0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Tam 25 aylik 25 adet bezi kaldi 8 9  gun falan sürer bitmesi ondan sonra almicam tuvalet eğitimine alistiricam herseyi biliyor farkinda tuvalete girince anne cismi yapiyon diyo sifona kendisi basiyo bana bastirmiyo buyuk tuvaletini yaptikdan sonra söylüyor ☺ simdi size sorum alez aldim 2 tane ama gece yataga isiyince alezi cikaricam sarsafini cikaricam geri alez serip carsaf ortucem ama uykusu zaten hafif ben onu yapana kadar acilir iyice uykusu kolay bisey nr yapabilirim 

19 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Hiç bilgim yok post ciksin 
(572 puan) tarafından
Sagolkeee❤
-Reklam-
0 oy
(49,796 puan) tarafından
alt acma ortusu koy alez ustune uyku için bende bezledim hata ettim uykusu hafif diye sakin bezleme
(572 puan) tarafından
Yok zaten bilerek bezin bitmesini bekliyorum pes etmiyim diye. Ama alt acma bezi kayar altindan sürekli dönüyor:/
(49,796 puan) tarafından
iki taneyi yapistir
(1,048 puan) tarafından
Oglum 7 aylik ama şimdiden sorim gece rahat etsin diye esim bezini çıkar oyle yatır diyo bende olmaz beşiğe gelir cisi diyorum gelmez mi köy begisi park besik gibi ico derin degil
(49,796 puan) tarafından
gelir canim yedi aylik daha cok erken üşür hem ıslak kalir gunduz havalandir
(1,048 puan) tarafından
Tamam cok teşekkür ederim hic bilgim yok sorun dedim
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Paketli alt açmalar var onlardan koy altına çekip alırsın 
(572 puan) tarafından
Ya kucuk onlar askim bide altindan kayar cok haraketli
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Aynen bende öyle dedim son bezimiz inşallah dedim almıcam tekrar bez başlıcam 
(572 puan) tarafından
Minikanne senmisin yavrum
(2,977 puan) tarafından
Anlamadım cnm
0 oy
(10,827 puan) tarafından
Cnm gündüz alışınca gece çok fazla yapmıyor yani benim kızım öyleydi ben çöp poşeti koyuyordum hemen üstünü değişip yatırıyordum çarşaf değiştir Alez değiştir çok uzun sürer 
(572 puan) tarafından
Galiba bende oyle yapicam kuzum
(10,827 puan) tarafından
Aynen cnm yoksa çok zorlanirsin tak çıkar
(4,907 puan) tarafından
Çöp poşeti koyup üstüne çarşaf mı seriyordun canm
(10,827 puan) tarafından
Çarşaf değil küçük kundak cnm çarşaf çıkarması da zor oluyor yada çarşafı katla koy
0 oy
(9,312 puan) tarafından
Hic bilgim yok kuzum ya ama dedigin sekil uykusu illa kacar ki 
(572 puan) tarafından
Bez azaldikca korku basligo sjsjsk
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Naylon ser ustunede çarşaf  isesede çarşaf kirlenir ben kızım da geceleri öle yapmistim 
(572 puan) tarafından
He isese bile carsaf ceker naylonda bisey kalmaz ustune direk carsaf atarim oda mantıklı kiz sagol ☺
0 oy
(120,716 puan) tarafından
gazan mubarek ola
(572 puan) tarafından
Sagol sevdosss
0 oy
tarafından
Ben şu molfiks in falan qlt açması var ya ondan almayı dusunuyorum ilk baslarda.senin alez çok eziyetli olur sanki 
(572 puan) tarafından
Ya cok kipirdak altindan kayar ki onlar ve bez kadarda pahalilar
tarafından
Kaymaz sanmam canım. Ben dogumlarimda eczaneden almıştım tek kullanımlık alez diye . Bi paket alsan ilk baştaki seyi idare eder sonrası da zaten senin Alez yeterli olur bence
0 oy
(2,570 puan) tarafından
Canım bu videoyuda izlemeni tavsiye ederim. Şimdiden gazan mğbsrek olsun. 

(572 puan) tarafından
Izlicem mutlaka tessekur ederim
(14,166 puan) tarafından
Ay bende sabah izliyim
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Alezleri nerden ne kadara aldın canım
(572 puan) tarafından
Annem almis kuzum onların orda celik ticaret var tanesi 110 liraya  toplam 220 ama pesin fiyata 3 taksit yaptirmis
0 oy
tarafından

Alez yıne  dursun ustune alt acma ortulerı var kullan al ondan alabılırsın dırek alır atarsın onu carsafı da hemen cek al temızını sererken de yatagın altına sıkıstırcam vs dıye ugrasma hızlıca at gıtsın sabah yaparsın :D

(572 puan) tarafından
Alt açma kayar cok kipirdak alir gece firlatir onu sjsj
tarafından
yok carsafın altına koyacaksın en azından alez degıstırme derdın olmaz gece
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Şöyle yap alez şer üstüne çarşaf üstüne tekrar alez ve çarşaf. 

Cis yapınca ilk çarşaf ve alezi alırsın altından digerlerinkalir pratik olur. Onu da sabah makinede yarım saatlik programa ver akşama kadar kurusun tekrar ser
(572 puan) tarafından
Ama 2. Sefer yine iserse ne olacak
(4,041 puan) tarafından
O  zaman da banyo havlularından koyarsın yatmadan iki saat önce yemeyi içmeyi keserse isemez herhalde.  Tabii yatarken bir bardak su içiyor onun önüne gecemezsin. Mesela üzüm karpuz gibi meyveleri akşam saati verme gündüzden yesin meyvesini
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Eski bi carsafa cop torbasini guzelce gecir etrafini guzelce dik kucuk zaten yikamasi falan rahat olir ben iki kizimida o sekilde actim  hic alez almadim
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Off bende aynı durumdayım :D 25 aylık ve bezi bitince almicam bu ayı bitirir herhalde off şimdiden stres basıyooorrr
0 oy
tarafından
Bnimkide aynıydı o ayda simdi 30aylik yeni yeni alisyo kuzum bn yikanabilir bez aldm
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ser guzelce Alez ustune carsaf koy cek al eger yaparsa sonra 2 saatte uyandır cişe gidelim diye bir ıkı bnce daha ıyı olur 
0 oy
(8,041 puan) tarafından
Alt açma örtüsü ya da hasta örtüleri var ya onlardan alabilirsin
0 oy
tarafından
Kız yarın basla kaldır onları arada lazım olunca kullan 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,079 göst.
24 Eylül 2022 Aile kategorisinde Figennn (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,107 göst.