+1 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (1,540 puan) tarafından

Geceleri sancıdan uyuyamadığım için gündüz kızı uyuttum yanına bende yattım uyuya kalmışım telefonda sessizde kalmış 30-40 defa eşim aramış memlekette olan kardeşimi babamı felan hep aramış annegili aramış komşuları aramış bir uyandım ki kapıda yaşlı yaşlı komşularım beni çağırıyor ☺️

Sonra eşimi aradım noldu niye milleti ayaklandırdın sen dedim benim kızacam yerde kendi kızıyor diyo nerdesin sen iyi misin diyo ben uyuyodum dedim iyi b*k yedin artık tuvalete bile gitsen haber et diyo 

Efendiden habersiz çiş bile yasaklandı :D

8 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Abimle yengemin nişanlilik donemi Bizim gelin kizin uykusu biraz agir birgun goreve cikmişlar otele yerlestiler abime donecem sana demis o ara nolduysa aramadan geri yatmiş uyumus abim bi ara iki ara gece olmuş donen yok insan demis bu kadar aramaya sese uyanmazmi kesin bisey oldu gitmiş oteli aramiş gidin bi bakin diye otel gorevlisi kadin istanbul surlarina dayanir gibi kapiya abaninca noluyo bismillah deyip firlamiş bizim gelin yataktan oda oyle bi aniii :)))))) hala kiziyo ne milleti ayaklandirdin icim gecmiş diye :)))
(1,540 puan) tarafından
☺️☺️☺️ valla ne milleti ayaklandırıyor bunlar anlamıyorum uyumuşuz işte ☺️☺️
(2,687 puan) tarafından
:))) napsinlar can sagligi başiniza biseyi geldi korkusu yatmadan yatiyorum geziyorum evdeyim bulasik yikiyorum camasir asiyorum kisa mesajlarla canina okursun :)))))
(1,540 puan) tarafından
Kız normalde haber verirdim zor bi gebelik geçiriyorumgece uyuyamorum gündüz uyuya kalmışım
-Reklam-
0 oy
(12,897 puan) tarafından

Diğer postunu okudum rahatsızlığın var diye galiba korkuyor biraz :)

(1,540 puan) tarafından
Aynen cnm bişey olur korkusu bunda baya bi çok oluyo normalde gece uyuyamıyorum dün gece uyumuşum biraz bi baktım iyi misin diye beni dürtüyo kaybetme korkusu çok yüksek ☺️
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Yaşadım bu olayı komşular numaram olmadığından sadece annemi babamı aramıştı hep uyumadan önce yazıyodum
(1,540 puan) tarafından
☺️☺️☺️ benimki herkesi aramış valla yoksa ben gelecektim diyo kendisi de iki saat uzakta çalışıyo
(7,358 puan) tarafından
Benimkide yakında calışıyo canım gelmez izin vermezler iş yerinden
(1,540 puan) tarafından
Bu izin umursamaz ya bir süre de habersiz kalsa gelirdi sormaz bile
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Aha aynı benm koca acmasam üst üste arar öyle huyu var direk aklına kötü şeyler geliyor yavaş bi bekle belki müsait değiliz yani dimi ne bu üst üste aramalar :D

(1,540 puan) tarafından
Yaw bi salın demi siz çalışırken biz sizi zırt pırt arıyoz mu arkadaş ☺️☺️
0 oy
(1,575 puan) tarafından

:D eşimin dukkan kapatıp kapıya cılıngırle gelmıslıgı var  aksam 9 civarı aramıs aramıs ulaşamamış bınada yenı evliyiz kımseyı tanımıyoruz yakında aıle vs yok anahtarı da olmadıgından cılıngırle gelmıs :Duyku sersemi sese kalktım kapıyı bırı zorluyor aklım cıktı hemen telefona koştum titreşimde kalmış baktım esım arıyor actım ohhhh sukur dedı bırı kapıyı zorluyor askım dedım benım o safım benim ac sunu dedı :D hala gulerız aklımıza geldıkçe

Kocan haklı hiç konusma :D

0 oy
tarafından

Benimde kızım telefonu kapatmış bir kere temizliğe girişmiştir hiç aklıma gelmedi bakmak bir baktım kapıya dayandı kocam kıpkırmızı olmuş nerde bu telefonun birşey oldu samdım diye benim telefonum kapalı olmaz kapalı olunca korkmuş adamcağız:D

0 oy
(1,798 puan) tarafından
Yazık belli ki.cok korkmuş 
0 oy
(48,505 puan) tarafından
esim işten bazen geri geliyo bende sordum gececiydi gelme ihtimalin var mi diye yok dedi. bende üstteki sürgüyu cektim gelmis akilli telefon sessizde tabi zili de duymadim hayret kizimda kalkmamis ☺️bi ton söylenmişti oysaki sormustum ben☺️

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 727 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 461 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 326 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 233 göst.