0 oy
446 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
3 senedir evliyim eşim bir gün olsun dışarıya çıkarıpta gezdirmez millete bakıyorum hergun bir yerdeler buda benim şansım baksanıza annesi gelir her haftasonu saat 11 de kapıya vurur alacaklı gibi oğluna der beni pazara götür orya götür buraya götür bu sabah yine ayni o kadar sinir oldum ki ya bu nasıl bir düzen böyle ama kadın haklı ona bu cesareti anneci oğlu veriyor ikisinide Allaha havale ediyorum bide sünnet var bugün diyo sende sünnete gidip gezmiş olursun e Allahın belası sünnette evin içinde ne havası alıcam anası bir yandan bu bir yandan kafayı yicem ya gidip merkezi geziyorlar akşama kadar benle çocuğum da evde tek sadece benim heralde bu durumu yaşayan 

15 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Yavrum sende kocanin ne eline bakiyon ne diline bakiyon cik kendin gez dolas burunlarini havaya kaldirmayin ya kendinide onun gezdirmesini beklemek icin üzme 
-Reklam-
0 oy
(9,491 puan) tarafından
Canları cehenneme inşallah hepsinin evlenip milletin hayatını karartıyorlar Allah'ın cezaları 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun bu kadar anacıysa ne diye evlenmiş 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Böyle tiplerle çıkınca ne zevk alacaksınki kendin çıkmaya bi alışsan daha kafan rahat olur valla ben en çok kendim çıkınca mutlu oluyorum öyle alıştımki yalnızlığa insanların saçma sapan laflarıda yok ohh kafa rahat bi tadını alsan daha çok keyif alırsın onların hali komik bile gelir sana.
0 oy
(8,974 puan) tarafından
Sende git onlar seni goturmuyolar mı
tarafından
Gidecektim bilerek acele ettiler bide baktım gitmişler
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ee sende git. ne o oyle ayri bir hayati varmis gibi kocanin.her gittiginde onlar sende git bu kadar soyutlayip yokmus gibi davranirsan onlards kendi baslarina takilir
0 oy
(803 puan) tarafından
Kendin çocuğunla gez,kocanın keyfini beklersen çok beklersin.
0 oy
(421 puan) tarafından
Daha sütten kesilmemiş heralde senin koca. Annesiyle de gezsinde karısını ne diye bosluyor yazik Allah sabır versin canım 
0 oy
tarafından
Sen diyilsin tek bu durumu yaşayan bende varım.babam evi ve görümcemin evi hariç hiç bir yere götürmez kapıdan arabaya binip kapıda inerim hava almam yasakmış gibi.oda ayda bidefa ya 2 ayda bir.
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Tek cık bebebj gezdir hava al
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Aynı dertten muzdaribim çok üzgünüm. 
0 oy
tarafından
Sende takıl peşlerine veya kendin bebekle çık az gez dolaş yoksa bunların bir yere götüreceği yok 
tarafından
Gidecektim ikiside acele etti bilerek götürmediler
0 oy
(119,112 puan) tarafından
allah sabir vetsin
0 oy
tarafından
Sende git onlarla çocuğu da kaynana ver baksın
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Kendin gitsen sana engel mi oluyorlar ? Eşim çalışıyor olduğum yerde kimsem yok valla aşırı zor oluyor bana ama çocukları alır gezerim parka avm ye götürürüm 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 622 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 384 göst.
0 oy
14 cevap 397 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 820 göst.
11 Ekim 2018 Aile kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu