

Keşke herşey güzel olsa daha güzel yada bitse herşey bi anda bitse keşke ayaklarimn üstünde durabilseydim keşke...

11 Cevaplar

0 oy
(423 puan) tarafından
Allah ım yar ve yardımcın olsun canım inşirah süresi oku bol bol 
-Reklam-
0 oy
(119,156 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun ins
0 oy
(83 puan) tarafından
Ya biz neden başkalarını düşünmekten kendimizi düşünmüyoruz ya neden

Ben de artık tükendim
0 oy
tarafından
O kadar çok insan var ki seninle aynı durumda olan :( Allah kolaylık versin inşallah
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Çok büyük bi çıkmazdasin belli ki... Ama bu seni mahveder eğer mümkünse kopar at hayatından
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Herşey aslında senin elinde.. şuanda gördüğün şeylere farklı bir acıdan bakarsan belkide onlarla savaşmayı öğrenirsen  bu acıları cekmiceksin.. kabullenmek le başlayabilirsin ise aileni eşini evini kendini.. 
(3,769 puan) tarafından
Derken???
(9,651 puan) tarafından
Durumlara bakış açısı değiştirebilirim kabullenirsen eşim böyle ve değişmiyor ailem böyle ve değişmiyor gibi
(3,769 puan) tarafından
Ben bunları geçtim canisi ben çok şeyi unuttum cooook şeyi yedim yuttum ypk saydım sayarak devam ettim hayatıma kirildim dokuldjm paramparça oldum eğildim yine olmamış gibi devam ettim zaten
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Allah yardim etsin canm ndn ayaklarinin uzerinde duramiyon ki bi kadin istesktn snra yapamayacagi bsy yok unutma beşiği sallayan dünyayı sallar
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bir silkelenin önce kadın okadar güçlü bir varlık ki .. iş bulun çalışın aslan gibi gerekirse merdiven silin paranızı kazanin kimseye muhtaç yaşamayın ozaman gücünüz geri gelecektir zamaninizi boşa gecirmeyin ...
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Canım benim senindemi sorunların var ☹ burada okuduklarıma çok üzülüyorum ve hep aklımda kalanlar oluyor ya. Rabbim yardım etsin çok zordur eş ile ihtihan. Sen Rabbime yönel bol bol dua et. Dinlenemiyosun kızın için birazda bu bitkinlik ondandır diye düşünüyorum sabırlı ol düzelecek gibiyse düzelir herşey 
0 oy
tarafından
Lafla peynir gemisi yürümez yasamak lazim.. Allah sabif versin demek kolay gelir :'( üzüldum senin adina
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 540 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 571 göst.
20 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Mavilimm (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 89 göst.