0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar oglum 3 yasina girecek ve bn gerek dogumumda gerek dogumdan snra cok yanliz kaldim yani bilmiyom hormonlardanmidir nedr esimlede cok kavga ettim uykusuz kaldm gezme desen zatn cok nadirdi cunku oglum hic durmuyodu ve kolik dediler dogumdada cok yiprandm dikislerim tekrar acildi bakan olmadi herseyimi kendim yaptim simdide eşim 2. Cocuk istiyo bn bazen yapmak istiyom ama esimle eskisi gbi kötü olursak yada ikisinede yetisemezsem ve en cok dogumdan cok korkuyom yani oglumun kardesi olsun isterim ama ekonomik sartlar zaten hic uygun dgl ve bnde dogumdan cok korkuyom degisik duygular icindeyim ve bn bi zamn bi kagida not düşmüştum suan cok uzgunum ve bunu tekrar okudugumda herseyi unutmus olacagim ama asla baska cocuk yapmaycam diye ama suan o kadar harika bi baba ki anlatamam mesela bn cocukla %51 ilgileniyosam o %49 hatt %50 bile olabilir yani cok cok iyi bi baba gercektn allah razi olsun 

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşine şöyle dusuncesi çok güzelmiş :D 

Sakın gaza gelip yapma. İyi şeyler yaşamamışsin birincide. İkinciyi yapınca insanlıktan çıkıyorsun haberin olsun ona göre düşün.
(1,235 puan) tarafından
Bnde oyle dusunuyom ama bazende tek kalsin istemiyom oglum
tarafından
Tek cocuk her zaman en iyisidir :D kendine bunu yapma
tarafından
Off helena + Vermeye calisiyorum sana bi saattir .Aglarim ben buna jsjdhdhdh
tarafından
Ahaha Şerife ötede ağla kuşum :D
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Eğer eşine güvenin yoksa ve sıkıntı yasicagini düşünüyorsan sakın yapma ona da bunu açık açık söyle 
(1,235 puan) tarafından
Soylemek istiyom yapmaycam diye aslinda ama bu seferde daha cok uzerine düşer beni kandirir diye korkuyom o yuzden ogalan daha buyusun diyom oda ne kadar buyuyecek filan diyo konuyu degistiriyom filn
(2,366 puan) tarafından
Canım sen neden istemiyorsun onun yaptıklarından kaynaklı bunu açık açık söyle bilsin belki od a farkına varir
(1,235 puan) tarafından
Canm biz sadece cocuk 1 yasayana kadr kavga dövüş oldu sonrasinda duzeldik cok şükür
(2,366 puan) tarafından
Ya hamilelikte erkekler bazen değişebiliyor bnm eşimde eoyleydi hep gergindi kendisi de bana ders hep gergonsin yok sen bidaha çocuk yapma ama doğum sonrası da hep yardım ederdi hiç sorun olmaz di

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 559 göst.
0 oy
20 cevap 461 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 677 göst.
0 oy
13 cevap 223 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,087 cevap

34,988 kullanıcı

...