0 oy
318 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Lazerle yanağım da  kahverengi benler var aldırmayı düşünüyorum devlet hastanesinde alan varmi aldiysa hangi bölüme gitti nasil yaptırdı insallah bilen vardır 

5 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

Kız ilacı var onların ben düşüyor ektim kulandi benleri düştü 

tarafından
Tamam cok saol kuzum
(7,036 puan) tarafından
Canım instagramdan almış sayfanın fotosunu atı atayım şimdi size de
(7,036 puan) tarafından
Msn atiyorsun o size bilgi veriyormuş
tarafından
Yaa ben instagram sayfalarina pek güvenmiyorum ama bi bakiyim yinede saol canım
(7,036 puan) tarafından
Rica ederim eltim yaptı vala işe yaradı benler yara kabuğu gibi dustu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Babam aldırdı. Plastik cerrahi bölümü sanırım. Ama doktor bakıp ona göre alıyor. Onunki çok riskliydi. Büyüme ve kanama yapıyordu.
tarafından
Gecmis olsum canım yok benim ki ergenlik doneminde sivilce lekesiydi ben oynaya oynana leke yaptım simdi kahverengi gibi duruyor lazerle alınır diyorlar ama hangi bölüme gidecemi biiyorum kimi diyor cilt doktoruna randevu al git diyorlar
tarafından
O zaman seninki daha basit bir işlem. Plastik cerrahi bölümü ilgileniyor ben sorunuyla
tarafından
Yaa gercekten mi saol canim cok tsk ederim bana da cildiye bölümünden al dediler
0 oy
(566 puan) tarafından
Plastik cerrahına gitmen lağzım benim ameliyathanede uyusturularak almıştı kaşımın altında et benim vardı 
tarafından
Geçmiş olsun yok kuzum benim ki et beni degil Kahverengi leke lazerle yakilip silinir diyorlar bujun icinde plastik cerrahiye gitmem lazim dimi
(2,769 puan) tarafından
Öncesinde tahlil felan yaptilar mi
(566 puan) tarafından
Evet ben o bolume gittim
Seyhan Hayır baktı alalım dedi perşembe gel dedi sabah gittim assağı ameliyathane bolumune gectim mavi onluk fln bile giydim minnacik şey icin
Iğneyle uyuştur gozlerim kapalı yaktımi kestimi bilmiyorum sadece dikiş atarken ipi dügümleyip gerdiriyoya o cekmeyi hissetmistim dikislerimde 1 hafta kaldi gittim aldirdim
0 oy
tarafından
ya ne duydum.Patatesi ikiye kesib, yarısını bene sürüb sonra toprakda gömüyorsun.patates toprakda çürürken,bende vücudunda çürür kendiliğinden düşer.Bunu söyleyen gerçekliğini iddia ediyor
tarafından
Patates yeşerirse nolcak :)))))
tarafından
bende bunu sordum:D inancla çürür dedi
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Devlet lazerle yapmiyor zararli olmasinada gerek yok plastik cerrahiye gidiyosun aldirmak istiyorum diyosun randevü veriyor bende belimin ortasindaki beni aldirdim baya bútüktü ama 9 dikisim vardi 
tarafından
kuzum dikiş nasıl oldu ameliyatlami aldirdin
(1,558 puan) tarafından
Evet benim benim büyüktü içi doluydu ameliyatla aldrdim lokal anesteziyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 268 göst.
12 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
0 oy
15 cevap 283 göst.
10 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde denizimsi (6,324 puan) tarafından soruldu

379,506 soru

11,360,888 cevap

34,838 kullanıcı

...