0 oy
689 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Eşim bayan iş arkadasina herşeyi anlatıyor hatta benim bilmediklerimi de biliyor gecen eşimin iş yerine gittim kadın yanıma geldi oğlumla ilgili konuşuyoruz ben daha demeden o dedi bir şeyi şok oldum tamam insan konuşur iş arkadaşı ile de evdeki herşeyi bilmesi de normal mi sizce

14 Cevaplar

+3 oy
(119,338 puan) tarafından
normal degil kocana yapistir tuvalet terligini 
tarafından
Hahahahah kiz ne alemsin sen ya
(13,821 puan) tarafından
Bencede normalmi sence hic degil hatta bi bayanla bu derece ski fki olmasida degl nrmal bana gore yani ben istemem sahsen
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kocana deki eksik anlatmışsın gece yatak odamızı da anlat tövbe estağfurullah ne biçim herifmiş o 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
esin cok gevsek agizliymis Allah verede ozelinizi gidip anlatmiyordur
tarafından
Aynen +
0 oy
(18 puan) tarafından
Tabi ki normal degil sonucta evin icinde olan evde kalmalı konusmalısın bu konuyu canım eşinle
0 oy
(803 puan) tarafından
Normal değil yuh evdeki olanı arkadaşa anlatmak hemde kadın kocana şöyle kadınlarla muhatap olmasın evinin sırrını dışarıya anlatmasin 
0 oy
tarafından
Bazen bu salaklığı kocam da yapıor benim ağzım ondan daha sıkı  kız arkadaşı yok ama erkek arkadaşına anlatır 
0 oy
(3,648 puan) tarafından
Normal değil canım ne kadar ayıp yani
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Ağzına kürekle vurcan böylesinin..
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ağzı gevsek erkekler cekilmiyo hic ya 
0 oy
(2,618 puan) tarafından

Annenin sırdır çocuk dizisindeki defnenin kocasıyla defnenin arkadaşının ilişkisi geldi aklıma evdeki olanı biteni biliyor bide şirketteki herseyi bilip defneye anlatıyordu :angel:

0 oy
(571 puan) tarafından
En nefret ettiğim erkek tipi 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Eşin de tam o...u agizliymis bacım kusura bakma
0 oy
tarafından
O nasil birseymis yaa  evindeki olaydan is arkadasina ne yani cogu zaman ailemize bile anlatmiyoruz
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Benim babam derdiki bakın bu evde 4 duvar arasında herşey olur kavga tartışma sıkıntı ama bunlar burda kalsın kimseye anlatmayın anlatılmaz derdi senin kocanın ağzı cok gevşekmis elin kadını niye bilsin benim evimde olan      biteni sacmalik

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,048 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 735 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Guldennur (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 306 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,137 göst.