0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
Kız bu annnne diyor bazen de annnem  sizinkide dedi mi

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki her bagirisinda dogdugundn beri anne diyor hatta bir kere esim bebekle ugrasiyordu esim bana bakip konusunca bi anda baba dedi ikimizde şok sjsjsj bebekler istemsizce agizlarindan kaciriyormuş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnim oglum dedide kizm baba dyor:)
0 oy
(507 puan) tarafından
2.3 aylıkken birkaç defa ağlarken anne kelimesi çıkmıştı 
0 oy
(2,974 puan) tarafından

Benimki anca ağlarken ana der .:ermm:

0 oy
tarafından
Benimki dedi canım çok mutluyum heceleyerek diyordum aynı heceyle dedi bayilacaktim sevinçten belki de ben öyle dutmak istedim :) aynen üç buçuk ayligiZ
0 oy
tarafından
Yaaa ne güzel bir mutluluk 
0 oy
tarafından

Benim kız 8 aylık üşengeçlik abidesi.

Yanındaki oyuncağa bile eğilmemek için bazen ağlar ben veriyim diye. Diş yok ana yok baba yok emekleme yok :D

0 oy
(59 puan) tarafından
Benimde oğlum 4 aylıkken baba 6 aylıkken anne mama diyordu birileri gördü şimdi 14 aylık tek kelime konuşmuyor 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Yok ya 10 aylık olmak üzere ne emekliyo ne bişe tembel herif 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ya bende farkettim 2. Aydan beri oglum aglarken anne sesi cikartiyor esim kizim bile farketti  kizimda boyle  birsey duymamistim 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Bnmki de o zamanlar hep anne derdi. Bilinçli demiyor tabi ki :) şimdi 1 yaşında bilinçli olarak baba diyor. Anne demiyor daha
0 oy
(1,343 puan) tarafından
5-6 aylıkken cıkıyordu agzından bazen. Şimdi hiç birşey demiyor 15 aylıgız :( Tembeliz yurumuyoruz da hakkımızda hayırlısı  :) 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
3 4 5 aylıkken anne diye ağlıuodu şimdi 15 aylık demiyor kerata deli çıkıciiiim :)) 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Olabilir Rabbim fırsat verirse olmayacak şey yok

0 oy
(57 puan) tarafından
Benimki needeyse doğduğundan veri ağlarken anne derdi hatta duyanlar şaşırıyordu bu anne diyor diye. Sonra ilk bilinçli kelimesi de anne oldu. Şu an 26 aylık ve küçüklüğünden beri aşırı anneci. Hatta gece uyanınca falan babasını görünce ağlardı git derdi daha yeni yeni babasına alışıyor.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 43 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Damlacn (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
14 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.