0 oy
577 göst.
Diğer kategorisinde (290 puan) tarafından
Daha 25 yaşındayım üniversite bitti adam akıllı KPSS çalışmadım öyle özelde çalıştım ücretli öğretmenlikle filan zaman öldürdüm.. içimde kaldı atanmak şimdi de 7 haftalık hamileyim sizce geç mi kaldım ya da KPSS girsem temmuzda belki olur arada bi KPSS de çalıştım öyle sadece salmadım..var mı hiç evlenip hatta bebekten sonra atanan

12 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
temmuzza kadar yetstrmen imkansiz ama dene tabiki :)
(11,217 puan) tarafından
ha 70 ustuyse istedgn slirsin o zmn. ve 3 kez girdim. bi kezde l6lakata kaldim. elendim. hskim sen cok gencsin senin icin cok agir bir meslek bu dedi dahada denemedim :)
(290 puan) tarafından
Ayyy bilmiyorum işte diyorum puanı alıp 3 dk da 90 kelime yazarım ya da kursuna da giderim f ya da q klavye ama mülakat için bilemem iyiye denk gelmek lazım :)
(11,217 puan) tarafından
yaparsin canim ben 3 dakikada yanlislari eleyince 2 .de  103 3. de de 128 yazmistim :)
ilkindede 86 da kalmstm :)
(290 puan) tarafından
86 da kalmak kötü olmuş :)
(11,217 puan) tarafından
aynn ;) yanlislarim coktu ilkto diye cok heyecan ysptim ellerim titriodu: D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Olmuyor olmuyor asla derse odaklanamıyorsun kendimden biliyorum:ermm: sonra hoppiiidiii 2.çocuk oluyor tamamen atanma kpss hayal oluyor

(290 puan) tarafından
Ayyy deme ya :(  kız hayırlısıyla bu doğsun ben başka düşünmüyorum herşeyin hayırlısı ama bilmiyorum ya
tarafından
Öyle deme yine ben de en son bundan sonra asla düşünmüyorum dedim. En son eşime bunuda yapalım son diye yalvarirken buldum kendimi :))
0 oy
tarafından
Bu sene yaptın yaptın çocuk olunca çok zorlanirsin. Sık dişini bol bol çalış :)
(290 puan) tarafından
Hadiiii ben bu yıl elimden gelenin fazlasını yapmalıyım 31 temmuza kadar 2 aydan fazla var çok umutsuz vaka değilim gibi
tarafından
Yok canım duzenli çalışırsan neden olmasın. Ama inan cocukla zor olur. Keşke bu sene calissaydim dersin.
0 oy
(163 puan) tarafından
Oğlum 8 aylık bende kpss hazırlanıyorum bakalım inşallah atanırım ya, hamilelikte zor geçti çalışamamıştım önlisans benimki bakalım çok istiyorum 
(163 puan) tarafından
90 üstü almam lazım atamabilmek için hayırlısı olur inşallah
(290 puan) tarafından
90 mı ya alım sayısı az olduğundan böyle yüksek puanlar ama imkansız değil neden olmasın
(163 puan) tarafından
Max20 lişi alıyorlar maalesef. İnşallah üstesinden geleceğim
tarafından
Denemelerden kaç alıyosun canım benimki de 8 aylık bende lisans hazırlanıyorum denemelerden 15 er yanlış yapıyorum gk gy çok kötü gidiyor
(163 puan) tarafından
Sınav ekimde ben konu çalılıyorum şuan denemeye başlamadım henüz matematşkte çok eksiğim var.. Kafam almıyor resmen
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Arkadaşımın annesi 35 yaşında atanmıştı liseye gidiyorduk azmetti atanmısti Gülhanım teyze 
(290 puan) tarafından
Ay ne güzel
(1,368 puan) tarafından
35 yaşında atanma oluyo mu. Yaş sınırı var mı yani
(2,474 puan) tarafından
35 yaşından sonra atanan da gördüm normal şartlar altında sinir 35 zaten
(1,368 puan) tarafından
Belki merkezi atanmada tutmuştur. Ne güzel olmus
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ben evlendikten sonra atandim ama puanim elimdeydi yani sadece bekledim ama bi sonra ki kpss ye de girmistim aciklanmadigi icin hatta kpss den bi gun sonra atamam aciklanmisti :)
(290 puan) tarafından
Senin evlilik resmen atanma sürecin olmuş puan cepteymiş ne güzel :)
(4,216 puan) tarafından
Evet sukur ama eski isim cok zordu sabah 5 te cikar 9 da eve gelirdim, 11 e kadar calisirdim,benim de sizin gibi altyapim vardi soru cozdum genelde, kader kismet dua en onemlisi atanacagina inanarak calismak :) neden olmasin
0 oy
(589 puan) tarafından
Ben yapamadım tek çocukla şimdi ikinciyi de hamileyim çok zor bu işleri evlenmeden halletmek lazım yoksa kaça bölüneceğini şaşırıyor insan anne misin öğrenci misin eş misin belli değil 
(290 puan) tarafından
Ben bu yıl yaptım yaptım yoksa bebek doğarsa zor
(589 puan) tarafından
Aynen canım ben şimdi boşa geçen yıllarıma üzülüyorum sen son aylara iyi yüklen konuda boğulma artık deneme çöz
0 oy
(41 puan) tarafından
Ben atandım ama nisanliyken hazırlanmıştım ve yeterli puanı almıştım. Atamayı geç yaptıkları için evliyken atanmış oldum ☺️ bende ogeretmenim ve üniversite 4. Sinifken çalışıp istediğim puanı aldım. Evliyken yapabilir mıydım hiç bilmiyorum ama bazı şeyler kader kismettir. Evlisin çocukluğun yapamazsın derler çalışırsin emek verirsin atanirsin umudunu kaybetme, bır soru bir sorudur belki bebeğinin kismetiyle atanirsin 
(290 puan) tarafından
Sen akıllı davranıp son sınıfta çalışmışsın keşke bende öyle yapsaydım . Ayyy çok sağol canım benim inşallahhh bebeğim kısmetiyle gelir çok güzel moral oldun bana :)
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kız kardeşim düğününe 1hqftq kala atandi canım evlendikten sonra atanana da oldu 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ablam evlenince okulu bitirdi o sirada cocukta oldu  30 yasinda atandi 
0 oy
tarafından
Bir arkadaş çocuğu 6 aylıkken özel sektörde çalışmaya başladı çocuğuna annesi bakıyordu. Aynı zamanda kpss çalışmış azmetmis o sene 90 aldı atandı. Fizyoterapist lige. Yeterli azimli ol
0 oy
tarafından
Beeennn. 3 senelik evliyim bebekte var. Oturdum çalıştım zor filan ama oluyor. 90.18 aldim çok şükür atandimda. Yok olmaz filan diye bisey yok. Kendini vermeyen onemsemeyen insan olmuyor der. Sonra burda bakıyorum eşim cok kotu beni calistirmadi atanamadim çocuk olunca boşanmayı istiyorum esim dövüyor ama parasiz napicam diyor kadınlarımız Allah korusun. O yuzden ne kadar zor olduğunu onemseme. Çalış atanirsin
(290 puan) tarafından
Değil mi neden olmasın sonuçta kendi elimİzde olan bişey ve bence de kendi ayakları üstünde durabilmeli insan ne olursa olsun
tarafından
Tabikide kimseye eyvallahin olmaz o parayı harcamak bile baska inan. Esimden para hic istemedim 2 sene üniversite bitirmiş insanim onsuz ekmek bile almadim yemin ederim. Simdi parayı yine ona veriyorum kendimede 1000 tl ayırıyorum ihtiyacim olursa yine istiyorum. Atan canim benim calis sabahlara kadar imkansiz degil.
Kendi isin olmasa bile düz memur ol. 70 75 ile atanıyor insanlar hatta 60larla atanan var

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 159 göst.
22 Ocak 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.