0 oy
754 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Aslında ben güzel bir kadınım etrafımdakilerde güzel kızsın falan der. Kapalıyım, evde açıkken eşimde aslında seviyor ama dışarı çıkarken iki çocukla anca çıkabiliyorum kendime hemen ferace şal şeklinde çıkıyorum dışarıda hiç umrumda değilim gibi davranır. önceleri ben açılsam hiç açılma demezsin demi dedim ben hiç karışmam ister açıl ister kapalı kendi kararın dedi. İşte yüzüme bakeeken inceler yüzümü bir kulp bulur yüzüne direk bakmıyorum o yüzden. 

Bugün dışarı çıktık eve geldik bana diyo ki siyah giyinme Araplara benzettim seni bugün diyo evet ben arabım o yüzden benziyorum beğenmiyorsan kapı açık dedim. 30 yaşındayım 2 kızım var biri daha 5 aylık bebeğim var emziriyorum sürekli acıkıyorum tutamıyorum kendimi yiyorum biraz kilo aldım. Özgüvenimi yıkıyor ya

20 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Biraz kibar ol ayıya benzettim seni de ona. Ne garip insan.
tarafından
Ygdfnfnffhjn. Cnm
-Reklam-
+1 oy
(3,491 puan) tarafından
Sen de ona kulp tak nasılmış anlasın salatalık ya. 
0 oy
(803 puan) tarafından
Canım insan sevip aşık olduğu insanın kusurlarını görmez bence acaba aranıza bir sebepten yada bir tartismanizdan dolayı soğukluk girmiş olabilir mi
(274 puan) tarafından
Ya hep böyle ama artık benimde zoruma gidiyor. O saç sakal kesitirir nasıl olmuş der kötü olsa bile o kadar gitmiş diye güzel olmuş maşallah yakışmış derim bundan sonra bende dicem. Amann neyse ya
(803 puan) tarafından
Aman boşver sanki kendisi kainat güzeli mi
0 oy
tarafından
Hayvanat bahçesine gidin ayıların ordayken seni kaybettim bi an bulamadım de sende ona. Tövbe yarabbim yaa çocuk doğurmak kolay bişey sanki yemesen kilo almamak için çocuk hastalıklı doğunca da senin yüzünden derler 
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Canım benim çok kapalı tanıdığım var hepside çok şık kombinler yapıyor yakıştırıyor renk renk desen desen eşin haklı siyahlara gömme kendini genç yaşında.
(274 puan) tarafından
Doğrudur canım bende öyle kombineler yaparım normalde ama inanın bazen acil çıkıyoz 2 çocukla nasıl çıktığımı bilmiyorum. 2 çocuğu ben hazırlıyorum onun kıyafetlerinü ütülüyorm en son kendimi hazırlıyorum oda kapıda beklıyor. Biraz yardım etsene derim hep amann öyle işte ya
(7,532 puan) tarafından
İşte kadınlar olarak buradan kaybediyoruz kendimiz dışında herkesi düşünüyoruz bir kendimizi ihmal ediyoruz keşke yapmasak işte.
0 oy
tarafından
Bacım eşin Brad Pitt mi yoksa ne bilem Johnny Depp yada Leonardo Di caprio falan mı da seni yeriyo terbiyesiz herif 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Yani fikrini söyleyebilir siyah giyme konusunda ama sen de hassasın şuan yeni doğum yapmışsın bu kadar üstüne gitmek yerine olumlu yaklasabilr
0 oy
tarafından
Keşke dış görünüşe bakarak değil de anne oluşuna aşık olsa 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Eşin  cok itici geldi bana nedense  esine bir kulup takmak ne kötü siddir ol git sokakda seni bekliyor arap olmayanlar.. bence özguvenini kaybetme kendin nasil istersen giyersin sende ona de kıyafetine rencide nasil olurmus nasibini alsin
(274 puan) tarafından
Yani 2 çocuğu ben hazırlıyorum onun kıyafetlerinü ütülüyorm en son kendimi hazırlıyorum eskisi gibi kombin yapamıyorum. Bazen acil çıkmamız gerekiyor nasıl çıktığımı bilmiyorum neyse yaa amann
0 oy
(7,839 puan) tarafından
Arap msiin gerçekten
(274 puan) tarafından
Hayır tabiki :)
(7,839 puan) tarafından
Hee bende dicektim eşin Arap olduğunu bildiği halde niye benzetme yapiyo ben gerçek anladm ajjdjss
0 oy
tarafından
O kendi aşağılık kompleksi olduğu için seni ezerek yukselebilecegini zannediyor aslında kendine güveni olmadığından senin kilo almanla veya tipinle ilgili bı sorun olduğundan değil bence 
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Sende onun kusurlarını yüzüne vur dört dörtlük insan var mı ya
0 oy
(13 puan) tarafından
Aynı eşim bana hep der yüzün böyle burnun şöyle sürekli bi kusur ara bende övünmek gibi olmasın ama güzel derler boyum 1 75 ki eşimden uzunum biraz kilom da boyuma göre çok değil göze batmaz yani 70 kiloyum yeni doğum yaptım bende yani 8 ay önce falan herkes eşini yanıma yakıştırmaz hatta ama eşim sürekli kusur arar yüzümde falan bende çok sıkıldım kaç kez tartıştık cevapta veriyorum kimse seni yanıma bile yakıştırmıyor diyorum ama o hep aynı maalesef
0 oy
tarafından
Canım belki renkli giyinmeni istiyor olabilir mesela ben de ferace gitmeyi çok severim birde siyaha bayılırım kapandım kapanmalı bu böyle 3 yıldır da evliyim birde ferace bana zahmetsiz pratik geliyor onun içinde tercih ediyorum eşim başlarda bir şey demezdi ama son zamanlarda ara ara aşkım dolabında hep siyah var ferace giymeyi de seviyorsun fakat açık renklerde giysen olmaz mı hep siyah hep siyah sıkmıyor mu dedi ki düşündüm adam haklı geçenlerde benden habersiz bana mürdüm renk ferace siparişi vermiş çok mutlu oldum beni kırmadan bunaltmadan renkli giyinmemi istedi vücudum belli olmadığı sürece renkli giyiniyorum artık dikkat çekecek renk olmasın yeter sende böyle bir iki parça pantolon üstü renkli kap alabilirsin trençkot biraz uzunca tunik falan güzel olur canım eşinde kabaca söylemiş ama olsun o da yanında seni renkli daha güzel görmek istiyor ondan demiştir çocuklarla zor ama böyle yine pratik ama renkli olursun eşinde saçma sapan benzetmeler yapmaz
0 oy
(6,935 puan) tarafından
Benim eşim de tam tersi bayram da bile siyah aldırdı. 

Sen de onunla dalga geç canım yaptığı çok büyük terbiyesizlik. 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kıyamam sana.. 
0 oy
tarafından
esim bana kulp buldugu an ben de ona bulurum. o yuzden genelde kulp bulmaz. mesela gobekliyse veya kel se siz de laflari yapistirin altta kalmayin. 
0 oy
(5 puan) tarafından
terbiyesiz adam hic takilma kendisini bi halt sannediyo herelde 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Öncelikle kendine bakmalısın eşin için değil kendini iyi hissetmen mutlu olman için eşine gelince sende onun eksiğini söyle keşke şöyle olsa diye yüzüne vur bir defalık.. Morali bızulunca da deki bak kusursuz insan yok ben seni böyle seviyorum sende beni böyle sev yuvamızın huzuru için de.. 
0 oy
(85 puan) tarafından
Sende deki bacım sende önceden bir bo...Ka benzemiyordun benimle evlendin de biraz adama benzedin de terbiyesiz adama bak 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,894 göst.
4 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Melis (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 157 göst.
0 oy
73 cevap 1,442 göst.
0 oy
18 cevap 962 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu

377,885 soru

11,310,572 cevap

34,745 kullanıcı

...