0 oy
410 göst.
Aile kategorisinde (618 puan) tarafından
Lütfen bunları şimdiden merak etme herkesn doğumu farkli şu bu diyen olmasın bunları bende biliyorum sadece bilgi edinmek istyrm. Belki hepsi zor gecer belki hepsi kolay Allah bilir. Ben sadece genel olarak bilgi almak istiyorum deneyimli annelerimden. 

27 Cevaplar

0 oy
(119,349 puan) tarafından
ilk dogumsa çatala kadar anan aglar çatal en kolayi duzgun ikinirsan olur biter onemli olan ikinma ama en guzeli agrisiz samcisiz dogum epidueal
(7 puan) tarafından
Epidural yaptirdim ama doğuma kadar sancim agrim azalmisti ama doguma 15 20 dk kala bütün sancilari hissettim neden acaba agridan dayanamadim resmen baskıdan öleceğim sandim hatta herkes sasirdi bu kadar agri hssetmemen gerek dedi ama hissettim
epidurali kime yaptirdin asistan yaptiysa oyle dedigin gibi olurmus uzmana yaptircaktin
(7 puan) tarafından
Hayir uzman yapti canim
bilemedim o zaman
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
Zor olan sancı çekmek ama bebek çıktığı gibi sancı kalmıyor çok güzel bir rahatlama . 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Çataldan önceki sancı daha zordu benim için 
0 oy
(166 puan) tarafından
Sancı kısmında bir miktar belin kırılıyormuş gibi hissedebilirsin ama insallah çok kolay geçer hemen doğurursun. Çatal zaten 5-10 dakikalık bişey. Çok zor ama dayanılmayacak bir şey değil canım. Bunları düşünüp strese sokma kendini, sancı başlayacak eninde sonunda.
0 oy
(356 puan) tarafından
İlk oplumda hepsi zordu 2. Oğlumda sadece çıkışı çok zordu 
0 oy
(133 puan) tarafından
En kolayı bebeğin çıkışı canım 
0 oy
(122 puan) tarafından
Bence çatala çıkmadan öncesi daha zor çatala çıktığında ağrının artık geçeceğini biliyosun tabi ki çatal da zor ama bebek doğduğu an saniyesinde bütün ağrılar kesiliyo

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 517 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 339 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 708 göst.
0 oy
9 cevap 944 göst.
22 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Umutvari (499 puan) tarafından soruldu