0 oy
941 göst.
Aile kategorisinde (499 puan) tarafından

image

hayatı paylaşmayan bi eş, beraber kahvaltı yapamadığın, akşam yemegıne sabırsızlıkla beklemediğin, seninle hayatını paylaşmayan bi eş... Kendı kendıne yeten eş... 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından

• Aynı benim evliligim
-Reklam-
0 oy
tarafından
En kötüsüne psikolojik şiddet inanki 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Boylesi işkencedir yalnızsın ayni evin icinde yapayalniz birakiliyosun en kötüsü bnce
0 oy
(9 puan) tarafından
Bu adam nasıl hayat sürüyor mesela kahvaltı şart yani bu gibi ihtiyaçlarını nasıl gideriyor
(499 puan) tarafından
Eşimden ornek vereyim.oglen 12 de işe giderdi. Uyanır uyanmaz ustu basını giyıp alalacele cıkardı evden. Sabahları yıyemıyorum derdi 3 - 4 e kadar yemezmiş sonra yerdi dukkanda. Gece de eve en erken 2 de gelırdi 4-5 i buldugu da olurdu.. Onune sehpaya koyardım yerdı. 4 yıl evli kaldım bi kere beraber oturup insan gibi yemek yemedik normal bi saatte.
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Tabiki en kotusi psikolojiksiddet , ayni sofra da yemek yenmeyecekse ayni yatakda beraber yatilmayacaksa bir derdin oldugunda paylasacagin bir es yaninda olmayacaksa ben ona evlilik demem. Bi yerde okumustum kadının birisi  'Bosanmaya bir pazar gunu kahvaltıyı tek basima yaptığımda kararverdim' diyordu.  
(499 puan) tarafından
Hihihi aynen ben :)
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ne güzel söylemiş
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Her türlü şiddeti yaşamış biri olarak en ağırı psikolojik şiddet 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Eskı post bu :/
0 oy
tarafından
en en şiddetlisi bence kadınlar herşeyi göğüsler ama bu yıpratır 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 591 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,848 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 338 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 410 göst.
0 oy
45 cevap 708 göst.

378,825 soru

11,339,205 cevap

34,803 kullanıcı

...