0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Benim eşim bu konuda çok katıdır hep sen evlisin bir yere gidilecekse beraber gideriz diyor ama bazen abimler beni bi yere çağırıyor eşim çalıştığı zaman falan gidemiyorum o yok diye sizde nasıl durumlar

42 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yani eskiden beri onunla mı evliydin sanki senin ondan önce de bi hayatın vardı. Ben kesinlikle giderim karışamaz bana o konuda 
-Reklam-
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Şimdi annemdeyim esim yok gecen kurban bayraminda da kaynanamlarla köye dedeye filan gitmiştim giderim ben 
0 oy
tarafından

Ne münasebet. Benim ailem sonuçta , gidicem ve giriyorum. Gitmeye devam edecegim. 

0 oy
(611 puan) tarafından
O yokken onun ailesiyle herşeyi yapıyorsam kendi ailemle de yapicam tabi ki evlendim diye onlara haytimdan silmedim 
0 oy
(17,703 puan) tarafından
Yoo gideriz ama ya onun ailesiyle ya benim ailemle başka kimseyle yollamaz 
0 oy
(803 puan) tarafından
Evet gidiyorum hatta annemlerle tatile gittim esimlede ayrı gittim
0 oy
(1,401 puan) tarafından
Gidiyorum eşim çalışıyor sonuçta bişey demez o konuda akşama kadar eve dönmezse akşam iş çıkışı eşim gelir o da katılır bize yer içeriz hep beraber sonra evimize geliriz 
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Asla karışmaz 2 gün gidicem derim git 1 /2 hafta kal kafa dağıtırsın ailenle akrabaların ile der <3

tarafından
Ne kadar şanslısın eşinin kıymetini bilin derim benimki 5 dakikalık yola ayda 1 gönderir akşama eve gelmem şartıyla annemler yürüyerek 5 dakikalık mesafede
(1,314 puan) tarafından
Yanlış bisey bence aile sonuçta herşeyden önce gelmeli
0 oy
tarafından
Ben üni son sınıfı evliyken okudum eşimin işi sebebiyle bir yıl ayrı kaldık bir de üni ortamı düşün:) geçtim anam babam ailem piknik falan ailemle aynı şehirde değiliz ama arkadaşlarımla komşularıyla olan etkinliklerime karışmaz asla 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Tabiki giderim evliyiz ama okadarda degil yani 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Giderim hatta beni bulaştırma gözünü seveyim kendin git der 
0 oy
tarafından
Giderim tabiki illa heryere eşimle gidicem diye bı kanun yok ki ailem sonuçta onun ailesiyle o olmadan bı yere gidebiliyosam kendi ailemlede giderim 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Gidiyorum tabi ki ne saçmalık ailemle istedigim yere giderim eşimde karışamaz öyle bir fırsat tanımam ona 
0 oy
(7,184 puan) tarafından
Evli olunca ailemden bosanmiyorum ki elbette giderim hatta ailemle tatlile bile gittim üç sefer
0 oy
tarafından
Giderim niye gitmiyim denizede gittim kampada pikniğe de evliyiz diye esirmiyiz anam
0 oy
tarafından
Gidiyorum onunla evlendim o beni sahiplenmedi ne saçma ne olur ki gitsen insanların kafası nasıl çalışıyor 
0 oy
tarafından
Kendi eliyle birakir hic öyle takintilari yoktur
0 oy
(283 puan) tarafından
Evet canım gıderım eşim calısıyo bazen müsait olamıyo sen git der yani
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Annemle heryere giderim eşim karışmaz Haziran'da annemle Ankara'ya gazmeye gidecem sorun etmez :)) belkide kendisi yanımda hiç olmadığı için oledir
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yok ya her yere giderim ailemle arkadaslarimlada sadece nerde oldugumu haber veririm eve gelirse merak etmesin diye hatta yeni evliyken kendim gidiyordum memlekete istediğim gibi geziyordum  kalıyordum 3-4 hafta yani şimdi çocuk oldu  istediğim yere giderim niye her yere beraber gidelim ailemle de  gezerim arkadaşlarımla da 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 255 göst.
8 Ocak 2024 Aile kategorisinde Azizeak (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 482 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 512 göst.