0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından

Tam 37 Gün Oldu 20 Gün De Hastanedeydi Canım Babam

57 gündür babasızım baba demeyi deli gibi özledim bazen unutuyorum öldüğünü sanki annemlere gittiğim de babam kapıyı açacakmış gibime geliyor annem ya da ablam açınca anlıyorum bir sıkıntım olunca babam aklıma geliyor hemen onu aramak istiyorum öldüğünü hatırlıyorum konuşuyorum ağlayarak ölüler her cuma sevdiklerini ziyaret edermiş önce kuran okuyorum sonra ağlayarak özlemimi sıkıntımı derdimi anlatıyorum babama biliyorum duyuyor beni ama bu acı çok başka gardolabım da gömleği tişörtü duruyor her gece uyumadan her sabah kalkınca öpüp kokluyorum 3 sene oldu evleneli bazen diyorum evlenmeseydim babama doya doya dâhâ iyice sarılırdım ama oğlum ile geçirdiği günler aklıma geliyor mutluydu babam torunu için deli oluyordu anlar aklıma gelince mutlu oluyorum helallik bile alamadım babamdan bana yaptıkları oğluma yaptıkları dolabımı doldurması ekmek simit alması hiç hakkını ödeyemem hamileyken her aşerdiğimi aldı güzel babam emekli maaşı ile bana torununa evine baktı güzel babam şimdi o koca yürekli mert babam toprak oldu yatıyor havalar da soğudu üşüyordur benim babam her kış gelince üşürdü çünkü o karanlık mezar da hem tek başına hem soğukta siğarayı çayı çok severdi şimdi ben iyice siğara bağımlısı oldum burada görüyorum annesine babasına kızanları laf sayanları yapmayın be Allah aşkına ölüm var gidin benim yerime de babalarınıza sarılın öpün koklayın toprak aldığını geri vermiyor deli gibi babamı istiyorum ama vermiyor ..

image

27 Cevaplar

0 oy
(177 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Allah sabır versin. Keşke evlenmeseydim doya doya sarilirdim demişsin bence çok güzel yaptın baban torunun la vakit geçirmiş, görmüş. Benim babam ben evlendikten 3 ay sonra vefat etti torunu olsun diye çok istiyordu nasip olmadı görmek sevmek. Üstelik benim babam çocuklar için deli olurdu babam vefat ettikten 3 ay sonra hamile kalmışım tam 1 sene sonra oğlum oldu babami 2 subatta defn ettik ertesi sene 6 subatta dogdu. Doğumumda çok aradım yanımda olmasını çok istedim oğlumu 1 kere de olsa görmesi icin dünyaları verirdim. Bence çok sanslisin isyan etme. Oğlum her dede dediğinde içim hep buruk ama nasip değilmiş. Allah basimizdan eksik etmesin çok zor. Sevinçli gününde sıkıntılı gününde bayram da seyranda gözün hep ariyor:'(

-Reklam-
+2 oy
tarafından

Nasil post acmissin icim sizladi resmen :( 

Rabbim sabirlar versin 

+1 oy
(3,078 puan) tarafından
Rabbim sabır versin size  canım Mekanı cennet olsun 
+1 oy
(760 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım :( Allah sabr versin mekanı cennet olsun 
0 oy
tarafından
Ah gu zel arkadaşım ah "(( ciğerim paramparça şuan "(( ooff allahım sabır versin sana babana rahmet etsin merhamet etsin inşallah 
0 oy
(6,810 puan) tarafından
allah yardimciniz olsun basiniz saolsun ben bi defa ruyamda babamim vefatini gordum uyandigimda agliyodum sen neler yasiyosundur allah bilir
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Basın sağolsun canım benim Rabb'im mekanını cennet eylesin inşallah ❤️ Allah yar ve yardımcın olsun 

Bende babamı çok özledim benim babam öldükten ten sonra bende sigaraya başladım

inanır mısın saçlarım beyazladi bir anda 

Ahmet Kaya dinliyorum babam dinliyordu diye Şivan Perwer dinliyorum :'(

(4,994 puan) tarafından
Benim babam da mihriban şarkısını çok severdi ben de onu dinliyorum çukuru izlerdi onu izliyorum onunla izliyormuş gibi
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Ah canım benim ağlattiñ beni rabbim mekanını cennet etsin bende çok düşkünüm dür babama. Rabbim  kimseyi babasız bırakmasın  . Sabır versin sana da
0 oy
(673 puan) tarafından
Mekani cennet olsun insallah
0 oy
(202 puan) tarafından
Aglattin beni benim babamda yeni vefat etti öldüğünü kabullenemiorum hergun hergece ağlıyorum 1senede çöktüm yaslandim allahim bize sabır ver
0 oy
(119,072 puan) tarafından

Dert ortagim benim aglattin gene beni sen yine annene gidiyon ben gidemiyom bile :'(

0 oy
(2,744 puan) tarafından
Saklayadigim tek en zayıf noktam ..

Hiç dinmeyen tek acım..

Bitmeyen tek özlemimmm babama..

RABBİM mekanlarını cennet eylesin ins..
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Gözyaşlrm kalbimden aktı.

Babana hayran kalıyorum her postunda  Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah canisi:angel:<3

0 oy
(505 puan) tarafından
Bnde sekerden kaybettim 7 ay oldu 48 yasinda icim yanio ama carem yok
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Içim yandı beeeee allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun canım 
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Bende cok özlüyorum:(( gözlerim Dollar hep cok eksik
0 oy
tarafından
Okurken ağladım mekanı cennet olsun inşallah
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Rabbim sizlere sabir versin babaninda mekani cennet olsun:((
0 oy
(830 puan) tarafından

Rabbim sabır versin canım benim Mekanı cennet olsun inşallah Rabbim en güzel muameleyle karşılasın onu sözler boğazımda düğümlendi :'(

0 oy
tarafından

Ağlattın beni ya kıyamam sana rabbim içine ferahlık versin inşallah babacığının da mekanı cennet kabri nur olsun rabbim peygamber efendimize komşu eylesin içimi parçaladın :'(

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 498 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
+2 oy
39 cevap 674 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 220 göst.