+1 oy
973 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün linç yedim ama kizlar ev alacaklarını duydum abisigillerin .... Taktım vallah yok bu işten çıkması gerek yoksa ya Allah bana ya ona güç verir kim kime artık :) ama asla yapamayız ... Özet ... Eşim güya abisiyle ortak .. kazanç yarıya bölünecek denildi .... Abisinin .. 3 taksi 3 servis araba ... 1 büyük iki katlı ev sıfır eşya dosenildi ... + Bir apartman dairesi merke çarşıda + sıfır eşya şimdiki oturduklari evde o kira cinku evler memlekette .... Eşinde .... İri tohumluk bilezik 3 büyük bilezik iki ince bilezik 20 gram ... Turalı ... 3 yüzük ... Küpe .... 

Benimkinde 1 araba ... Eşi olarak bende ... Bir künye evlilik yüzüğü +  kirada oturuyorm ...

Hatırladım gene deli olacam adam anlamıyor eltim geldi ev bakıyoruz diyor seninki de araştırıyor dedi bende  yani  para var alırsınız dedim sürat yaptım ama eltim çok iyi ne yapıyorsa kocam yapıyor ... Çok iyi biri ama of of of of 

16 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Bence eşin iyi biri değil 

Bildiğin saf 
tarafından
Burun soksak iyi kız 3 yıl oldu yürüdüler gittiler 3 şirket açıldı benimki hala diyor ki benim malda gözüm yok sanki tek kendi var
(2,324 puan) tarafından
O daha betermis galiba canım bu kafayla daha çok kazık yer bizim kocalar
tarafından
Yerler demi ama yazın son artık kaynanaya gidicem kurbana inşallah ... Orda ya ayrıl işten ya ben gelmicem dicem
(2,324 puan) tarafından
Bi yerde dur demek lazım canım en iyisini edersin Allah cümlemize kolaylık kocalarimiza da akıl fikir versin inşallah
tarafından
Amin inşallah inşallah
-Reklam-
+2 oy
(13,260 puan) tarafından

Her ailede böyle bir saf bulunuyo kime denk geldiyse:D

tarafından
Ovvvv bende diyom araba var bir tek onuda satarsa abimin ihtiyacı var der ona verir  keşke öyle yapsada bende  kovsam evden hahahahah
tarafından
Merve Nur sen   bişey denedin mi ben bosarim dedim yalvardı yakardı ağladı sen ne yaptın
tarafından
Zehra napicaz kız çekilmiyor böyle bunlar
(13,260 puan) tarafından
Yok xnm 11 senedir battı balık yan gider:F
tarafından
Ovv sizde koparsa tam kopar heralde
0 oy
tarafından
Cnm kovanda bitiyor iş. Konuş onla herseyimiz ortak madembizimniye hiçbir şeyimiz yok de. Ev alalım de
tarafından
Ah ah ah bacım ah
0 oy
(2,550 puan) tarafından

Nasil aklında tutsun kiz eltinin mal varlığını :D

Sen o kocayi bosuyacam de bak nasıl sanada dönüş yapıyorlar bu ne be 

tarafından
Altlı ustluyuz her gün itinayla göze sokuluyor
(2,550 puan) tarafından
O kadında sen neymişsin
Onunki kocadan seninki neymiş sülaleye sorsana
tarafından
Bosayacagim dedim de adam normal aile hayatında çok iyi çok düşünceli bak anneler gününde kendi adına ayrı oğlum adına ayrı kziim adına ayrı hediye aldı ...  Yapıcıdır hep ama bu koonu beni yıprattı daha ne olshn dersen çocuklara çok düşkün o yüzdende yapamıyorum ben bide sözümü yemem bu evden çıkarsam ayrılmak niyetiyle hiç bir güç geri getiremez benj
tarafından
Kuzucuk karın annesi ... Kız anlamıyor bana sen özenti misin diyor ... Başımızı sokacagimiz bir ev var diyor ... Kira olduğunu idrak etmese de hahaha bayilacam
0 oy
tarafından
Deminkini niye kapadin kız?
tarafından
Admin kapattı
0 oy
(118,484 puan) tarafından
bunlar senin bildiklerin kim bilir bilmedogin neler vardir
tarafından
Onu dedin kalbimi deldin sevda ... Soğan kes münasip bir yere bayilacam cinarinannesi de kolanya getirecek
(118,484 puan) tarafından
bi o kadarda gölgesi vardir baci
tarafından
Küçülüyor o gölge var olmaz mı işte napim ben napimmm :)
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Kiz sen miydin bizi bileklerimi ovun diye çağıran 
tarafından
He ya kim dedi hahahhaha
(1,988 puan) tarafından
Duyarım ben .dd
Sen bu adamı bi korkut ya evden at git abinde kal diye ya sen git ben olsam simdiye yer yerinden oynamıştı
tarafından
Oynattim iki kere ama gidecek yerim yok evde oynattim sonra ben oynadım :) kız köye gıdım de ben bir gosterecem ona
0 oy
tarafından
Kocan tam bir saf nasıl ortaklık ki bu 
tarafından
Adindan işte .... Çocuk kandırıyor diyor ki şirket sana kalacak iyi çalış iyi sarıl işine sonra senin olacak ... Benimkide şişiyor
0 oy
tarafından
La bunları nasıl aklinda tutuyon :)))) benim bir yüzük var saddece culsuz ben o da şu an nerde hiç bilmiyorum :(((
tarafından
İtinayla göze sokuluyor da .... Altlı ustluyuz
0 oy
tarafından
Canım ortaklık falan yok kaynin patron,kocanda işçisi aynen anlattıklarından bunu anladım net.
tarafından
He aynen kuzum öyle ama gece 3 kalırken .. gemimizi göndermemiz gerek diyor ... İşimiz var şirket mi batsın diyor nerde o günler diyecem de bir çok insan ekmek yiyor
tarafından
Bacım Allah yardımcın olsun.inan her ailede malını yedirip,kendini kullandıran bir saf var,afedersin oda sana düşmüş
tarafından
Diğeri de istanbuldaydi eltim akıllı kadın baktı abisi şirket açtı hemen memlekete taşıdı kocasını burdan evi satıp ordan ev aldı
0 oy
tarafından
canım ortaklar. bu durumda kazancın yarı bölünmesi gerekiyor. o nlar köşede biriktiriyor,siz biriktiremiyorsunuz. Nedeni ne??

Onlar tüm bu mal varlıklarını ortaklıkdan sonramı yaptılar?

Canım benim pederiminde bir ortaklık durumu var. Aslında iş pederimin(işi yurt dışında), bir arkadaşını yanına aldı ortak olucaz diye.pandemide 2sene pederim burda kaldı.ortağı iş yok diye çok az para gönderdi. Burda şehir dışında ev almış iş yok doye bizi kandırırken. Hatta başkaları şu kişi ev aldı derken,kendisi yalanlıyor. 
tarafından
Herşeyi ortak dedikten sonra yaptı köye evle başladı para yok para yok diye diye sıfır eşya çekti ... Burdaki kıtadaki evinde ne varsa attı sıfır eşya aldı .... Altınlar falan daha dolara para yatırmış altinada
tarafından
canım ortada para gizleme durumu var gibi geliyor.
Ya da, kaynın parayı iyi kullanmasını biliyor.
Ya da, sen ortak diye biliyordunda,kendi aralarında başka türlü anlaşmışlar.
tarafından
Yok kız saklayamaz dokuman aliyorm her ay mesai  kesiliyor mesala niye kesildi diyorum kendi işimiz diyor ... Adam çok iyi kullanmayı biliyor diliyle oyalamayi acayip beceriyor
tarafından
o zaman eşini sen yönlendir.
Benim eşim bekarken  market işletdi zarar etdi.Ticaret yaptı zarar etdi  .bende biliyorum millete verdiği borcları duruyor hala. yine ticarete girişmeyi kafasına koymuşdu zin vermedim paranı  millete dağıtıyon diye. Taksicilik yapıyor. oh kafam rahat çalıştığını eve getiriyor. Kocanı sen yönlendir
tarafından
Balım öyle değil işte tamam hesap kitap yapılıyor ama orda kendini 3 kere mesai dediyse 2 kere normal gösteriyor e mesai yaptiginparayi başka yerde almak zorunda o para da abisine gidiyor yazın kurbana gidince ya ayrıl ya ben ayrilicam dicem ... Bir huyum var gelmem dersem ölmüş dedesi gelse girmem öylede gururluyum kendimi biliyorum o yüzden gitmedim hiç ama son nokta bu ev meselesi oldu
0 oy
(3,242 puan) tarafından
Eğer ortaklık kağıt üzerinde belgeli ise ne yap ne et kocanın aklına gir yarı yarıya bölünmüyorsa para dava açın alın hakkınızı öne ve öyle onlar yiyecek siz bakacaksınız bu biraz saflıktan çok afedersiniz ama s.laklik oluyor
tarafından
Balım neye kime aciyom tamam adam yiyor ama yedirmemesi gerekende benim ki ... E kabul etse onu başta herşey yoluna girecek açıkta kalacak bir iş değil her türlü aranan biri
(3,242 puan) tarafından
Valla bacım bilemedim ben bu işi inşallah Rabbim hakkınızı yedirmez üzüldüm gerçekten
0 oy
(44,603 puan) tarafından

iyiliğiden kaybediyo işte eşin birde  kadar abisinin ma.l.varligini grama kadar nasıl tuttun aklinda:ermm:

tarafından
Sürekli söylüyor bunu 20 gram aldık bu sukadar diye .. altlı ustluyuz kız gozume sokuyor
(44,603 puan) tarafından
Alt ustlu birdee
tarafından
:( maalesef
0 oy
tarafından
Çok saf kocan coook 
tarafından
:( maalesef
0 oy
(2,935 puan) tarafından
Niye canını sıkıyon canım her ne kadar malları olsada gidecekleri yer belli kara toprqk alsınlar Allah elbet çıkarır onlardan haklarını
tarafından
Derdim mal değil işte derdim kabullenmemesi olmasın hiç birseyim ama açsın gözünü
0 oy
(27,175 puan) tarafından

Eltinmi çok iyi güleyim boşa gitmesin hakka girmekte iyilik oluyorsa degisikmis

tarafından
Kız yok oda çok saf çok iyi birisi o kocasına çok inanır .... Ben doğum yaptım 20 gün eliyle besledi beni ...  O kocası ne dese ona uyar doğru kabul eder kadın aldatiliyor haberi yok onkadar saf ki anlatamam

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 175 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,731 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 235 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,731 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 730 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mervela (7,018 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 614 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...