0 oy
1,890 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından

Severek evlendim 2 bucuk yıldır evliyiz dogumuma 10 gün var ama kocam sürekli dışarda bazen içiyor çocuğun üstüne yemin etti  5 ay önce bırakmıştı yine başladı diyorum çocuğa bişey olursa senden bilirim yemin ettin falan tinlamiyor bu akşamda içmişti sancim var erken gel dedim az zamanım.kaldi ama umrunda değil bildiğini okuyor defalarca aramama rağmen açmıyor sancim var dediğimde ***** umrumda değilsin diyor hayatında başka birimi var emin değilim ama paylaşımları hep aşka dair sözler önceden paylasmazdi benim.ihtiyacim yok çalışıyorum gerekirse bosanicam artık canıma tak dedi çocuk babasız büyümesin dedim her seferinde alttan aldım ama böyle ortamda buyumesi psikolojisini mahveder karnimda umursamiyor doğunca ne değişecek ki sanki aynı tas aynı hamam

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Hep boylemiydi cnm hamile kaldiktan sonra mi oldu icki hem haram bebeginn nasibini yiyo resmen ben esime sivara iciyo diye bile kziyorum  onun yerine bir suru ihtycni alriz aylk diyorm paketini azaltti bu erkekler evde neden mutluluk bulmk istemiyolar madem kendi kafaalarna gore yasicaklardi neden evlendiler boyle erkekler oldugu surece bosanmalar oluyor ve bosanmak istense bile adamlar bosanmiyo sonra cinayetle sonuclanyo bence kadinlari bas taci ypcaklarina boyle yapiyolar her seyleriyle ilgileniyoruz, yemegi giyimi, yatagi herseyiyle cocuk veriyoruz gnede disardalar sanki eskisi gibi bekarlarr boyle adamlara cok kiziyorum eger baskasi varsada adam degl zaten. 

(14 puan) tarafından
Başkası varmı emin değilim ama paylaşımları tuhaf ve içkiye tekrar başlaması böyle olunca soguyorum bende ölürsün inşallah dedi sevse ne olur bunları yaptıktan söyledikten sonra evlenmeden önce böyle olsaydı asla evlenmezdim kesinlikle ailem de biliyor durumu annem çok üzülüyor ve kızıyor zaten hiç istemedi eşimi baştan beri
tarafından
Allah sabir versn cnm allah akil versin esine inslh duzelr
(64 puan) tarafından
Keşke benim baba evindeki aile ortamımda iyi olsa kızsalar gel deseler bir saniye durmazdım.
-Reklam-
+1 oy
tarafından

5 aydır mi şüphe ediyosn aldattığından 

(14 puan) tarafından
Hayır 5 ay önce alkolü birakti yemin etti icmeyecem diye yine başladı 1 aydır falan supheleniyorum birinden
tarafından
Şüphe düştüyse üstüne git zaten varsa bsy çıkar
+1 oy
(206 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun gerçekten kutu bir duygu Hakında hayırlısı neyse o olsun insAllah kuzum Rabim sana doğru yolu gösterecek tir 

(14 puan) tarafından
Dua ediyorum sürekli bazen o kadar canımı yakıyor ki beddua ediyorum istemeyerek yine üzülürüm bişey olsa ama tüketti yani herşeyi
(206 puan) tarafından
Sabrinin sonu selametir kuzum seni çok iyi anlıyorum Ama Allah büyüktür insallah belki bu bebeğin gelişiyle düzelir Bedu ya etme du et Rabim doğru yolu göstersin insAllah
(14 puan) tarafından
İnşallah canım amin
(336 puan) tarafından
Benim en yakinimda var böyle adam eşi hamile eve gelmez arkadaşlarıyla gezer tozar karısı doğum yapar eşi evde bebek hastanede yine aynı eve gelmiyor Muş bence ne bebek ne eşi umrunda değil ama kız ona tövbe estağfurullah resmen tapiyor
+1 oy
(4,666 puan) tarafından

Ailesi biliyo mu canim durumunu tepkileri ne

(14 puan) tarafından
Yok bilmiyorlar
(4,666 puan) tarafından
Ailesine söyle canim destek olurlar bi orta yolu bulurlar
+1 oy
(249 puan) tarafından

Sen evde içmesine izin vermiyorsun ondan mı dışarda içiyo canm

(14 puan) tarafından
Evde içerken arkadaş falan getiriyordu ve çok gürültü oluyordu sitede oturuyoruz ben istemedim sigara falan leş gibi hamileyim.sonucta midem almıyor bırakmıştı ne güzel başladı yine
(249 puan) tarafından
Arkadaşının ne işi varmış canım meyhane mi sanki ev o konuda bende kızarım benim eşiöde içer sırf dışarda yakılmasını istemediğim için otur evinde iç derim oda içer dışarı gitmez hiç sende dene bence
(14 puan) tarafından
Yok evde tek başına içmeyi sevmiyor neymiş yalnız icemiyormus
(249 puan) tarafından
Benim babamda çok alkol içer annem kızar hep o yüzden evde içmez dışarda içerdi geç gelirdi teli açmazdı bende ondan dolayı eşime bişey demiyorum 1 bardak su alıyorum ya da meyve suyu oturup muhabbet ediyoruz kafası dağılıyo o şekilde eşlik etmiş oluyorum bir ara haftada 4 gün içti o zaman baya söyledim oda haliyle hak verdi şimdi gayet mutluyum mecbur bazı şeylere katlanıcaz canım
(19 puan) tarafından
Eve birini getiripte içmesi gerçekten çok yanlış bir davranış ondan ne köy ne kasaba olur
+1 oy
(73 puan) tarafından

Bu konuda birşey diyemem cunku bir öküz de aynısından bende naapalim sabrediyoruz çocuklar için mecburen

(14 puan) tarafından
Çocuk için tamam da mutsuz bir ebeveyn çocuğa ne verebilir
(73 puan) tarafından
Bilmiyorum ama aklıma yapacak başka bişey de gelmiyor artık nerede koparsa orda kopsun diyorum akışına bıraktım ben
+1 oy
(22 puan) tarafından

Alah sabir versin canim zor sen bebegine odaklan ailesi yokmi soylesen onlara daha yeni evliymissin dua et allah icinden versin nefretini biraksin tez zamnda

(14 puan) tarafından
Ailesi pek umursamiyor onlarda bezmiş artık çocuk gibi ikide bir bişey de söylemek istemiyorum düzelmiyor nasilsa
+1 oy
(85 puan) tarafından

Bacım allah ıslah etsin inşallah belki bebek olunca düzelir rabbim yardimcin olsun inşallah 

(14 puan) tarafından
Düzelir mi bilmiyorum ama duzelmezse bosayacam onu biliyorum
(85 puan) tarafından
İyi Düşün iyi olsun canım
+1 oy
(175 puan) tarafından

Yaşı senden büyük mü

(14 puan) tarafından
Bilmem olabilir ne olursa olsun böyle davranması beni strese sokuyor haliyle bebeğide eve gelmeyecem dedi az önce her an doğum yapabilirim karnım taş gibi bişey olsa kimsenin haberi olmayacak
(175 puan) tarafından
Yaşım 21 ama bazen benim bile gemileri yakasım geliyor çocuğum için katlanacağıma çocuğuma daha güzel gelecek veririm dediğim zamanlar oluyor. Burnunu sürttürün en iyi siz tanırsınız
(14 puan) tarafından
Bende merhamet çok yüksek derecede tüm canlılara karşı eşim sezonluk çalışır kışın boşta evin yükü bende 2 hafta öncesine kadar çalıştım izne ayrildim ben sigara alkol kullanmam kendisi kullanır yine kismam hani huzursuzluk olmasın diye kendini kötü hissetmesini istemem empati yaparım ama bazense öyle oluyor diyorum bu beni kullanıyor resmen iyi niyetimi suistimal ediyor ailesi falan kimse destek değil zaten herşeyi ben yapiyorum
(175 puan) tarafından
Her zaman mı böyleydi ya da  hangi noktadan sonra değişti
(64 puan) tarafından
Bende sizin gibi düşünüyorum çok güzel özetlemişsiniz çocuğum için katlanacağıma onun için daha iyi bir gelecek hazırlarım diyerek lakin anne mi yokluyorum anlamı yokluyorum hepsi hayır sabret diyor mutsuz bir anne böyle bebeğine ne verebilir.
0 oy
(774 puan) tarafından

Canım yanlıs  anlama ama ben olsam direk boşarım. Çünkü benim çocugum böyle bir babanın elinde büyüyemez. Benim esim de alkol alırdı. Hamile kaldım. 2 aylıkken içti ortalık ayaga kalktı. Ertesi gün mahkemeye gittim. Ailesi akrabaları yalvar yakar.. tövbe etti. O gündür içmiyor simdi 7 aylıgız. Haa bir de namaza başladı.

0 oy
(475 puan) tarafından

Kadın her zaman hissediyo ya bunu bilir bunu söylerim....

0 oy
(1,933 puan) tarafından

Canm çocuğun üstüne yemin ettirme kurana el bassin icerse carpilsin nefret ediyorum böyle adamlardan işin varsa ihtiyacın yoksa boşanmayI onun adam olacağı yok inan babasiz daha iyi yetişecek kavga gürültü de dahada psikolojisi bozulur benimde elimde isim olsaydı çoktan bosanmistim ama benim ki seninkindende zor 3.ye gebeyim isim yok bosanSam  çocukları bile alamam o korkudan bosanamiyorum 

0 oy
(208 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun bacım bizimki de aynı aldatma yok ama şiddet vardı bizdede en son dilekçe imzallatim velayet anlaşmalı boşanma falan simdilik bir şey yok bizimki de çok geziyor bi konuş belki anlar bebeğin doğsun belki babalık aklına gelir duzelir

0 oy
(192 puan) tarafından

Haklısınız canım mutlaka başka kadın var neden hep böyle oluyor aldatma aldatma 

0 oy
tarafından
Ben hiç bir kadının şüphe ettiğinde yanildigini görmedim git kahirdan başka birşey değil baksana bacım çalışıyormuşun da zaten çocuğun babasız daha mutlu olacak çünkü çocuğunun annesine sevgi saygı ilgi göstermeyen asagilayn çocuğunu mu el üzerinde tutacak 
tarafından
88 yıl geçmiş olayın üstünden ya :D

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 753 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.
0 oy
7 cevap 350 göst.
0 oy
73 cevap 1,441 göst.