0 oy
815 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Akşam saat onda gitmişti kayseride hala yok gelmedi tamam ama şu saat oldu hala yok arıyorum kızıyor asla şüphelenmiyorum işine düşkün iş için gitti ama bana arkadaşının yanında küfür etmesi ağrıma gitti söz vermsiti küfür etmicek diye denediği kalmadı üstüne annemi arayıp şikayet etmiş beni annemde onu haklı buluyorsimdi ise aradm hala yoldaymis bu kadar uzun sürmesi imkansız bende güya bugün evde durur vakit geçiririz sanıyorum iki yıl odlu evleneli bı pazar beraber vakit geciremedik sinirden aglamaktan gözlerim maffoldu skntidan bsy yiyemiyorum kizimada yansıyor bu bugün hiç ilgilenemedim bana hala kızıyor sen soylesin böylesin kötü bsy istemedm sadece vakit geçirmeyi derdm ama eve almicam gelme dedim gitsin annesigilde kalsın zaten yer arıyor evden kaçmak için fırsat oldu onada diyor eve gelince gorusecez diye almam eve asla napacagi belli olmz 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla canım benim eşimde sabah kahvaltıdan sonra cıktı daha gelmedi bende aramadım aramamda ne gerek varki napiyosa yapsin umursamam bile ben evimde çocuğumla otururum ha tabi insan istiyor ki eşim yanimda dursun beraber vakit geçirelim ama erkekleri evde durdurmak zor canim zaten iznim bar birgün onuda evdemi geçiriyim diyor boşver bırak kendi haline kimseyi degistiremeyiz ne kadar üstlerine gidersek o kadar uzaklaşıyorlar hif kendini üzme o yok gibi davran kizinla ilgilen oda etkilenmesin 
tarafından
Kusura bakmasn kendisi kafasına göre oraya buraya gidipte bana küfür edemez
-Reklam-
+1 oy
(12,773 puan) tarafından
Cnm bak eşin ise gitmis devamlı aradığında da sert tepki vermiş küfür etmesi doğru değil ama sen kaçta dönecen de  üstüne gitme gelince tribini yaparsın anneni araması da hiç doğru değil ama çou aradın bunalttı acaba 
tarafından
Çok aramadmki akşam bı kefe aradm sabah oldu ardm naptn diye sonra kendisi msj attı hep aramadm ben
(12,773 puan) tarafından
Bakam canı neye sıkıldı da sana patladı cnm bide arklari da varsa erkekler degisiyo ama eve almamazlik yapma soğuk davran trip at da anasına gitme alismasin
tarafından
Gitsin kuzum ben istemiyirum kesinlikle  el  icin bana küfür eden adamla isim olmz
(12,773 puan) tarafından
Küfür etmesi çok yanlış annen araması da bunun için bence sinirlenme den bı  konuş
tarafından
Yok kuzum konuşmam ben dicemi dedim kendisine umrumda. Dilsin uzak dur dedm
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ve elkaytu aleyke muhabbetten minne bunu oku canım 
(1,238 puan) tarafından
Duayı okumaya başka ve eve gelmesini bekle rabbimin izniyle inşallah hiç bir sorun da olmaz yeterki sakin ol
tarafından
Alamam eve döver biliyorum
(1,238 puan) tarafından
Oyle yapman onu daha çok kızdirabilir canım birazcık yumuşak davransan olmaz mi
tarafından
Almasamda girer ztn biliyorum anahtarı vardır hiç seslenmimeen iyisi
(1,238 puan) tarafından
Evet canım fazla da uzatma kızdığını barışırsınız inşallah
0 oy
(140 puan) tarafından
Adamın çok üstüne gitmişsin. Yaptığı davranış tabi ki de doğru değil ama habire habire üstelemeye de gelmiyor bu ırk.
tarafından
Yok o almaz bı tane almaya kızıyor dört beş tane alsin
(140 puan) tarafından
Valla benim eşimde söyleniyor lafını ediyor ama "seve seve" de alıyor yani hele Bi almasın babası onun burnundan getirir
tarafından
Kuzum msjin gozukmuyor
(140 puan) tarafından
Bidaha yazdım
tarafından
Yok seninki gizli canım msja kapatmissin acilmiyir
0 oy
tarafından
Canim severek mi evlendiniz niye boyle yapiyor ki? 
tarafından
Kaçtık kuzu yalana gerek yok ben  öyle aşıktım seviyordum diyemem
tarafından
Canim neden kactin oyle cok asik değilsen hic anlamadim
tarafından
Ya canım çok seviyordu kapımda yattı oldum bittim dedi bende severim zamnla dedim beni seveni seceyim değer verir dedim bunları yaşattı bana. Pislik
tarafından
Kiz boyle sevmeden etmeden kaçılır mi bastan hata yapmissin, kacanlar zaten cogu zaman pisman oluyor ya eşleri ya eslerinin aileleri ktou davraniyor
0 oy
tarafından
Eve al ama hiç knsma görmezden gel. Konusmaya calısırsada zerre kadar umrumda değilsin bu saatten sonra herkes kendi değerini kendi belirler istersen gez toz nere istiyorsan git keyfin bilir de.bence zoruna gider ben öyle desem eşim barısmaya calsyo
tarafından
Onuda denedm kaç kere diğer kavgalarimizda daha çok uzaklaşıyor
tarafından
Sende ona uzak dur ki gerçekten kırıldıgını anlasn
0 oy
(119,062 puan) tarafından
Kiz bosver yaa evde olmadigi daha iyi bak benimki az once  uyandi bisiler yedi aldi tlf uzandi 500 kere markete git dedim yarin giderim diyo
tarafından
Erkeklerin yarını bitmez cnm asla bitmez ben çözüm buldum ama balkonda. Takip ediyorum  sokak başinda göründü an cantalari arabanin anahtarını alip iniyorum iki naz 32 dış gosterişi hop bimdeyiz
(119,062 puan) tarafından
Bana kendin git diyo ama olmuyo arabada kuzey cok agliyo en yakin market 5 km cocuk catliyo aglamaktan valla giciklar yaa
tarafından
Bende çantaları taşımaya. Üşeniyorum
tarafından
Canım çok skldm artık biktm yapmadığı kalmadı bana
0 oy
(482 puan) tarafından
Bnde kaynanam byuznfrn tartstim sinitfrn agladm usandk artk ya
tarafından
Bende bktm
0 oy
tarafından

Çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok. ÖZÜR DİLERİM AMA BÖYLE YAPARAK ADAMLARI EVDEN KENDİNİZDEN SOĞUTUYORSUNUZ SONRA NİYE ÖYLE NİYE BÖYLE HA BİDE EVE ALMİYCAM COK AMA ÇOK YANLİS HAREKET BÖYLE YAPARAK YOLA ALAMAZSINIZ DAHA COK EVDEN KENDİNİZDEN SOĞUTUYORSUNUZ. UZAKLAŞTİRİYORSUNUZ ALTTAN ALARAK ÇÖZÜM BULUN KÜKREYEREK KENDİNİZE ZARAR. 

tarafından
Alttan aldım saatlerdir neler dedi yaptı tlfnu kapatiyor açmıyor ulaşamıyorum
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama ne olursa olsun çocuğuna böyle saçma şeylerden ötürü sinirini yansıtman hiç hoş değil. 
tarafından
Kötü huyu dövüyor sövüyor kuzum çok yıprandım neler ettiler bana ailecek biktm dua ediyorum ama düzelmiyor
tarafından
Allah sabır versin canım ya. Düzelecek gibi değilse niye çekiyorsun
tarafından
Kuzum kaçtık utanıyorum vallahi ailem şimdi alır desem çocukla bide kaçtım ya utaniyorum bakamam yuzlerine
tarafından
İşte evlenirken güzellikle çıkmak bu yüzden önemli de neyse olan olmuş e sen de yinede bi anlat ailene olmuyor falan diye. Belki düşündüğün gibi değilde sana sahip çıkarlar.
tarafından
Sahip çıkarlar ama çok kötü şeylerde olur hem kaçır hem böyle yap diye abilerim neler yaparlar gidemem

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,063 göst.
24 Eylül 2022 Aile kategorisinde Figennn (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 510 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Heymomy (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,054 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,367 cevap