0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Vallaha en zoru 24 camlı koca bir balkon ve mutfakti. Mutfağın 2 kapısıda cam üstelik. Birde salonun balkona açılan cam kapısını sayarsak 3 cam kapı. Tam tamına 7 8 gündür elimin değmediği bir nokta bırakmadım duvarlara kadar sildim. Bugünde koridordaki öküz sığınağı kadar bir dolap var onu ve salonu halledicem. Allah nasip ederse yarında tuvalet banyo sonrası yatış. Evin içi yumoş ve domestos kokuyor kesinlikle temizlik çok başka bir şey. Ha bu arada oturma odası koltukları VS hepsi silindi tam 8 günüme mal oldu 3 yer. Aslında yatak odamı temizledim dolaplarıda düzenli ama dolapların içini temizlemedim bir kokusu değişsin diye belki orayada el atarım. Bayrama 13 gün kaldı baklava açmam lazım daha sıkıldım kız bu ne be vallaha orayı sil burayı temizle kendime bakamadim kaç gündür duş alıyorum ama saçımı taramaya vakit kalmıyor bir günde kendimi dip köşe temizlicem zaten burcu burcu domestos kokuyorum. Aşkolarim ben temizlik hastası bir insanım o yüzden postu mazur görün bir kaç aşkoma kaç gündür öpücük atmıyordum kamkilerimi çok özledim şlap muck ❤️ elifaşko gözde aşkokuşko hülloş sevgilim ve beni görünce cazibeme dayanamayan sevdoş (sana 8 günlük bir sevişmeli borcum var yaz deftere) 

7 Cevaplar

+1 oy
(5,108 puan) tarafından
Okurken yoruldum ben oğlumu uyuttum şimdi bende uyuyacağım onca işin arasında:dd
(688 puan) tarafından
Vallaha 13 kalmış bayrama yorulmaya vaktim yok aşko frbdbrvdvrhfb
(5,108 puan) tarafından
Benim pek.gelen gidenim olmuyor canım annemler köyde eşimin ailesi de ilçede yaşıyor yakınlar bizde orda geçiriyoruz günlük temizlik yapabildiğime şükrediyorum
-Reklam-
0 oy
(119,355 puan) tarafından
merak ettim 24 camli mutfagi
tarafından
Kizzzz mükonun postunu okusana ☺ en alttaki satırlara bak
allah seni bende yeni post acti yazdi sandim ☺️☺️
tarafından
Yok laaaa burası için dedim ☺
sahtekar bu yaa bana borcluymus lafa bak o kadar çıbıldak bekledim pas vermedi
tarafından
Puhahahaaaaa Allah cezanızı vermesin ikinizin de ☺☺☺
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Ne anladın Yurdagül oruçlu oruçlu bu kadar cilve :D
(688 puan) tarafından
Kız ne cilvesi hiç bilmem öyle şeyler dbebdbrhdb
0 oy
tarafından

image

Postu okurken bu sekılde okudum, Rabbım cıgerıne guc versın valla 

Gözde benım dimi shdhdhd bende opuyorum senı cok

(688 puan) tarafından
Evet aşkom sensin dvedvevdvevdvevd vallaha bende tuvalete gidip öyle yapıp geliyorum dbevdvebdb
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Totosunu yerden kaldiramayip 9 yarım camı silemeyen ben :unsure:

ALLAH kolaylık versin sana 

Maşallah barekALLAH nazarlardan korusun RABBİM Âmin diyek de nazarimiz değmesin 

(688 puan) tarafından
Vallaha benimde kaldirasim yok ama napayim 2 küçük çocukla bayram geldi ev ne kadar temiz olsada detaylı bir temizliğe ihtiyacı vardı çok teşekkür ederim canım benim ❤️
(2,405 puan) tarafından
Kayın validem ile birlikte oturuyoruz altlı üstlü bayramada gelenler kayın valideme geldiği için üst kat ikinci planda kalıyor benim için memlekete gitmeden derin temizlik yapmayı düşünüyorum bende ne oldu bitti mi senin iş bu arada
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Bizim üst evin balkonu geldi gözümün önüne . Bizim evlerde çok aynalı. 30 sene önce yapılmış ev. Oddan odaya aynalar bile varmış. K.pederimalınca aynaların çoğunu kapatdırmış. Yinede çok. Perdelerimize dünyanın masrafını yaptık
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Sanki kendimi okuşum gibi oldum. Bende haftaya başlıcm inşallah sabırsızlanıyorum başlamak için :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 240 göst.
1 Nisan 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 411 göst.
0 oy
45 cevap 709 göst.
0 oy
9 cevap 944 göst.
22 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Umutvari (499 puan) tarafından soruldu

380,331 soru