0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından

Kızlar cok isteyerek hamile kaldım allah isteyen herkese versin her annenin kucağına nasip etsin ama bazen içime sıkıntı giriyor acaba bakabilecek miyim ilgilenecek miyim diye sizede oluyor mu

10 Cevaplar

0 oy
(56 puan) tarafından

Nerdeyse hergün giriyor ama doğum başladıktan sonra annelik duygusu bambaşka oluyormuş canım bir arkadaşım öncesinde çocuk tutmayı hiç bilmezken düşüreceğim diye çok korkarken doğdu kucağıma verdiler sanki yıllardır anneymiş gibi aldım hiç çekinmedim diyor bize de öyle olur herhalde 

(16 puan) tarafından
Banada öyle diyorlar canım o an teselli oluyorum bir kaç gün sonra tekrar başlıyor umarım atlatiriz bu durumu
(56 puan) tarafından
İnşallah atlatırız sanırım doğuncaya kadar aklımın bir köşesinde olacak ama bakalım hakkımızda hayırlısı olsun diyelim
tarafından
Aynen oyle oluyor kizlar hic merak etmeyin:)) herkese oluyor o düşünceler. Bazen uykusuzluktan yorgunluktan beceremiyorum diyip isyan etdiyimiz de oluyor ama Allah bi kolaylik veriyor herseyin ustesinde gelinir
(16 puan) tarafından
Bekleyip göreceğiz canim:)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Geçen bu postu ben açmıştim :) bende 2 bebek kaybim var bu 3. Gebeligim çok istiyordum ama geçen bir kaç gün as ayni böyle bakabolecek miyim düşüncesine kapıldım ama çok şükür 2 3 gün sonra geçti senin ki de geçer sknti yapma :) hatta ben midem falan bulanmiyor kusmalarimds yok diye şikayet ediyordum çok şükür onlarda başladı eşim sigara içiyor dumanı geliyor mutfakta içse bile kusuyorum eşim de bırakıcam dedi. Bende bebeğimi sevdim aferin benim yavruma benim 1 yıldır yapamadığimi sen yaptın bıraktın babana falan diye hamilelikten zevk almaya bak canım :) çok mutlu hamilrlikler

tarafından
Tabi ki annelik duygusu işte bu yavrularimiz için endiseleniyoruz çok güzel :) ben kendimden eminim ama benim 9 tane yigenim var hepsinde ben baktım kendi çocuğuna daha iyi bakarım eminim :)
(16 puan) tarafından
Bak senin deneyimin var bu konuda şanslısın  elbetteki kendi yavruna bambaska bakarsin:)
tarafından
Sende bakarsın merak etme :) benim yigenim yeni 1 yaşına girdi böyle ayakta dineliyor bir iki adım atıp yere düşüyor ama nasıl seviniyor :) hemen oturup alkış yapıyor falan bebeklerin o hallerini görünce insan kendindekinin bir an önce olmasını istiyor :) sende git bi bebek bul kendine :) :)
(16 puan) tarafından
Benimde etrafım da var icim gidiyor çok hoşuma gidiyor o halleri :) ama soz konuşu kendi çocuğum olunca daha farklı oluyor korku heyecan sorumluluk falan
tarafından
Annelik canım o annelik korkma :)
0 oy
(2,849 puan) tarafından

Evet oluyo sonra insllah bakarım diyorum cunki bnde çok isteyerek ve birz zor hamile kldim 

(16 puan) tarafından
Inşallah bakabiliriz canım söylede birşey var kimse annesinin karnında öğrenmiyor ki bebek bakmayı vs elbetteki zorlanacagiz ama annelik içgüdüsüyle yapabilecegimizi düşünüyorum
(2,849 puan) tarafından
Aynen oyke bakarız ya nolacak :)
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Aynısı  var acaba çene çalan  olcak mi başımda die düşünüyorum  en çok . En sinir  olduğum  şey  annelik  yaristirmak  

(16 puan) tarafından
Aynen canim her gelen bişey söylüyor
0 oy
(454 puan) tarafından

Olmaz olurmu hic ..ama cok guzel bir Anne olacagimi biliyorum  ..Allahim sag salim kucagimiza almayi nasib etsin..biz ustesinden geliriz

0 oy
(1,509 puan) tarafından

Banada dogurabilcekmiyim diye giriyo o sıkıntı

(16 puan) tarafından
Allahın izniyle kucağına alırsın insallah:)
(1,509 puan) tarafından
Aminnñnnnnñnn insallah cumlemiz
0 oy
tarafından

Bende öyleydim şimdi paşalar gibi bakıyorum 40 ın çıksın anneliği daha iyi tadıcaksın bsk gör 

(16 puan) tarafından
Ay allah o günleri gormeyi nasip etsin:)
tarafından
İnşallahhhh ❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(8,196 puan) tarafından

Bu annelıgın şanındandır hepımıze oluyo. 

(16 puan) tarafından
Normal yani:)
(8,196 puan) tarafından
Yes artık aynı degılız annelık is loading %99
0 oy
(206 puan) tarafından

Evet yaa bende çok isteyerek hamile kaldım hergün içim içimi yiyor acaba bakabilecek miyim o rihat pozusyonunda hareket etsin yatsın diye gerçekten kendi uykumdan oluyorum sırf bebeğim iyi olsun diye ama genede korku var 

(16 puan) tarafından
Umarım bir an önce atlatırız bu sendromu:)
0 oy
(280 puan) tarafından

Bende de oluyor canım benim 

(16 puan) tarafından
Hepimiz ayniyiz yani :)
(280 puan) tarafından
Evet tatlım ama yavrumuz iyi sağlıklı olsun inşallah biz alışırız zamanla canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy