0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (126 puan) tarafından
Kızlar esim acık ceza evinde 36+2gunluk hamileyim yalnız basıma yasıyorum ailem uzakta bebeğimin varlığı bana teselli veriyo sdce her doktora gidişimde bebeğin gec geliceni rahim agzımın kapalı oldunu söylüyolar her sancımda erken olmasna ragmen umutlanıyorum hemen zamanında saglkla gelmesini istiyorum ama yalnız sürekli duvarla basbasa kalmak bunalıma sokmaya basladı kalabalk arasına girdgmde hemen bunalmaya baslıyorum içim daralıyo yalnız eve gelincede aklmda sürekli kızım ne zmn gelicek düşüncesi yankılanıyo kafamdan atmak istiyorum bu düşünceyi bi turlu yapamıyorum

6 Cevaplar

0 oy
(2,028 puan) tarafından
Bulunduğun cevrede bir tane iyi bir arkadaş edin canm sana iyi gelicektir doğumda da destek olurlar.

Aynı yerde olsak inan  doğumunda bile gelirdim
(126 puan) tarafından
Saol canım kimseyi tanımıyorum burda esimin ailesi bndenn iki mahalle uzakta onlar arap bn kürdüm sürekli arapca konuşuyolar bunalıyorum hemen yanlarnda türkçe konuşun diyorum bi iki cümle türkçee konusuyolar sonra yine arapca alışmışlar aralarnda cok yalnız hissediyorum
(2,028 puan) tarafından
Anladım canm bnde yalnızım ama evde bunalıma girmektense  bi iki dışarıda yürüyüş vs yap illa bir komşunla  denk gelir arkadaş olursunuz
(126 puan) tarafından
Eşimin amcaoğlunun altnda oturuyom eşi suriyeli sdce arapca biliyo bnde bilmdğm için gidip gelmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nerde yaşıyorsun canım aynı yerdeysek en azından küçük de olsa bı destegim olur kafa dağıtmaya calis. Aynı şeyleri düşündükçe bunalıma girersin
(126 puan) tarafından
Evli Görümcem tercüme eder azıcık türkçe biliyo
tarafından
Sen orda kalsan anlamazsıniz o zaman canım Allah yardımcın olsun
(126 puan) tarafından
Amin rabbim kimseyi yalnzlkla sınamasın
tarafından
Amin canım Amin Allah'im seni tez zamanda eşine kavuştursun inşallah
(126 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
tarafından
Arkadaşın akraban falan yok mu canım çevrende kaynana vs sürekli evde durup doğumunu düşünme eşin ne zaman çıkacak 
tarafından
Anladım canım yanına gelmiyorlar mı ya hiç eşin de yok hamilesin sonuçta
(126 puan) tarafından
Yok görümcem ikizleri var bbek daha kaynanamda annesi alzaymır sürekli çıkıp gidiyo dısarda zorluk çıkarıyo çıkmıyo bi yere
tarafından
Allah yardımcın olsun canım nerde oturuyorsun
(126 puan) tarafından
Mardinde oturuyom
tarafından
Hmm haklısın valla canm
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Hayırlısıyla al bebeğini kucağına.. o hayatına girince herşey mükemmel olucak şuan Dinln onun için eksik kalan şeyleri  tamamla  azıcık kalms sabrett
(126 puan) tarafından
Herseyini hazırladım bugün kontrole gittim çatı muyenesi yaptı rahmin kapalı daha çok var dedi eve geldm sıvı akıntı içinde azıcık kan geldi o bile umutlandryo doktorun dediği aklma gldi kızdım kendime yeter at su düşünceyi kafandan dedim
(3,532 puan) tarafından
Az kalms canım raht bırak bu dsnceyinsil kafandan. Ne yaparsan yap zaten bebk ne zaman isterse o zaman gelicek iyi şeyler dsn
0 oy
(814 puan) tarafından
Annenler nerde yasiyo cnm onlarda kalsan biraz en azindan dogumuna az kalmis suanlik icin
(126 puan) tarafından
Annemler baska ilçede aramzda bı saat var orda bi hafta kaldım anneme bi gece dedim sancm var üstümüze doğurmayasın dedi git evinde kaynananda doğur dedi çok zoruma gitti ertesi gün kalktm döndüm o gece doğurmamak için bi sürü dua etmştm
0 oy
tarafından
En azindan acik cezaevinde benimki kapali cezaevinde haftada bir kere 10 dakika ariyor sen herguz konusuyondur ve istedigin kadar en azindan arayabiliyor ve dogum yapinca izine cikar bir haftaligina gelir :( brnim esim kizim 11 gunluk oldu daha goremedi bile yani senden kotu olanlarida var sabret canim guzel gunler gelecek elbet.. sabirli ol dua et ve bekle gelecekler elbet :(
(126 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım görümcemde esi 7yıldr kapalıda daha 10yılı varmş oğlu babasnı tanımıyo bnm eşim gece yarsna kdr arıyo ama hiç bişi varlklarını doldurmuyo daha 20 yasndaym herseyi tek basma halletmek tek gitmek tek sofraya oturmak bile çok zor geliyo rabbimin imtihanı ama dayanmak çok zor
tarafından
Evet cok zor canim benim esimin bir yili var ama af cikarsa hemen disarda :(
(126 puan) tarafından
Cıkıcak inş bnm hocamn kardesi avukat hocam onunla görüştü kasımda kesin varmış bilgilendrmşler onları adliyede
tarafından
Insallah kuzum insallahhh

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 158 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 140 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 204 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu