0 oy
1,050 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhaba kızlar eşim bir süredir  çok soğuk  davranıyor  bağırmaları  var bir kelime ediyorum benle dalga geçer gibi konuşuyor benı tıye  almıyor bana sormadan  dışarı çıkıyor izin alma yok sadce soluyor gidicem dıyor  ben karı koca bişeyler yapalım diyorum senle bi yere gitmem dıyor  aldatma meselesi yaşadım 3 ay olucak  işte  acaba hala görüştüğü kişinin etkisindemı  kaldı diyorum çok korkuyorum  beni hiç sevimıyormuş  gibime geliyor  seven adam bole olmaz diyorum bazen  bılmıyorum benım durumumda olan varmı  kızlar bi iyi bi kötü işte  çok aşağılama küfüru  var  gücüme gidiyor çok küfür etmesi  benı ezik yerine koyması  konseyde söyleyemiyorum söylesem ortalık hepten karışacak  aılen yönünden sizden bilgi edinmek istiyorum kızlar ne yapabılırım

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aldatma küfür şiddet olan bir evlilikte sevgi yoktur çocuklar için katlanma vardır oda ne kadar sağlıklı tartışılır 
-Reklam-
0 oy
(1,068 puan) tarafından
3ay olmuş olayın üzerinden geçeli bu adam böyle davranıyorsa hiç bir şey değişmemiş sen boşa çabalıyorsun gibi geliyor 3 ayda herşeyi unutup ona karılık yapıyo olman bu adama bunları yapması fırsat vermiş o şuanda ben her ne yaparsam yapayım bırakmaz gözüyle bakıyor sana
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Aldatmadığından eminim diyorsun da canım isteyen her türlü yapar. Tel şifresini biliyorum diye rahatsın da başka tel alır, işyerinden arar vs. Bir sürü yolu var zihniyet pis olduktan sonra. 
(6 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(183 puan) tarafından
Kardeşim seni üzmek istemem ama zaten aldatması işi bitirmek için bir sebep. Güven gidiyor bir kere. Ayrıca bir kere yapan tekrar yapıyor mutlaka. Üstüne bir de hiç hakkı olmadığı halde seni bu kadar üzüp kırıyorsa kendine yazık edersin. İmkanın varsa, arkanda destek olacak bir ailen ya da yakınların varsa hiç katlanma. Çocuğun varsa ve babasız büyümesin derdindeysen de sana insan gibi davranmayan adamın babalığından da hayır gelmez emin ol. Haddimi aştıysam kusuruma bakma ama üzüldüm senin anlattıklarına.
0 oy
(171 puan) tarafından
Aldatan adamlarla nasıl tekrar birlikte oluyorsunuz arkadaşlar ya. Yapmayın kendınıze bunu. Sevmiyormus gibi geliyor demişsin sevmediğini görmen için ne yapması gerekiyor daha?? Bu kadar mı körsünüz?? Ben bu adamı affederek bu hayatı hak etmişsin olarak düşünüyorum. 
0 oy
(9,624 puan) tarafından
Sen kendini ezdirmişsin canım ona boyun eğerek affetmeyecektin korkutcaktın bak nasıl köpek oluyordu peşinde şimdi elinin altında biliyor seni değer kıymet bilmiyor hepsi aynı emin ol 
0 oy
(171 puan) tarafından
Aldatan adamlarla nasıl tekrar birlikte oluyorsunuz arkadaşlar ya. Yapmayın kendınıze bunu. Sevmiyormus gibi geliyor demişsin sevmediğini görmen için ne yapması gerekiyor? Bu kadar mı körsünüz? Ben bu adamı affederek bu hayatı hak etmişsin olarak düşünüyorum. 
(171 puan) tarafından
Diğer yorumları okuyunca şunu da anladım adamı korkutmussun şöyle vurdurturum şöyle öldürtürüm adam korkusundan sana böyle davranmayı uygun görüyor. Napsın ki adam başka.. Bu da erkege psikolojik şiddetin başka boyutu. Allahım ne yaşantılar var ya şu an o adam için cok üzüldüm
(6 puan) tarafından
Sen benim neler yaşadıklarımı bilemeden konuşamazsın bence sen üzülme  kendine üzüm bu şekilde bana konuşmayı uygun giremezsin senınde başına aynı olay gelseydi çocukların için katlanması göze alırsın bu kadar gereksiz bir kadın olaraktan yorum yapma bence
0 oy
(5,054 puan) tarafından
Neden hâlâ yanında duruyorsun?
0 oy
(1 puan) tarafından
Kuzum annen baban varsa ve arkanda sana destek oluyorlarsa bence o adamin yaninda hic durma kendine yazik etme boşandıktan sonra iyi ki biraktim o adami diyeceksin kendinw yazık etme 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 373 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 983 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ss123 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 167 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ss123 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 595 göst.