0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (397 puan) tarafından
2 yaş ve 5 yaş oğlum var ikiside zayıf sorun bendemi bilemedim sizin çocuklar gün içinde neler yiyo kizlar size zahmet bı yazın ben mi az yediriyorum acaba 

3 Cevaplar

0 oy
(572 puan) tarafından
Sabah yumurta zeytin peynir kendi yaptığım meyve suyu cevizli pankek yer kahvaltidan sonra elma karpuz cilek yer ogle yemegine falanda sulu kofte veya kofte patates yaparim ara öğün yine meyve yer aksam ustunede doğru kendi yaptigim et suyuyla corba yaparim aksamada biz ne yersek sulu yemek pilav salata yer. Yatmadan once çilekli sut içer bazen onuda kendim yapıyorum 25 aylik oglum
(397 puan) tarafından
Maşallah cnm ne güzel düzen oturtmussun  benim oğlumda 24 aylık 12 kilo çok zayıf  peynir zeytin yumurta yemez kesinlikle
(572 puan) tarafından
Benim oglumda yemiyodu 18 aylikken mecbur kestim emzirmeyi bisey yemedigi icin sonra oturdu duzeni ama doğduğundan beri yapili bi bebekdi oglum yer zamanla merak etme
(397 puan) tarafından
Benimki hala emiyo canım yazın kesicem insallah
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Sabah bir yumurta olur kahvaltıda mutlaka bir iki adet zeytin az biraz peynir bir tane salatalık bir tane domates yer. Bazen yemez yarım bırakır. Bugün mesela menemen yedi iki tanede salatalık yedi kalktı. Ara öğün meyve öğlen çorba ara öğün tekrar kuru uzun kuru kayısı meyve falan işte evde ne varsa. Akşamda biz ne yersek ondan yer. Akşam yemeğini az yediyse yatarken cicibebeli süt veriyorum. Bu şekilde 
(397 puan) tarafından
Maşallah cnm kaç aylık
(1,403 puan) tarafından
21 canim
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Varsa yoksa pilav makarna elma onları da güç bela bilmiyorum nasıl yemek yiyecek bu çocuklar dertleri ney ya 
(397 puan) tarafından
İki oğlumda iştahsız bende kafayı yedim süreklidir hasta oluyorlar

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 242 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 287 göst.
0 oy
12 cevap 282 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nesha (113 puan) tarafından soruldu
0 oy