+1 oy
876 göst.
Aile kategorisinde (319 puan) tarafından
Altimiza yeni biri tasindi. adam eşinden ayrilmis baagi kesilmis tekerlekli sandalyede. Değnekle falan gezebiliyor. Bu adamin 11 yaşlarında oglu var. Çocuğu eve kac kere almadi kapiyi kilitliyor cocugun okuldan gelcegini bildiği halde. ben cocuga bakmaya inince  kapiyi aciyor uyumusum diyor. cocuk bağırıyor binada onun sesine iniyorum. dün gece tekrar cocuga kufurler hakaretler yagiyordu 12 civari. kaynanam evdeydi birakmadi inip kizayim adama. sabah 6da kalktik 7 8 gibi adam küfürler agza alinmayacak seyler kucucuk cocuga biseyler firlatmalar. cocugu kahvalti hazirlamamis diye oluyo bunlar sabahin korunde. Herneyse aşağıya indim kapiyi caldim cocuk acti kapiiyi agliyordu. Babanla konusabilir miyim dedim girdim insan gibi konuştum.  kucucuk cocuktan hizmet bekleyemezsin dedim. dusunemeyebilir dedim. ekmek mi alamadin vur degnekle yukari ben gider alirim abi kendime de alirken dedim. Anlatiyo iste yok bacagim kesik anlasin beni de bilmem ne. Senin bu durumun yeterince cocuga travma olmustur bir de üstüne sen gidip dövüp sovup daha beter psikolojisini bozuyorsun dedim. Cocuga yuksri yanima cik dedim cikmadi babasi hemen yok cikmaz o diyince. Adama da bidaha duysrsam sosyal hizmetleri ararim dedim. Aksam kaynanam isten geldi anlattim ona bu durumu sen ne karisiyosun aile ici olay bilmem ne. kiz kardesini kocasi öldürdü hala akillanmamis ona da aile dediler karismadilar. dedim ben senin torunlarini cinnet gecirsem oyle bisey yapsam kimse ayirmasa elimden bisey olsa cocuklara dedim hosuna mi gider oturup izler misin dedim onu yaparken. Hala diyo ben karismazdim bilmem ne sinir etti aksam aksam hamileyken dayak yerken de bizi ayiracagina gidip cam pencere kapatirdi elaleme rezil olduk diye. şaşırtmadı. yaptığım yanlis mi sizce 

24 Cevaplar

0 oy
(621 puan) tarafından
Çocuğa çok üzüldüm dizede teşekkür ederim helal olsun yanımda olsanız kocaman sarilirdim size Rabbim zorunuzu kolaylaştırsın inşallah
(319 puan) tarafından
Amin inşallah cumlemizin
-Reklam-
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Yaptığın çok büyük cesaret canım Allah senden razı olsun belki senin yaptığından sebep adam korkudan bir şey yapmaz ama çocuğa çok üzüldüm benim kızımla yaşıt içim acıdı rabbim yardımcısı olsun sanki o çocuk istedi dünyaya gelmeyi eziyet ediyorlar birde kurban olduğum rabbim yardım etsin ailesinide ıslah etsin 
(319 puan) tarafından
amin insallah birakmayacagim pesini
0 oy
tarafından
Adamın evinde ne işin var? Her ne olursa olsun gitmemeliydin onun yerine eşini göndermeliydin tamam amacın yardım etmekmiş güzel ama genede tek girmemeliydin bir daha aynı şeyi yaparsa hemen sosyal hizmetleri çağır polisi ara
(319 puan) tarafından
Sanane? Ya bu kadar mi merhametsizsiniz. adamı düşündüğümden gitmedim cocugu düşündüğümden gittim. esim olsaydi gonderirdim malesef yok. Bidahs olsun yine giderim. telefonum da bozuk arayamadim hicbiyeri
tarafından
Tamam da şuan kaba olmana  gerek yok ben yaptığın davranışı kötü bulmadım ki sadece yalnız girmemeliydin dedim çok ayıp gerçekten merhametsiz olduğumu nereden çıkardın ??
(319 puan) tarafından
ADAMIN EVINDE NE ISIN VAR? Sanki kötü bisey yapmaya gitmisim gibi.
(319 puan) tarafından
Ayrica esim olsaydi gider o adami gebertirdi. Benim gitmeme de hicbirsey demedi. Sirf bu laflar yüzünden kimse kimseye el uzatamaz oldu
0 oy
(291 puan) tarafından
Helal olsun ben olsam senin gibi yapardım
(319 puan) tarafından
baksana yine suclu olduk gittigimiz icjn

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 729 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,926 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 857 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu