0 oy
629 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ya cocugum olcak kiyafet alincak artk cinsiyeti hu gittigimizde belli olcakk .. babannesinin  hiccc umrunda degil  MANEVIYATTT OLARAK MADDI OLARAK DEGIL dedesinin akli beş karis havada cocuk gbi bana küser 

Kayin babam 

Ogullari hamile halimle ustume yurudu anasinin babasinin yaninda biride cikipta sen ne yapiyon hamile kadina demedi okadar ilgisiz okadar degisikler ......

Babasi dersen ona gerek yok buna luzum yok  8 zibin alsak yetermi der 

Ne bu yaa kendi param olsa isim olsaa gidip ben alcamm butun herseyini cocugumun nasl babalik nasl babannelik nasl dedelik ne bunlar yaa bunlar nasl bi insan ya

22 Cevaplar

+1 oy
(1,455 puan) tarafından
Kimseden bişey bekleme hele babanne dededen hiç bekleme eşine söyle ya beraber gidin ya da para, kart vs ne vercekse versin git kendin al kimseyi bekleme 
tarafından
Para hesabi yapiyor babasi
-Reklam-
0 oy
(119,524 puan) tarafından
babanne dede almak zorunda degil baba almak zorubda
0 oy
tarafından
Bebeğin kıyafetlerini sen liste yapıp parasınida eşinden alıp alacaksın canım. Niye dede ve neneden birşey bekliyorsun ki. Onlar doğunca hediyesini verir belki. Yani şimdiden ne yapsınlar. 
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Diğerlerini bosverde babasının öle demesi tuhaf mecbur alcak boşver canını sıkma 
tarafından
Garipler yaa ailecek degisikler yemn edrm
(13,838 puan) tarafından
Aynen bencede mecbur alacak babasi
0 oy
tarafından
Benim eşimde hep bebegin yedigi helal giydigi haram diyor ilk cocugumuzda eltimden halamdan gelen kiyafetleri giydirdim hep 2. Dede onlari yika giydir diyor eşimin kuzeni eşim falan herjes cok biliyo ;))
0 oy
tarafından
Herkes bişey almasını bekleme almak zorunda değil hayır efendim almak zorundalar sizin cocugunuzda onlarında torunu kız ailesi her şeyi alsın erkek tarafı kılını kipirdatmasin hastane yattım bende ameliyat oldum kayinvaldem evden bayat ekmekleri getirmiş bir şeye ihtiyacınız varmı diye sormadılar bunlar bile değer gösterdiklerini gösterir etrafımızda görüp bizde üzülüyoruz neler yapıyorlar hayır durumu yoktur o ayrı 
tarafından
Hi kesin durumlari yok .. kayin babam calisiyor kaynim calisiyor kaynanam calisiyor    
 Ama ben maddi acidan dgl maneviyat olarak beklyrm onlardan
tarafından
Sizin için demedim canım genel anlamda dedim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
sen ev birmi oturuosun cnm
tarafından
Evimiz ayrii  annemlerden de kaynanamlardan da
(11,217 puan) tarafından
o zmn sorumlu tek kisi esin canim. kimseden bkleme
tarafından
Eşim sorumlu değilim eşim SORUNNLU

Bence cocuguna alacagi seyin hesabini yapan bir adamdan bahsediyoruz
(11,217 puan) tarafından
bilmiorum canim.esinin o derece sorunlu bir tip oldugunu yebi yeni ogrenioz :/
tarafından
Ben bile hamile kalinca ogrendim cok normal cnm
0 oy
(795 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun zor valla eşinin kendisi düşünmesi lazım 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Eşinin ailesi almak zorunda değil kocanın düşünmesi lazım bu durumu kocanla konuş 
0 oy
(2,928 puan) tarafından
Maddi olarak değil demişsin ama kendi param olsa kendim alırım diyorsun ..

Onlar almak zorunda değil ki ben çok riskli hamilelik geçirdiğim için annem almıştı tüm giysilerini ama malum onlar hemen küçüldü sonra kendim aldım hep internetten vs babaannesi alsa tabiki mutlu olurum ama oyle darilmam da almadı diye mecbur değiller sonuçta ben kendime güvenerek yaptım çocuğu 
0 oy
tarafından
Babası dışında geri kalan kimseden beklentin olmasın bence, çok beklenti çok hayal kırıklığı oluyor çünkü.
0 oy
(213 puan) tarafından
Aaa bu nasıl hal hareket öyle bir şey olur mu ya maddi olmasa da manevi olarak insanlar canım cicim tatlım kuzum eşim aşkım otur dinlen kalkma bir isteğin ihtiyacın var mı uzan diyorlar yemek yapıyorlar eş olanda bir dediğini iki etmiyor bu nasıl insanlık...

Dilde Allah ama kalpte fesatlık üzgünüm :((
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Kimseden asla bir şey bekleme emin ol hepsi aynı 
0 oy
(296 puan) tarafından
Valla bir ara marketlere bebek eşyaları gelecekti ay sonuydu uygundu dedim ki ben alcam para bul dedim abisinden borcu vardı onu istetirdim yinede aldım hiç kimse çocuğumdan değerli değil herkes haddini bilsin sende ona göre cevap ver bir tanecik evladım var hersye veda olsun valla
0 oy
(91 puan) tarafından
Cnm bende 6 aylıgm 7.ayima gircem birak kıyafeti bı parca biseyi evmz dipdibe beni bile sormuyorlar ne haldeyim diye bu daha kötü innki risk yasdm 3 aynen fln geldlr birkez oturup gittiler hiçbir şekilde destekleri yok Allah onları bildikleri gbi yapsn
0 oy
tarafından
Her şey eşinde bitiyor canım. O seni tutarsa emin ol herkes tutar
0 oy
(784 puan) tarafından
Bizde aynı şeyleri yaşadık 

Umrunda olmasın 

El kızı görüyorlar sende el olarak bak 

El insana bişey yapmaz...
0 oy
tarafından
Sen daha dün mu ne eşim dövdü diyordun galiba. Ailen arkandaysa boşan diyeceğim ama Allah yardımcın olsun. Bu adamdan bırak babayı bir cacık olmaz. Sorumsuz , hayvann herifin teki.
0 oy
(682 puan) tarafından
Babannenden deden bişe beklemiyorum yapacaklarına yok çok belli çok şükür kendi annem 0-3 aylık herşeyini aldı daha da almaya devam ediyor kocamın cebinde daha 200 TL çıktı bebeğim için 7 aylık oldu daha bişe alacak daha bebeğimin ne beşiği var ne de başka birşeyi annem olmasaydı kıyafetleri de olmuyacakrı çocuğımın lafa gelince herkes seviyor ediyor iş içrata gelince ortada kimse kalmıyor
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Babayı anneyi araya katma cnm. Eşinle hallet. Araştırdım ben şu kdr su lazım oluyormuş de para kart iste git beğen al. Onlara neymiş. Eşin sana destek olursa bu durum geçerli tabii ki. Anne babalar biraz eski kafa bakiyo olaylara

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 624 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Merve1997 (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hazal bebek (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,078 göst.
17 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 495 göst.