0 oy
673 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Kizlar iyi geceler. Bugun bebegimin bebek mevlutu oldu ve esimin aikesi ceyrek altin takti. Eltimde oanuan bebegine yaptgimiz kunyeyi bize ustundeki ismi kazitip bizim kizimizin ismini yazdrark geri takti. Esimin ailesi eltimin kizina yarim altin takmisti bize bunu taktilar. Bunu kafama taktim smdi bu ayrimcilik degil mi

22 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Evet oyle ama yapacak biseyin varmi yok onlarin taktigiyla zengin olmadintakmadigiyla fakir olmuycaksin 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cidden böyle her şeyi karşılaştırıyor musunuz ya?
0 oy
tarafından
Yani öyle ama eltinin kızının ki kaç yıl önceydi
(2,366 puan) tarafından
BnHande cim aynen öyle doğru takabilmeleri bile mucize bence helal olsun iyi düşünmüşler sonuçta Bundna üç sene öncesiyle şuan arasında 10 yılık fark var hersey çok kötü malesef millet geçimini zor yapıyor ayrımcılık olmasın diye yapmsya calismislar
tarafından
Evet Selcan zaten taktıkları çeyrek de 3 yıl öncenin yarım altın fiyatı olmuş herşey almış başını gidiyor
(2,366 puan) tarafından
Aynen öyle onu yapmalari bile iyi niyet bence
(1,629 puan) tarafından
Aynen bızım kıler copleri bıle yok ılk torunları ama
(7,768 puan) tarafından
Kız üç yıl önce yarım 800₺ idi şimdi 3000₺ nasıl alsınlar
0 oy
(7,830 puan) tarafından
O zaman o durumu iyidir simdi bu durumu iydir onu yapmistir yapmisya saolsunlar de canim 
0 oy
(74 puan) tarafından
Eltinin bebegi ne zaman dogdu cnm bu ara altin cok pahali alamadilar belki 
tarafından
Belki de. Ya da onun yanında olalım diye eltiyi gömelim diye de yapabilir :)
tarafından
Çok değişik bir kişi canım o yüzden o ne dese inanmam herşeyi yapar :)
tarafından
Tanımıyorum pek canım :)
tarafından
Bana çok güzel tanıttı aşkım kendini o yüzden yazıyorum. Burada ki kimse ile bir husumetim olmadı bugüne kadar ama bazıları kaşınıyor dediler hep eskiler , nede güzel demişler :)
tarafından
Doğrudur canım. Her çeşit insan var normal :)
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Benum taktiğin şeyi düzeltip de bana geri takmasın valla kabul edemem insan onu bozdurur en kotu bı küpe alırsın 
0 oy
(230 puan) tarafından
Şu şekilde düşünmüşlerdir..eltinin.kizina 2 3 yıl önce takmışlar..nerden baksan aynı fiyata geliyo aslinda o yüzden takmislardir..
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Hayır değil 3 sene öncesinin fiyatına ile kıyaslama yapılmaz 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Ahahaha o da bişey mi. Bn doğum yaptım kayinvalidem bana bı çeyrek eltime Reşat altın taktı. O çocuk filan dogurmadi neden taktı bende bilmiyorum. Beterin beteri var
0 oy
tarafından
Normal de denk olması lazım ama kuzum ellerinde varmı sence o kadar para
0 oy
(119,499 puan) tarafından
iyide sen daha dun baska bi postta arkadada babandan bisi bekleme demiyomuydun simdi bu beklenti nedir ? 
tarafından
Ahh sevdam Ahhhh bu mutsuzluk abideleri böyle. Kocası yetersiz herhalde milleten altın bekliyor yazık bakmıyor herhalde çocuğuna karısına.
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Durumları yoktur şu an bence para pul meseleleri kafaya takılacak kadar önemli konular değil. 
0 oy
tarafından
benimki 5 dklik yolda tenezzül edip katilmadi bile

3 yıl oncesi ve simdi ki durumlar ayni olsa sanada yaparlardı bence dert etme 

eltin ayıp etmiş baya
0 oy
tarafından
Hayat şartları zor geçen sene yarimlik parası bu sene çeyrek
0 oy
tarafından
Geçen seninin yarimiyla bu senenin gramı nerdeyse ayni
0 oy
(20 puan) tarafından
İnan ki kimsenin ettiği yanına kalmıyor , boşver hiç cevap dahi verme onların da sana ihtiyacı olacak gün dönecek sen eşinle evladinla huzuruna mutluluğuna bak canım . Gerisini Allah'a bırak
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Arkadaşım 3 yıl önce 5 bine aldığım bilezik olmuş 17 bin taktıklarına dua et eğerki durumları çok çok iyidir anlarım benim taraftan 4 tam altın geldi eşim tarafından bi yarım bi çeyrek ama hiç lafını etmedik çünkü ben zaten kimse birşey yapsın istemedimki bizde size şunu yaptık diyemesinler  boşver her şeyi dert edinip ne eşini üz ne kendini
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eltininde elinden gelen buymuş napsın kadın kayınvLidenind eaynı o zaman gücü ona yetmiş almış şimdi yarıma gücü yetmemiştir
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Takmayadabilirdi canim

0 oy
(2,947 puan) tarafından
Aradan ne kadar zaman geçti altın çok pahalandi durumları yoktur belki bence hiç takma kafana huzur olsun yeter 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,008 göst.
0 oy
11 cevap 519 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 260 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 511 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu

381,242 soru

11,413,456 cevap

34,959 kullanıcı

...